Skocz do zawartości

Radio Kaszebe


jarek999
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Pewnie się pojawi kwestia czasu. N chyba już podpieła do NRadia sygnał z satelity. Radio Kaszëbë w Cyfsze zamelduje się pewnie na kanale 182 pozycja 9 Cyfrowy Polsat też jeszcze tego radia do Listy nie dodał a jest przecież luka bo na 2 Miejscu nic nie ma ale pożyjemy zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Pytałem się użytkowników z innej strony i mówili mi że mają tak samo - ciekawe co to powoduje bo napewno nie dekodery gdyż przykładowo mój nawet po ustawieniach fabrycznych dalej wyszukuje Radio Kaszebe jako kanał telewizyjny.

 

To jest robota Cyfrowego Polsatu bo tylko na ich tunerach się tak dzieje za pewne chcieli dodać do listy za RMF FM jest wolna pozycja wogóle te ich dekodery to złom totalny często gubią listę albo nie można wejść w Radiową wogóle kanały Radiowe powinni przenieść na Listę radiową

:smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem się użytkowników z innej strony i mówili mi że mają tak samo - ciekawe co to powoduje bo napewno nie dekodery gdyż przykładowo mój nawet po ustawieniach fabrycznych dalej wyszukuje Radio Kaszebe jako kanał telewizyjny.

 

To jest robota Cyfrowego Polsatu bo tylko na ich tunerach się tak dzieje za pewne chcieli dodać do listy za RMF FM jest wolna pozycja wogóle te ich dekodery to złom totalny często gubią listę albo nie można wejść w Radiową wogóle kanały Radiowe powinni przenieść na Listę radiową

:smile:

 

 

Jakbyś chciał wiedzieć to radio kaszebe tak nadaje a do dekoderów cyfrowego polsatu nic nie miej do zarzucenia bo w stosunku do firmowych cyfry + mają możliwośc wyszukiwania innych kanałów np FTA cp technology to porządna firma :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie powiedział bym dla mnie to zwykły szmelc często się zawiesza gubi listę programów i nie współpracuje poprawnie przy połączeniu z drugim odbiornikiem. Jak tylko będę miał możliwość to przechodzę na moduł to nie jest wina Radia Ferguson i Big Sat wyszukują prawidłowo jako Radiowy. ich odbiorniki się nadają jedynie jako podstawka dla Koralowców

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Jest akcja jeżeli chcecie aby sygnał Radia Kaszëbë na Satelicie pozostał to wysyłajcie pod technika@radiokaszebe.pl że chcecie żeby Radio z Satelity. Pozostało nawet jeżeli nie słuchasz Radia drogą satelitarną wyślij są tacy co słuchają w tym Polacy poza granicami kraju im więcej głosów tym lepiej częstotliwość się zmieni prawdopodobnie na 10,892 i już problemów z zakłóceniami nie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz robic jakas akcje to taka aby CSBTV nie konczyla nadawania

 

 

No kolego ale myślę że chyba wyłożysz kilka mln PLN na to aby stacja nadawała, bo produkcja programów czy miejsce na satelicie kosztuje.

Nie ma kasy - nie ma stacji regionalnej.

 

A co do stacji radiowej myślę że wystarczy internetowy przekaz, wtedy nawet w Ameryce czy Brazylii można by stacje słuchać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam Dominik Lewicki czyli Technik i DJ Radia kaszebe wczoraj na antenie powiedział że walczy o to żeby Radio na satelicie pozostało, a jemu samemu się to nie uda, więc jeżeli będzie dużo głosów na tak to uda się coś zdziałać bo koszt emisji samego Radia nie jest już taki duży bo tylko 192 Kb/s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Przed godz. 12:00 sprawdzałem i przekaz powrócił, lecz fonia była nieco przyciszona. Po godz. 14:00 wróciło wszystko do normy. Będzie pewnie jeszcze kilka takich usterek w przekazie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...