Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

U nas w Polsce przerywają transmisję DC napisem "Start programu o 6:00". Ale pod tym obrazkiem z tą informacją leci dalej DC. Do góry obrazu gdy jest przerwa można zobaczyć bardzo cieniutki pasek z tym co jest pod spodem. Ciekawe dlaczego u nas DC jest tylko od 6 do 22. Bo co by im szkodziło nadawać 24h.

 

Faktycznie! Wczoraj odpaliłem w nocy Disney Channel i musiałem to sprawdzić. Włączyłem 'Bez Overscanu' i widziałem u góry ekranu ruszające się paski :] Popieram , wersja 24h byłaby wskazana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że wersja 24h jest w Polsce zupełnie nie potrzeba. I tak pewnie by były powtórki z ramówki dziennej. Poza tym dzieci o tej porze już śpią. A hardcore na pewno by nie puszczali na kanale dla dzieci :]

A jak dzieci w nocy spać nie mogą? :] Ratunkiem jest właśnie wtedy kanał dla dzieci. Wersja 24-godzinna powinna być w każdej takiej stacji, tym bardziej w młodszych targetem jak np. MiniMini.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwyczajne niechcenie. Ciekaw jestem co stoi na przeszkodzie? :mrgreen:

 

Wg. mnie lepsze kreskówki ma jednak Boomerang - klasyka panowie.

Ostatnio przestały mi się podobać na Disney Channel seriale, które mają rozśmieszać, a tak naprawdę mnie nie rozmiesiają tylko dołują - robi mi się niedobrze jak widzę ich pseudo śmiechy i miny - piszę głównie o serialu Hannah Montana ,.. :lol2:

Wiadomo to tylko moja opinia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym dzieci o tej porze już śpią.

A co sądzisz o wyjątkowych sytuacjach? :) Mówię np. o Sylwestrze, kiedy po 22 dla dzieci zostaje do oglądania jedynie Cartoon Network (niestety nie mam Boomerangu) - a tam nie wszystkie bajki nadają się dla mniejszych dzieci. :? Pod tym względem Disney Channel uważam za bardziej przyjazny. :] Niestety stacje telewizyjne nie robią nawet wtedy wyjątków, ale gdyby nie CN, to naprawdę nie wiem co bym włączył dzieciakom. Szkło kontaktowe? :lol: A potem godzina do 24 jakoś zleci. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Lyngsatowi (częściowo) dowiedziałem się także, że to kopia Disney Channel albo z Atlantic Bird, lub z Nilesata

 

Wiem jakie są różnice między arabskim, a skandsynawskim:

Arabski DC nie emituje H20, wystarczy kropla, Leniuchowa i Imagination Movers w przeciwieństwie do skandynawskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że na żadnym dosyle z innego satelity, nie ma polskiej ścieżki dźwiękowej. Musi być ona dodawana w innym miejscu, tam gdzie polskie reklamy i plansza.

 

Czechy: Disney Channel zastąpi Jetix 19 września

Disney Channel zostanie włączony jednocześnie w trzech krajach, którymi są Czechy, Słowacja oraz Węgry. Kanał będzie nadawany 24 godziny na dobę.

Proponuję pisać do polskiego Disney Channel z prośbą o emisję 24-godzinną! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu coś musi stać na przeszkodie wersji polskiej Disneya.

 

 

Obecnie Nowe Odcinki Seriali

Fineasz i Ferb (odc. 31-35) od 10.08.2009

Niezwykła piątka na tropie (16-26)

Wymiennicy (35-52)

Nowa Szkoła Króla

Hannah Montana (56-85)

 

arti93 co do twojej wypowiedzi, przy początku 17 części tematu, są napisy występujach aktorów, ale u dołu ekranu jako napisy polskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Na TnK EPG do polskich kanałów nie ma tylko w nSport (HB), TVP Historia (Astra) i TVP Kultura (HB).

EPG ww Disney Channel i TVS? Mam. Jest na to sposób. Wystarczy tylko, że wejdziesz na jakieś 2-3 sekundy w radio, tzn. przełączysz się na nie, włączysz z powrotem na TV i masz EPG na dwie pozycje. Możesz także wejść w kanał TV Biznes, efekt ten sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...