Jump to content

Recommended Posts

Troche to dziwne ze Playhouse Disney zastąpi Jetix Play.

Jetix Play kończy nadawanie juz 31 lipca. a Playhouse Disney startuje dopiero w pażdzierniku.

Wiec dwa miesiące nie bedzie nadawane nic.

Link to post
Share on other sites
Guest Anonymous

Jestem ciekawy czy dodadza Playhouse Disney do CP niby ma byc u wszystkicha ale zawsze moga byc jakies niespodzianki, przeciez CP podmienil Jetix Play na Nick. ;)

Link to post
Share on other sites

To akurat ma niewielkie znaczenie, ponieważ to Disney nie chciał przedłużyć umowy z CP. Z jednej strony CP może uznać, że w ofercie jest już wystarczająca ilość takich kanałów, tym bardziej, że będzie to konkurencja dla Polsatu Jim Jam. Z drugiej jednak strony CP ma dobre układy z Disney' em, więc kanał raczej pojawi się w ofercie, ale niewykluczone, że w pakiecie Bajeczka.

Link to post
Share on other sites

Z tego co wiem to z seriali na Playhouse Disney mają być: Agent Specjalny Oso, Klub przyjaciół Myszki Miki, Moi przyjaciele - Tygrys i Kubuś, Imagination Movers, Timmy i przyjaciele, Złota Rączka, Przystanek Dżungla i inne.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Zastąpi on Jetix Play.

Gdyby ten kanał miałby zastąpić Jetix Play, Playhouse Disney byłby na miejscu JP już pierwszego dnia po zakończeniu emisji (jak to było z Jetix - Disney XD). Pomyślcie: taka Vectra nie zdejmowałaby tego kanału, wiedząc, że PD będzie nadawać na miejscu starego Jetixa. :lol:

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
wirtualnemedia.pl[/url]":1bc36ets]Playhouse Disney ruszy 1 września

 

Skierowany do przedszkolaków kanał Playhouse Disney wystartuje 1 września br. o godz. 6.00. Stacja nadawać będzie przez całą dobę.

 

W ramówce kanału znajdą się seriale animowane oraz programy typu live action, kierowane do dzieci w wieku 2-7 lat. Będą to m.in. “Klub Przyjaciół Myszki Miki”, „Miesiąc z narzędziami Mańka, a także, „Agent Specjalny Oso”, „Imagination Movers” czy „Przystanek Dżungla”. We wrześniu zaplanowano także emisję pełnometrażowego filmu “Toy Story 2”.

 

Playhouse Disney od 1 września br. pojawi się w cyfrowej ofercie sieci UPC Polska. W październiku br. ma dołączyć także do oferty sieci Vectra. Rozmowy z innymi operatorami trwają.

 

Stacja Playhouse Disney będzie trzecim kanałem w portfolio The Walt Disney Company w Polsce obok takich stacji jak Disney Channel i Disney XD.

Czyli pojawi się już od 1 września... Będzie w UPC, od października w Vectrze, z innymi rozmowy trwają - krótko podsumowując.

Ciekawe kiedy odważą się i wystartują z kanałem HD (Disney Cinemagic HD)...

Link to post
Share on other sites
@Rawik zgadzam sie z toba dlatego dodatkowo na Playhouse Disney powinna leciec klasyka Disneya bo wkoncu to kanal dla przedszkolakow.

 

W 2010 lub 2011 roku ma powstać polska wersja Disney Cinemagic która będzie emitować "klasykę Disney'a".

Link to post
Share on other sites

W C+ ciekawe czy będzie, bo to zawsze jakaś konkurencja dla ich Mini Mini (no i w kontekście dołączenia BBC do C+, to BBC CBeebies też może z tego powodu nie dołączyć do C+, ale to tyle tematem BBC :locked:), za to n i CP oraz Orange - zero problemu z dołączeniem Playhouse Disney :)

Link to post
Share on other sites

Wnioskując z tego obrazka i jego linku na kingofsacie w tym dniu uruchomi się także wersja dla Afryki, Turcji (Jedyny język na tym obrazku to turecki, czyli tak jakby odziedziczenie elementu z Jetix Play) i Bliskiego Wschodu (w tym obszarze ponoć do 31 sierpnia będzie leciała Skandynawska wersja kanału, później będzie tam wersja TURMEA)

playhousedisney-mea.jpg

Tłumaczenie wiadomości na obrazku: 1 września startuje Playhouse Disney.

Źródło obrazka: pl.kingofsat.net

 

Ponadto zauważyłem tam, że w wersji na Eurobirdzie 9A są w tym kanale trzy języki: angielski, turecki i... polski.

Link to post
Share on other sites

No może, gdyby Disney się postarało troszkę to by "oddzieliło" po części reklamy z serialami pisane po polsku na Playhouse Disney.

 

 

Jak dojdzie Playhouse Disney na Hotbird 13E będzie nadawać z transpordera 10949/V-(MPEG2).

Link to post
Share on other sites

Logo jest takie jak na obrazku dodanym przez Krecika, tylko przezroczyste. Ramówka to w kółko programy znane z bloku na DC. Między serialami emitowane są zapowiedzi, w tym zapowiedź premiery Toy Story 2. Nie ma reklam. Wieczorem na logo pojawia się szlafmyca.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...