Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

A skąd to wiesz? Program się jeszcze nie skończył (22:05 - ostatnia "Klasyka Disneya"), a w programie telewizyjnym (np. tutaj: http://www.cyfrowypolsat.pl/program-tv/disney-channel/), dalej widzę "Zakończenie programu" o 22:05.

 

Edit: No i miałem rację - jest plansza "Początek programu o 6:00".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już pare razy w tym miesiącu widziałem że pod koniec ostatniego serialu, mówili zaraz klasyka disney'a a potem dwie jakieś inne bajki, w górnym pasku także pojawiały się loga z postaciami z zapowiadanych programów, niestety po klasyce disneya i kilku reklamówkach zawsze pojawiała się plansza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno się czają na wersję 24h, ponieważ kiedyś po 22:00 wpuścili planszę, a fonia szła nadal - pewnie wyłączyć zapomnieli :]

Nigdy nie utrafiłem na początek tej "wpadki", bo nie ogladam wieczornej "Klasyki Disneya". Czy ktoś wyczaił po samym głosie, jakie leciały wtedy bajki? Jeśli faktycznie był to "Amerykański Smok", czy "Nie ma to jak Hotel" to można zacząć coś podejrzewać. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bodajże pisałem o tym w tym temacie. Zaraz znajdę i zedytuję posta ;)

 

Edycja:

Pamiętam, że po 22:00 szło chyba pasmo Playhouse Disney, później wskoczyły inne kreskówki/programy.

 

Warto dodać, że idzie nie tylko polska ścieżka, ale także napisy ekranowe (pod koniec programów - z obsadą dubbingową).
Teraz idzie "Brenda i pan Whiskers", więc to nie kanał Playhouse Disney, a jedynie pasmo, które akurat przypadło na tę godzinę ;)

 

http://www.disney.pl/DisneyChannel/show ... s/tvguide/ - warto sobie zobaczyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli rzeczywiście mają zamiar wydłużyć czas nadawania tego kanału, to moim zdaniem zrobią to wtedy, gdy Jetix zmieni się w Disney XD, ponieważ wtedy DXD stanie się kanałem dla chłopców, a DC dla dziewczyn. Więc, aby było sprawiedliwie, to wydłużą czas emisji DC o 2 godziny, bo raczej nie skrócą czasu emisji DXD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DXD stanie się kanałem dla chłopców, a DC dla dziewczyn.

A dla mnie to bez sensu - dlaczego Disney XD ma być kanałem chłopięcym, a "zwykły" Disney Channel kanałem dla dziewczynek? Chodzi mi tutaj o nazwy tych kanałów. To tak jakby filmy z wytwórni Disneya były docelowo skierowane głównie do dziewczynek. :)

 

Może i dzieci w nocy smacznie śpią, ale nie znaczy to że nikt nie ogląda tych kanałów! :D Moglibyśmy równie dobrze zapytać, po co BBC CBeebies czy Baby TV nadaje całodobowo (dla 3-latków o 4 w nocy?) - po prostu. Po co komplikować sprawę i nadawać jakieś plansze skoro można emitować kreskówki. A nuż jakiś znudzony "Nocnymi grami" rodzic przełączy się na bajki. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...