Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chce krakac ale musze wam powiedziec, ze kiedys w kwietniu juz zobaczylem takie cos:

 

Emisja "Disney Channel" sie skonczyla. Pokazala sie plansza informujac o ponownym rozpoczeciu emisji o godz. 6. Glos ale lecial dalej i bylo sobie slychac bajke po polsku. Mozna bylo ja sluchac okolo 10 minut az sie zkapli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Podaje za portalem press.pl:

 

http://press.pl/newsy/pokaz.php?id=12993

 

• Disney Channel przygotowuje emisję w HD

 

Polska wersja Disney Channel w 2008 roku będzie pracować nad przystosowaniem swoich programów do emisji w wysokiej rozdzielczości.

 

Jeśli odpowiednio duża część platform satelitarnych i sieci kablowych będzie zainteresowana zacieśnieniem współpracy z nadawcą, Disney Channel uruchomi na polskim rynku kanał w HD. Tydzień temu Disney Channel ogłosił uruchomienie takiej stacji we Francji. Po roku obecności na rynku polski Disney Channel dociera do abonentów Cyfrowego Polsatu, Cyfry+, Aster i Vectry.

Na początku 2008 roku stacja Disney Channel wprowadzi do ramówki kilka nowych seriali, m.in. ”Phineas i Ferb” (opowieść o dwóch braciach o niebywałej wyobraźni), ”Czarodzieje z Waverly Place” (o rodzinie czarowników mieszkającej na współczesnym Manhattanie). W marcu przyszłego roku Disney Channel rozpocznie emisję nowej serii serialu ”Hannah Montana”. Jedna z najpopularniejszych propozycji programowych stacji będzie dostępna nie jak dotąd z polskim lektorem, tylko z dubbingiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi bardziej oto że jeśli powstanie typowy kanał dla małych dzieci (Disney Playhouse) oraz z kreskówkami (Toon Disney) to wyleci część tego typu rzeczy z ramówki głównego kanału i dzięki temu wprowadzą trochę więcej programów dla "trochę" starszej widowni (znaczy się tego typu programy jakie DC przeważnie puszcza wieczorami)...

Jak dla mnie programy które wtedy puszcza DC są bardzo ciekawe.

 

Edycja Burli: Usunięte zbędne cytowanie. Tyle postów napisałeś i jeszcze Regulaminu nie znasz? Karnie nadaję jedno ostrzeżenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co innego nowy kanał a podkanał już istniejącego, szczególnie że tu chodzi Disney który puszcza wyłącznie swoje oryginały gdzie nigdzie indziej nie można znaleźć. Najciekawszy jest Playhouse który jest dla najmłodszych, idealna (czyli dorównująca ;p) konkurencja dla Minimini, zawartości toon nie znam. Podejrzewałem że wejście tych kanałów patrząc na platformy zagraniczne to kwestia czasu, a tu HD wpierw ;p możliwe że zbyt duża liczba kanałów SD dziecięcych w Polsce, a duży rozwój kanałów HD sprawiło że mamy taką decyzje. Dodatkowo tu chodzi o tytuł pierwszego kanału HD z kreskówkami w Polsce (a nawet w europie) ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie wiem czy zauważyliście, ale wygląda na to że DC zaczeło dubbingować seriale... Bynajmniej wczoraj rano leciał odcinek Nie ma to jak Hotel z polskim dubbingiem, a jak wcześniej widziałem już ten odcinek jakiś czas temu to leciał wtedy na 100% z lektorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ciekawe czy kiedyś Disney Channel będzie nadawał 24 h na dobe.Fajnie by było.Oglądam kilka programów z ich ramówki np.Nie ma to jak hotel,Fenimor Filmore,Nowa szkoła Króla,Byle do przerwy,Klasyka Disneya,Kacza Paczka,Goofy i inni,Amerykański smok Jake Long,Lilo i Stich,Gdy zadzwoni dzwonek,Cafe Myszka,Brenda i Pan Whiskers i czasami zerkam na Przygody Timiego.Ogólnie można powiedzieć oglądam połowe ramówki tego kanału.No i oczywiście oglądam filmy(Toy Story,Zakochany Kundel,High School Musical,Iniemamocni itp.) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

Dziwne że Nka nie włączyła Nicka, a dodaje za to po ponad 1,5roku Disney'a...

