Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Może Disney XD zakończy nadawanie we wrześniu, tak jak wystartował w tym samym miesiącu w 2009 roku, bo ramówka kanału robi się coraz gorsza, prawie lecą tam same powtórki, przerywane reklamami, co już może wskazywać na wymieranie kanału, a z tego, co ja wiem, to nie mieli chyba za dużej oglądalności, w porównaniu do Cartoon Network, czy Nicka, w kilku krajach np. w Australii Disney XD już przestał istnieć, natomiast w Indiach został on zastąpiony przez Marvel HQ. Może niedługo coś zaczną na ten temat pisać, kto wie.

Edytowane przez Aleksandra Maria (Natalia)
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, Disney XD nie upada co chwile, są nowe seriale jak ,,Astroekipa'' ,,Kosmiczne kurczaki w kosmosie'' ,,Furiki'' ,,Spider Man 2017'' ,,Główka pracuję'' ,,Wielka Szóstka: Serial'' ,,Greenowie w wielkim mieście'' i wiele by wymieniać, w innych krajach akurat usuwają bo tam ten kanał  upadł, tu jest inaczej w 2018 zmienili DXD Polska w DXD EMEA, i mamy wszyscy w tych samych godzinach premiery, gdyby musieli usunąć DXD, to by musieli usunąć w całej europie bo DXD EMEA, Po drugie @Frontowiec i @KatarzynaMadej55 Wy ciągle narzekacie na DXD, a one się ciągle rozwija, a nie upada, mają tyle premier i nowych seriali, o których niewiecie, bo niepatrzycie ramówki, mówicie że były tylko dwa nowe seriali, a to nieprawda, bo ich wyszło w tych czasach ostatnio z 20, Marvel HQ to tylko projekt dla krajów co nie sa I mają problemy ramówkowe, my mamy DXD EMEA więc nam DXD EMEA więc u nas nie usuną , DXD u nas nie zniknie, zniknie jak w USA zniknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DarwinShow Kosmiczne kurczaki w kosmosie to ostatni premierowy serial Disney XD. Na tą chwilę Disney XD może nie zniknie, lecz nie będzie już pokazywać nowych seriali tylko nowe sezony i odcinki tego co teraz leci. Właśnie teraz w latach 2019/2020 będą pokazywane powtórkowe odcinki, aktualnie na przykład czekam na ostatni sezon Star Butterfly kontra siły zła. Jeżeli uważasz, że DXD nie upadnie to za kilka miesięcy czy za rok będzie pokazywać powtórki powtórek, ponieważ Kosmiczne Kurczaki w kosmosie to ostatnia kreskówka produkcji Disney XD i ta informacja jest potwierdzona. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JohnnyBravo97 Ehh.... Bzdury gadasz, Kosmiczne kurczaki w kosmosie nie jest produkcją Disney XD nawet tylko przez australiackie ,,9GO!'' Pozatym u nas DXD I DC to inna bajka niż  w USA, u nas Amphibia i The Owl House ma być w DXD, a DC u nas premieruję młodzieżowe seriale, przykładem są Grenowie w wielkim mieście które są emitowane w USA, na DC, i wszystkie inne kreskówki co są na DC USA są u nas na DXD, więc u nas DXD I DC, to co innego niż w USA, więc nie gadaj bzdur  :grin:

Edytowane przez DarwinShow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Czy ktoś może ma nagrania Disney Channel z Grudnia 2006, promo z tego czasu, i kilka odcinków kreskówek z tego czasu których nie można nigdzie znaleźć.

Ale głownie mi żależy na polskim dubbingu kreskówki "Maggie Brzęczymucha", której wyemitowano 6 odcinków w polsce, prosze ktoś miał chociaż jeden odcinek lub klip.

Jeśli nikt nie ma tej kreskówki, to chociaż dajcie promosy z grudnia 2006.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mnie też interesują czasy DC PL/ME z grudnia 2006, ale nigdzie nie da się znaleźć dubbingu do Maggie Brzęczymuchy, ani do Lloyda w Kosmosie, ani tych promosów, jednakże, można znaleźć ECP z tych czasów, wystarczy poszukać jakiś odcinek Lilo i Stich, i gotowe. Polecam do tego stronę kreskowkazone.pl. Te same ECP było używane w Middle East. Oraz można znaleźć identy, które jak @Krecik napisał, dotrwały do 2009 roku, tak samo jak identy z bohaterami kreskówek. Zaraz zaraz, coś mi ten twój avatar mówi, czy ty nie jesteś przypadkiem tym vezzim z YouTube'a z którym pisałem, czy jakimś polskim GoAnimatorem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS: Nagrałem kilka filmów z GOANIMATE, ale wszytkie były po angielsku i nie jestem Vezzim, jestem inną osobą.

Nie chce identów (jeśli są takie których nie można znaleźć na internatach, to chce).

Myśle że ktoś nagrał te odcinki (niewszytkie, ale trochę) z 3 grudnia i 2. Czy znasz forum który nadaje się o zapytania o rzadkie nagrania z tego okresu z disney channel?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Tu macie listę opraw Disney Channel PL/ME:

  • grudzień 2006 - lato/jesień 2007: Z tej oprawy na razie nie odnaleziono zapowiedzi, ale wiemy, że była podobna do oprawy Bounce z amerykańskiego Disney Channel z 2002-2007, tutaj podczas napisów końcowych seriali ekran się zmniejszał i znajdował się na telewizorze różowym po lewej stronie, a po prawiej strony trzy kółeczka z wielokolorowymi konturami wypełnione ciemnym kolorem, najpierw w tych kółeczkach były liczby, 1, 2 i 3, a później postacie/ikony różnych seriali/bloków/programów/bloku filmowego. Identy z tej oprawy obowiązywały do 2009 roku.
  • lato/jesień 2007 - 2010: Oprawa jest podobna do oprawy Ribbon z amerykańskiego Disney Channel z 2007-2010, seriale/kreskówki w tej oprawie były poprzedzane jinglami, gdzie Joanna Węgrzynowska czy Artur Pontek wypowiedzieli te zdanie (teraz (tytuł serialu/kreskówki/programu), na Disney Channel), tutaj podczas napisów końcowych seriali ekran się rozciągał, a na górze pasek z wielokolorową strzałką która miała wiele wariantów (to było w 2007-lato 2010), później zaczął obowiązywać pasek z tymi samymi kolorami, tyle że z gwiazdą która błyskała co 5 sekund (to było w lato 2010-2011)

Resztę zrobię później

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...