Skocz do zawartości

Polsat Sport News HD


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś nawet w czasie transmisji na żywo tenisa z Monte Carlo leci pasek z informacjami, tylko jeden na szczęście, podczas transmisji na żywo mogliby sobie darować puszczanie paska z informacjami, ciągle leci to samo, jaki to ma sens, zamiast puścić trzy czy cztery razy, przecież każdy zainteresowany zdąży przeczytać informacje z paska, to nie bo musi lecieć cały czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś nawet w czasie transmisji na żywo tenisa z Monte Carlo leci pasek z informacjami, tylko jeden na szczęście, podczas transmisji na żywo mogliby sobie darować puszczanie paska z informacjami, ciągle leci to samo, jaki to ma sens, zamiast puścić trzy czy cztery razy, przecież każdy zainteresowany zdąży przeczytać informacje z paska, to nie bo musi lecieć cały czas.

 

Ludzie włączają tv o różnych porach. Jeżeli ktoś np. ogląda PSN przez godzinę to wszystko przeczyta, jeżeli pasek zostanie wyłączony po 10 minutach od rozpoczęcia oglądania. Jeżeli jednak ktoś inny włączyłby 40 minut po wspomnianej wcześniej osobie, to już by nie przeczytał nic i by narzekał, że to przecież kanał informacyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami flesze są puszczane dobrze a czasami tak jak dziś: w połowie zdania komentatora w środku seta. Po fleszu był ciąg dalszy ale wygląda to bardzo nieprofesjonalnie. Nie można było poczekać do 20:06 i zrobić to jak trzeba? Wiem, że byłoby 6 minut obsuwy ale winny jest turniej tenisowy, który znacznie się przedłużył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chciałem wczoraj obejrzeć transmisję z turnieju siatkówki plażowej kobiet. Planowany początek - 9:05. Przez dobre 40 minut leciały autopromosy. Może problemy techniczne? Niestety nie było żadnej informacji. Późniejszy program też nie miał wiele wspólnego z tym co podano na stronie internetowej. Nie lubię jak ktoś robi ze mnie durnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już w środowy wieczór widzowie Polsatu Sport NEWS będą mogli ponownie poczuć atmosferę stadionów współgospodarzy EURO 2012 Tego dnia będzie bowiem od 23:05 retransmitowane spotkanie ukraińskiej Premier Lihi. Ligi.

Tego samego dnia w PSN LIVE mecz kwalifikacji do Igrzysk Olimpijskich. W siatkówkę zagrają panie z Niemiec i Turcji. W niedzielę w PSN także finał kwalifikacji do IO - również na żywo!

Jakby tego było mało: pojawią się liczne transmisje tenisa w najlepszym wydaniu, za sprawą turniejów ATP Estoril i Mutua Madrit Open.

Dopełnieniem atrakcyjnej oferty na najbliższe dni jest sesja treningowa Moto2 NA ŻYWO oraz retransmisje kwalifikacji i wyścigu w Królewskiej Klasie MotoGP.

 

Jak widać ramówka Polsatu Sport NEWS na najbliższe dni jest bardzo ciekawa. Może śmiało konkurować z płatnymi stacjami. A przecież PSN jest dostępny za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie pokazują kwalifikacji z udziałem Polek na PSN?

Skoro pokażą finał i mecz Niemek (chociaż nie widze tego w programie), to dlaczego nie pokazać meczu naszych reprezentantek?

A czyt wiesz jaka przyświecała idea przy tworzeniu tej stacji tematycznej poza obecnością w NTC .... i jak do tego dojdziesz to będziesz miał odpowiedz na Twoje pytanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego chce by ten kanał był typowo newsowy, bo 1 liga ukraińska, sorry ale mnie nie interesuje.

Dlatego ja omijam ten kanał szerokim łukiem. To już wolę sobie włączyć Orange Sport, gdzie pomimo tego że zrezygnowali z dopiska Info, jest więcej newsów i publicystyki niż w tym tworze Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liga ukrainska tez mi sie wydaje ogolnie slaba i malo atrakcyjna - ale dzieki Metaliscie Charkow, Dynamie Kijow i Szachtarowi Donieck sa na 9. miejscu w rankingu UEFA (podaje miejsce ktore maja po tym sezonie, bo UEFA przy przydzielaniu miejsc do pucharu, nie bierze pod uwage ostatniego sezonu, wedlug nich jest jeszcze na 8. miejscu), poprzez co maja pewne miejsce w fazie grupowej LM.

 

Zalezy jaki to bedzie mecz, bo Ja na w programie PSN nic takiego nie znalazlem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że PSN rozkręci się bardziej od strony informacyjnej, gdy PF zakończy nadawanie. Obecnie jest to kanał bardziej rezerwowy, na który są transmitowane wydarzenia sportowe, które przeważnie nie mieszczą się w ramówkach płatnych kanałów Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@neo_patryk, Tez mam taka nadzieje, bo jak narazie, jest wiecej sportu niz informacji. News w nazwie jest zbedny na te chwile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Przecież co godzinę są nadawane serwisy informacyjne. No i widzowie mogą być na bieżąco z informacjami ze świata sportu przez cały czas dzięki paskom informacyjnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla Mnie to mogłoby zostać tak jak jest sporo transmisji na żywo, flesze z informacjami co godzinę i paski informacyjne u dołu ekranu, zmniejszenie ilości transmisji na żywo i ograniczenie ramówki kanału do ściśle informacyjnego raczej nie wyszłoby na dobre, oglądalność by zapewne spadła, niech zostaje tak jak jest, w końcu można pooglądać siatkówkę, piłkę ręczna tenis i inne dyscypliny za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...