Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie, to żaden problem. Wystarczy tak jak w przypadku XXL o 22:00 "wyrzucić provider'a" CP i wszystko gra (na Cyfrze+, a na CP już nie). A o 6:00 pojawia sie ID dla CP i jedziemy na obie platformy.

 

Jak ABSat może tak zrobić z XXL dla Cyfry+, to dlaczego niby nie da się tego samego zrobić z Disney'em dla CP? Nie rozumiem wątpliwości. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czym wy tu wogóle mówicie, czemu mieliby kodować ten kanał dla CP, przecież to jest kompletnie bez sensu, Disney Channel rozpoczyna od 1 października emisje całodobową i pewnie wszędzie tam gdzie jest obecnie dostępny będzie nadawał 24/h na dobę bo wszyscy biorą go z tego samego źródła. Z CN/TCM jest inaczej bo poprostu N i CP nie podpisały z operatorem umowy na osobne kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z CN/TCM jest inaczej bo poprostu N i CP nie podpisały z operatorem umowy na osobne kanały.

 

Mysle, ze nie moze tak byc, bo abonent "CP" moze sobie dodac oba kanaly poza oficjalna lista. Ale tylko przypuszczam, naprawde nie wiem. "Disney" napewno bedzie i tu i tam. Tylko "Polsat" nie przyspieszyl swoja liste programowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z CN/TCM jest inaczej bo poprostu N i CP nie podpisały z operatorem umowy na osobne kanały.

 

Mysle, ze nie moze tak byc, bo abonent "CP" moze sobie dodac oba kanaly poza oficjalna lista. Ale tylko przypuszczam, naprawde nie wiem. "Disney" napewno bedzie i tu i tam. Tylko "Polsat" nie przyspieszyl swoja liste programowa.

 

Jak by była umowa podpisana to by dodali rozdzielone wersje na listę główną, jak miałem karte DVB to śledziłem parametry tych kanałów i jeśli się nie myle to w czasie dnia CN\TCM ma te same PID-y co osobny Cartoon Network a po 21 te sme co osobny TCM więc pewnie dla tego jest kodowany w Nagravision 2 bo nikomu nie chce się zbytnio bawić w przełączanie systemów kodowania i tworzenie osobnych dosyłów dla CN\TCM, a tak tylko zmieniają PID-y.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak :wink: W Cyfrze tak, bo podali program na całą dobę ale w CP nie więc coś w tym może być... :):wink: Może znów na satelicie znajdą się kopie kanału DC i całodobowa będzie w Cyfrze a do 22:00 w CP i CP po prostu nie doda oficjalnie do listy całodobowego i już :wink: Chociaż to trochę bezsensu bo w przypadku CN/TCM to było rozdzielenie na dwa osobne kanały a tutaj to jest po prostu przedłużenie czasu emisji kanału na całą dobę. Ciekawie jak będzie ale z lekką niepewnością myślę jednak, że i w C+ i w CP również będzie DC całą dobę bo byłoby to trochę bezsensu gdyby tu tak a tu tak nadawał kanał jeden i ten sam :):wink:
Włśnie sprawdzałem program DC na stronie Cyfry Plus i 1-10-2007 i 2-10-2007 jest on do godziny 21:50
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmienili... moze ma być niespodzianka, mogłem wczoraj zrobić screena... szkoda, że go nie zrobiłem. Ale na serio wczoraj był jeszcze program całodobowy, ale nie zbyt ciekawy. Zobaczyłem co nie co i jakie poruszenie... no, ale w tym może być ziarenko prawdy, że będzie nadawał całodobowo... mam taką nadzieję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sie czego bać bo kontaktowalem sie z Cyfra i bedzie Disney Channel 24-godzinny, juz pisalem przeciez

 

A to odpowiedz z Cyfry:

 

"Szanowny Panie,

 

dziękuję za korespondencję. Odpowiadając na e-mail pragnę potwierdzić, że od dnia 01/10/2007 roku kanał Disney Channel nadawany będzie przez całą dobę.

 

W przypadku pytań lub wątpliwości pozostaję do dyspozycji."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to już jest pewne, bo nie kiedy pracownicy infolinii mówią co innego, ale nie wracamy do tematu, który był już wiele razy powrarzany. No więc nastronie Cyfry chcą nam zrobić niespodziankę :P bo nadal jest tylko od 6 do 22, hehe. No to dzieci będą miały co oglądać, a swoją drogą to ciekawe czy dadzą coś nowego, jakiś konkurs czy coś na pierwsze urodziny w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic narazie nie wiadomo i prawdopodobnie nie będzie go w najbliższym czasie w n, za chwię zajdę artykuł w Disney Channel jak wchodził do Polski i poszukam pewnej informacji o dostępności tego kanału w Polsce. W każdym razie w ofercie N jak narazi się nie znajdzie i Walt Disney Co. ogólnie nie brał N po uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwne że w godzinach od 22 do 6, maja lecieć same filmy animowane, w ramówce nie ma podanego żadnego serialu w tych godzinach, a powinny takowe być podstawą ramówki o tej porze (no bo chyba prędzej znajdzie się widownia na jakiś serial niż kreskówkę o 3 w nocy).

 

Co do N, to tutaj macie kawałek wywiadu z gościem z Disney'a sprzed roku:

W dniu, kiedy ogłosiliście podpisanie umów z Cyfrą+ i Cyfrowym Polsatem, na rynku wystartowała trzecia platforma - N. Czy rozmawiacie również z nią?

 

- Nie.

 

Dlaczego?

 

- W dającej się przewidzieć przyszłości będziemy polegać na dwóch partnerach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tam jest artykuł z SK :arrow:Nie będzie Disneya w n

 

Co do ramówki to trzeba czekać jak odkopałem temat to była ramówka na całą dobę to coś sygnalizuje, mógła to być pomyłka, ale raczej nie skoro na infolinii w Cyfrze potwierdzili te info. Jak już pisalem szkoda, ze nie zrobiłem screena, ale nie myślalem, że wycofają to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie sądzę, aby się pomylili, bo skoro w Programie tak było napisane i tak powiedział konsultant w na infolinii to raczej będzie to prawdą, być moze coś nie wyszło i nie będą nadawali przez całą dobrę teraz, ale start następnego całodobowego kanału się opóźni, wyslę do nich maila i zapytam się czy ten kanał będzie nadawał całą dobę czy nie. Jutro zobaczymy jaka będzie odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież napisałem, że wyślę... przed chwią wysłałem, czekam teraz na odpowiedź, lecz może się to trochę przedłużyć, ale nie wiele, mam nadzieję, że rano będę mial odpowiedź w skrzynce a jak nie to najpóźniej popołudniu. Zobaczymy co z tego wyjdzie...

 

Pozdro 4 all :wink:

Dobranoc :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja spróbuję napisać do Cyfry+.

 

Poszło, zobaczymy co napiszą.

 

Oto co napisali:

 

Szanowny Panie Grzegorzu,

 

dziękuję za korespondencję. Pragnę poinformować, że na dzień dzisiejszy

kanał Disney Channel nie będzie nadawany 24 godziny na dobę.

Jednocześnie,pragnę przeprosić za błędne informację.

 

Jak zwykle "błędne informacje" - to Cyfrze+ i jej konsultantom wychodzi najlepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...