Skocz do zawartości

Polsat Sport News HD


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale co ja mówię, ty tylko wypowiadają się za przeproszeniem(bez urazy) pasożyty, które korzystają z tego, ze inni płacą polsatowi abonament i dlatego ma kase by prowadzić taki kanał jak polsat sport news.

Przepraszam kolego, ale ja płacę za wszystkie sportowe stacje Polsatu, nawet za Polsat Sport News. Tak, więc uważaj kolego co piszesz. Łatwo jest oskarżać.

Już wielokrotnie powtarzałem, że w Polsacie Sport News zmiany zajdą w czerwcu. Proszę, więc wstrzymać się od ostrych opinii. A jeżeli nie zajdą to wyprowadźcie najcięższe armaty. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker
Już wielokrotnie powtarzałem, że w Polsacie Sport News zmiany zajdą w czerwcu. Proszę, więc wstrzymać się od ostrych opinii. A jeżeli nie zajdą to wyprowadźcie najcięższe armaty. ;)

Pierwszy raz się spotkałem z taką informacją. Możesz podać źródło? To żadna złośliwość z mojej strony, po prostu nie wiem skąd takie doniesienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dodam że powinien nazywać się Polsat Sport Pseudo News :lol2::lol2: , co o tym sądzicie.

 

Tia, kanał powinien nazywać się raczej Polnaziemny Sport + Trochę News, bo nazwa PolSAT mylnie daje do zrozumienia, że kanał jest przygotowywany głównie na satelitę, a satelita jest tylko dodatkiem w tym wypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia, kanał powinien nazywać się raczej Polnaziemny Sport + Trochę News, bo nazwa PolSAT mylnie daje do zrozumienia, że kanał jest przygotowywany głównie na satelitę, a satelita jest tylko dodatkiem w tym wypadku.

Sam bym lepiej tego nie ujął. :lol: Moje gratulacje. :aha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie należy ten kanał traktować jak emisję testową , dopiero w czerwcu można go oceniać a obecnie to trzeba się cieszyć że coś pokazują bo mogli dać pasy

Jeżeli to emisja testowa to gdzie napis TEST przy logo ja się pytam? To samo powinno być z TVP1 "HD" w nce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie są testy w ścisłym znaczeniu, tzn. wszystkie kwestie techniczne, itd. już zostały dopracowane, jednak tak, jak w przypadku ATM Rozrywka, nadawca nie ma pieniędzy, żeby robić dobry kanał (Solorz spłaca raty za Plus, za PSN nie ma możliwości nawet opłaty koncesyjnej zapłacić w jednym kawałku, jak wynika ze sprawozdania KRRiT z 2011 roku), ani im się to nie opłaca, bo na razie mało ludzi ogląda NTC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie opłaca, nie opłaca. :x Taki biznesman jak on powinien to przewidzieć. A skoro mu się nie opłaca, nie ma biedny pieniędzy i nikt nie ogląda NTC, to po co się pchał? :evil: Trzeba było nie zajmować miejsca na MUX'ie i byłoby po problemie, a nie tworzyć kolejną zapchaj dziurę tylko na potrzeby NTC. Byłaby kasa na Plusa, brak problemów z opłaceniem koncesji itd., itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie są testy w ścisłym znaczeniu, tzn. wszystkie kwestie techniczne, itd. już zostały dopracowane, jednak tak, jak w przypadku ATM Rozrywka, nadawca nie ma pieniędzy, żeby robić dobry kanał (Solorz spłaca raty za Plus, za PSN nie ma możliwości nawet opłaty koncesyjnej zapłacić w jednym kawałku, jak wynika ze sprawozdania KRRiT z 2011 roku), ani im się to nie opłaca, bo na razie mało ludzi ogląda NTC.

Kolego, wiele wniosków wyciągasz z opłaty koncesyjnej w wysokości 10.380.000 zł rozłożonej na 3 raty. Inni nadawcy rozkładają swoje opłaty na 64 raty przy całkowitej wysokości opłaty koncesyjnej na poziomie zaledwie 242.710 zł.

