Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio zauważyłem że najnowszy serial Disney Channel pt: ''Violetta'' ma wiele blogów internetowych a do tego pojawił się plakat z aktorami serialu oraz miesięcznik. Fani serialu chcą także żeby aktorzy serialu przyjechali do naszego kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że produkcja z Ameryki Południowej robi wśród naszych dziewczynek (i nie tylko) taką wielką furorę... :roll:

 

Ja bym wolał aby Disney Channel dokończył emisję odcinków seriali, których nie pokazano do końca. Mowa o "Stitch!", "Brenda i pan Whiskers" i innych. A ostatnie odcinki pierwszej serii "Stitcha!" puszczali premierowo po pierwszej w nocy... Z resztą serial nadal jest emitowany kilka razy codziennie w godzinach nocnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
Pierwszy serial DC tworzony od poczatku w 16:9 to "Słoneczna Sonny". :)

 

Filmy Disney Channel już długo wcześniej kręcono w HD i 16:9.

 

Obawiam się jednak, że część contentu nadal będzie leciała w pillarboksie (chyba, że dostaniemy zmienne AR - to byłby ewenement w tej kategorii), szczególnie dotyczy to kanału Disney XD...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wszystkie filmy, które wymieniłeś leciały już w Disney Channel. :)

A jeśli chodzi o 16:9 to zobaczymy albo niech ktoś bardziej doinformowany się wypowie! :) Mi się wydaję, że od 2009 roku zaczęli kręcić seriale w 16:9.

Na przykład: serial "Czarodzieje z Waverly Place" - sezon 1 i 2 w 4:3, a sezon 3 i 4 w 16:9. Serial "Hannah Montana" - sezony 1, 2 i 3 w 4:3, a sezon 4 w 16:9.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na kanałach Disney pokazywane są czasem takie bajki jak Piotruś Pan z 1953r Kopciuszek z 1950r Piękna i Bestia 1991r. Królewna Śnieżka... z 1937r. Słowem klasyka animacji Disney'owskiej?

,,Piękna i bestia", ,,Kopciuszek" i ,,Królewna śnieżka" można nabyć w wybranych kioskach na DVD :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zadowolony z tego że Disney Channel pojawi się u nas w 16/9, gdyż DC m.in w Niemczech, Francji, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii czy we Włoszech nadaje w tym formacie, a my wciąż jeszcze używamy 4/3 niczym kraje należące do WNP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tak ogólnie zauważyliście jaki ostatnio skumulował się bum na 16:9 wśród nadawców zagranicznych na rynku polskim? Najpierw stajnia Universal, potem Disney, po drodze jeszcze kanały od Axn i CBS.. (nie wiem czy czegoś jeszcze nie pominąłem).

Normalnie wychodzimy z epoki kamienia łupanego:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...