Skocz do zawartości

Polsat Sport News HD


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, "Cafe Futbol" powinien być na PSN na żywo. Nie rozumiem jaka jest przyczyna tego, że jest nadawany kilka dni po premierze. Stosunek transmisji sportowych do publicystyki sportowej i informacji sportowych, to jedno, ale te programy informacyjne i publicystyczne o sporcie, jakie mają powinny być nadawane po pierwsze na PSN, a dopiero w drugiej kolejności, albo równolegle na innych stacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież co godzinę są nadawane serwisy informacyjne. No i widzowie mogą być na bieżąco z informacjami ze świata sportu przez cały czas dzięki paskom informacyjnym.

Na razie i PSN i uwielbiane przez ciebie ATM Rozrywka to zwykłe śmiecie. Takie jest moje zdanie na ten temat.

 

Przy okazji proponuję ograniczyć ilość newsów w Polsat News czy TVN24 to zwykłego 5 minutowego flesza co godzinę a w pozostałym paśmie emitować seriale :brawo: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jeżeli kolego nie widzisz różnicy między Polsatem Sport News, a Polsatem News to już Twój problem. :P Ale skoro lubisz wałkować ten sam temat w kółko to nie ma sprawy. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że nie widzę różnicy, tak jak nie widzę różnicy między np. SkyNews a SkySportsNews. Obie stacje znakomite, jedna dotycząca ogólnych informacji, druga dotycząca informacji sportowych.

 

Szkoda że Polsat nie poszedł tym śladem. Tyle w temacie, bo znów zrobią się 3 strony wzajemnych przepychanek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie niech Ci będzie. Nie zrobią się tylko Ty kolego zrobisz, gdyż to właśnie Twoja osoba inicjuje te przepychanki. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niczego nie inicjuję. Wyrażam jedynie swoje zdanie, tak jak i inni krytykujący jak i chwalący ten kanał w tym temacie. A że wy lubicie na bazie moich postów robić niepotrzebną dyskusję to już nie moja wina.

 

EOT

 

Czekam na ten czerwiec, zobaczymy czy coś się zmieni w tym kanale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze,że koledze Pawłowi85 nie służą długie weekendy i z nudów postanowił po raz n-ty przewałkować rozwałkowny już do granic wytrzymałości temat :brawo:

Tak przy okazji może kolega się pochwali w jakim to abonamencie odbiera ten szacowny i jakże wzorcowy SkySportsNews :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Skoro SkySportsNews jest tak łatwo dostępny to nie rozumiem czepiania się Polsatu Sport News. Po co katować się oglądaniem tego kanału? I marudzić w temacie o Polsacie Sport News.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wislok

Ano dlatego,ze skysportNews nie pokaże chociażby konferencji B.Wenty gdy ten rezygnował z kadry ani nie będzie informował o polskich rozgrywkach ligowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest irytujące. Jak na jednym kanale (np. TVP Historia) są ciągle "gadające głowy", to narzekacie, że nie ma ciekawych programów, itp. Jak na innym kanale są ciekawe programy, transmisje (np. Polsat Sport News), to narzekacie, że nie ma "gadających głów". Jedyne, do czego mogę się przyczepić na PSN, to to, że coraz częściej program w EPG nie zgadza się z rzeczywistą nadawaną propozycją. Np. dziś nie były uwzględnione transmisje na żywo z jakiegoś turnieju tenisowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co wam po jakiś 3igowych transmisjach? Zamiast by powstał jakis fajny program newsowy, który byłby uzupełnieniem programów polsatu to wy chcecie jakieś dziadowskie sporty na nim, jest polsat sport, wiec tam mogą pokazywać? W czym problem? A nie sorry zapomniałem, przecież wtedy nie jest za darmo, a pasożyty wtedy nie mogli by ogladać. Żeby było jasne, pasożyt, bo ja płace, a on chce ogladać za darmo.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co wam po jakiś 3igowych transmisjach? Zamiast by powstał jakis fajny program newsowy, który byłby uzupełnieniem programów polsatu to wy chcecie jakieś dziadowskie sporty na nim, jest polsat sport, wiec tam mogą pokazywać? W czym problem? A nie sorry zapomniałem, przecież wtedy nie jest za darmo, a pasożyty wtedy nie mogli by ogladać. Żeby było jasne, pasożyt, bo ja płace, a on chce ogladać za darmo.;)

 

Oj Polaku, Polaku. W Niemczech i innych cywilizowanych krajach, gdzie nie koduje się każdej ciekawszej pozycji programowej, wyśmialiby cię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...