Nick'iem by się po prostu wyróżniała wśród konkurencji, a tak to będziemy mieli 3 kanał tego typu dostępny w każdej platformie.

 

Ale przynajmniej n'ka będzie ciągnęła z istniejącego dosyłu, a nie dublowała kolejny kanał (tak jak np. CN i TCM, które mogłyby być brane z tego samego TP co DC).

 

Ostatnio w newsie na temat Disney Channel HD czytałem wypowiedzieć jakiegoś tam szefa DC w naszym regionie który mówił że muszę najpierw popracować nad zwiększeniem dostępności swojego głównego kanału w SD w Polsce. Więc dodanie go do n byłoby zgodne z jego planami.

 

Osobiście mam nadzieje że w Polsce pojawi się w niedalekiej przyszłości Toon Disney czy Disney Cinemagic.

Bo jak dla mnie DC jest najlepszym kanałem tego typu który nadaje w naszym kraju.

 

Ciekawe czy CP i C+ zareagują jakoś na ten krok N'ki dodając do swojej oferty dajmy na to Nick'a.

Bo jakby na nie patrzeć to dwie te platformy tracą wyłączność na naprawdę wartościowy kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Maq jaką wyłączność o czym Ty mówisz. Wyłączność jest wtedy gdy jakaś platforma posiada jakiś kanał tylko u siebie i żadna inna platforma go nie ma (specjalna umowa na wyłączność na jakiś okres czasu) dobrym przykładem wyłączności może być Hallmark Channel i National Geographic Channel w Cyfrze+. Jeszcze z rok temu platforma n na wyłączność miała kanał Comedy Central Polska - to kolejny przykład.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo o co chodzi ;-) A wtedy to nawet było chyba tak, że Nka liczyła nawet na to, że to oni będą Disneya wprowadzać do Polski, ale centrala europejska zablokowała umowę - świadczyłyby o tym słowa artura budziszewskiego.

 

A tak prowokacyjnie zapytam też - kto powiedział, że N Nicka nie doda? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No akurat nikt nie powiedział że N'ka również nie dostanie Nick'a, chodziło mi oto że C+ oraz CP powinny wprowadzi go jako odpowiedź na ten ruch Nki czyli wprowadzenie DC.

 

Prawda jest taka że aktualnie CP ma najmniej urozmaiconą ofertę kanałów dla dzieci, bo jakby nie patrzeć to N'ka będzie ich miała aż 8, natomiast CP tylko 5 w tym cztery które dublują się z ofertą N'ki, jedynie kanał dziecięcy BBC jedynie troszkę odróżni ofertę CP od N.

nikt nie powiedział że kiedyś także paczka BBC nie zawita do konkurencji ;p kiedyś wyłączność zapewne się zakończy ;] może już na zimę.

 

Cyfra+ jest w trochę lepszej sytuacji jeśli chodzi o kanały dziecięce niż CP ponieważ chodź też posiada ich tylko 5, to jednak w tym ma 2 kanały niedostępne u konkurencji czyli MiniMini oraz ZigZap które pewnie nigdy nie zawitają do N czy CP (no chyba że będzie jakaś fuzja) :P

 

Tak w ogóle to coś mi świta że kiedyś były nawet jakieś niby wspólne plany TVN albo N wraz z Disney'em i chyba RTL które zakłady stworzenie wspólnego kanału na Polski rynek (coś ala niemieckie Super RTL). Jednak co z tego wyszło to wszyscy widzimy ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...