Może być spokojny, że Solorz-Żak ma pieniądze na utrzymanie i rozwój Polsatu Sport News. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat nie pchał swojego kanału Polsat Sport News tylko dostał miejsce dodatkowe tzw bonusowe w MUX2 DVB-T za to że tak jak inni 3 pozostali komercyjni nadawcy wyłączy wcześniej nadawanie analogowe przed upływem trwania koncesji naziemnej analogowej. Nie było konkursu i wyboru przez KRRiTV. Tak jak TV6, TVN7 i Puls 2 miejsce się dostało bonusowo za coś! :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizja Odra należy do Zygmunta Solorza-Żaka. :) Ale na ten temat to dyskusja raczej w innymi temacie.

Kwestia kanałów lokalnych zostanie rozwiązana po wyłączeniu analogu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat nie pchał swojego kanału Polsat Sport News tylko dostał miejsce dodatkowe tzw bonusowe w MUX2 DVB-T za to że tak jak inni 3 pozostali komercyjni nadawcy wyłączy wcześniej nadawanie analogowe przed upływem trwania koncesji naziemnej analogowej. Nie było konkursu i wyboru przez KRRiTV. Tak jak TV6, TVN7 i Puls 2 miejsce się dostało bonusowo za coś! :-)

Sorry - zapomniałem. :oops: Bo domyślam się, że to a propos mojego postu. Nie mniej jednak i tak uważam, że lepiej było dać coś co już istniało (PolSat2, PolSat News, czy coś takiego) niż tworzyć kolejny już kanał ze stajni PolSat'u, ryzykując że wciąż będzie trzeba do niego dokładać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie opłaca, nie opłaca. :x Taki biznesman jak on powinien to przewidzieć. A skoro mu się nie opłaca, nie ma biedny pieniędzy i nikt nie ogląda NTC, to po co się pchał? :evil: Trzeba było nie zajmować miejsca na MUX'ie i byłoby po problemie, a nie tworzyć kolejną zapchaj dziurę tylko na potrzeby NTC. Byłaby kasa na Plusa, brak problemów z opłaceniem koncesji itd., itd.

 

Gdyby się nie pchał, to by nie było NTC, bo warunkiem przyśpieszenia wdrażania telewizji cyfrowej był dodatkowy kanał dla największych nadawców.

 

To nie są testy w ścisłym znaczeniu, tzn. wszystkie kwestie techniczne, itd. już zostały dopracowane, jednak tak, jak w przypadku ATM Rozrywka, nadawca nie ma pieniędzy, żeby robić dobry kanał (Solorz spłaca raty za Plus, za PSN nie ma możliwości nawet opłaty koncesyjnej zapłacić w jednym kawałku, jak wynika ze sprawozdania KRRiT z 2011 roku), ani im się to nie opłaca, bo na razie mało ludzi ogląda NTC.

Kolego, wiele wniosków wyciągasz z opłaty koncesyjnej w wysokości 10.380.000 zł rozłożonej na 3 raty. Inni nadawcy rozkładają swoje opłaty na 64 raty przy całkowitej wysokości opłaty koncesyjnej na poziomie zaledwie 242.710 zł.

Może być spokojny, że Solorz-Żak ma pieniądze na utrzymanie i rozwój Polsatu Sport News. :D

 

Tak, to prawda, inni mają jeszcze mniej pieniędzy - to inna bajka. Jest jednak powszechnie znanym faktem, że Solorz spłaca raty po Plusie i dlatego nie ma pieniędzy na nic innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że spłaca raty nie oznacza, że nie ma pieniędzy. Wystarczy spojrzeć w finansowy raport Cyfrowego Polsatu. :)

Za przykład niech posłuży kupno przez Grupę Cyfrowy Polsat spółki INFO-TV-FM za około 30 milionów złotych. Miało to miejsce już po kupnie Plusa. Tak, więc jeżeli jest potrzeba to pieniądze są. :) Jeżeli ktoś nie ma to nie wydaje 30 milionów złotych z dnia na dzień. :)

 

 

Polsat z Polsatem Sport News czeka na większe wydarzenie, na wydarzenie, w czasie którego sportowo-informacyjny kanał Polsatu mógłby wypromować się. Takimi wydarzeniami mogą być Euro 2012 oraz Igrzyska Olimpijskie w Londynie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest coś takiego jak okresowe kodowanie, a wszystko co nie ma ograniczonych praw terytorialnych puszczamy FTA. Da się? :>

 

Z mojego doświadczenia abonenckiego oraz z obserwacji innych kanałów telewizyjnych zarówno w kraju i zagranicą wiem, że tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...