Skocz do zawartości

Polsat Sport News HD


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Relacje na zywo na PSN od soboty 31.03 do piatku 6.04:

sobota: brak

niedziela: 14:30 Piłka ręczna kobiet: Puchar Polski mecz finałowy, 19:05 Tenis ziemny: Turniej ATP Masters Series w Miami mecz finałowy

poniedzialek: 20:30 Żużel: Liga angielska mecz: Eastbourne Eagles - Kings Lynn Stars

wtorek: brak

sroda: 17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga mecz półfinałowy fazy play-off

czwartek: 19:55 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Kataru 2. sesja treningowa w klasie Moto3, 21:05 Piłka nożna: Liga Europejska mecz ćwierćfinałowy: Metalist Charków - Sporting Lizbona

piatek: brak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj informacja o zwycięstwie Isi nad Venus pojawiła się ok.20 minut po fakcie.To strasznie późno,gdyż swam nieraz widziałem jak informacje np. o awansie Kowalczyk do 1/2 sprintu były niemal natychmiast. Przy czym trzeba zauważyć,że informacja o triumfie Isi zaraz zniknęła ,bo była transmisja turniejów Panów z Miami. Nie popisał się wczoraj PSN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poniedzialek: 20:30 Żużel: Liga angielska mecz: Eastbourne Eagles - Kings Lynn Stars

Na 21:00 mają w ramówce zapisany sport raport czy coś takiego. Mam nadzieje, że nikomu w polsacie nie przyjdzie do głowy o równej 21 przerywać meczu np. w trakcie trwania wyścigu :!::!::!:

 

P.S. King's Lynn Stars to prawidłowa nazwa drużyny, a nie Kings Lynn Stars ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PSN się dziś nie popisał. Isia grała w nocy,a tu rano 6:45 powtórka podsumowania dnia z wczoraj i brak tej informacji. Cóż mówię za chwilę sport flesz to chyba powiedzą.. A tu pierwszy serwis i nic.. Dobrze,że choć na pasku informacja była. Widać,że radakcja Polsatu News czuwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zadowolony, że Polsat Sport News będzie pokazywał żużlową Elite League, w końcu to po lidze polskiej druga najsilniejsza liga żużlowa na świecie, mogą zrobić tak, ze w przerwie na równanie toru puszczą ten sportowy raport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie pokazywał żużlową Elite League, w końcu to po lidze polskiej druga najsilniejsza liga żużlowa na świecie

Niby pod jakim względem?

 

Pieniądze: 1. Polska, 2. Szwecja, 3. Anglia

Siła składów/gwiazdy w jednej drużynie: 1. Szwecja, 2. Polska, 3. Anglia

Emocje na torze, czysto sportowe: 1. Anglia, 2. Szwecja/Polska

 

Więc pod jakim względem są wice-najsilniejsi? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@puszczyk nie zamierzam z Tobą polemizować bo poziom ligi szwedzkiej i angielskiej jest podobny, finansowo w tym roku w Anglii za dobrze nie jest, wracając do tematu to dziś wieczorem zauważyłem, ze jednak belka z informacjami u dołu ekranu zniknęła, teraz wygląda to dużo lepiej, jakby jeszcze zmniejszyli zegar z datą to byłoby bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaprzeczasz sam sobie. Niby nie zamierzasz polemizować, a piszesz że ich poziomy są podobne. A na jakiej podstawie piszesz takie tezy? Na ilu meczach w tych ligach byłeś w ostatnich latach? Bo na podstawie suchych wyników czy pojedynczych meczów w tv raczej chyba się nie wypowiadasz?

 

Wracając do wieczornej transmisji. W czasie meczów live na PSN te paski informacyjne znikają czy będą zostawione?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@puszczyk na mecze Stali Rzeszów chodzę regularnie od 6 roku życia, jeżeli chodzi o Anglię to byłem tylko na 2 meczach na żywo kilka lat temu, ligę szwedzką znam tylko z telewizji nigdy nie byłem osobiście na żadnym meczu, ciekawy jestem Czy Ty osobiście chodzisz na mecze czy jesteś tylko niedzielnym kibicem przed tv ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w czasie powtórki finałowego spotkania tenisa z Miami, znowu był tylko jeden pasek z informacjami u dołu ekranu, nie wiem co kombinują, w czasie powtórek siatkówki są dwa paski i czasami nie widać czy piłka idzie w aut, zdecydowanie lepiej ogląda się transmisję podczas gdy leci 1 pasek z informacjami, na szczęście podczas transmisji na żywo paski są usuwane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać ktoś zwrócił uwagę,że meczu tenisowego nie da się oglądać gdy są dwa paski,bio w ogóle wynik jest niewidoczny. Ja w pierwszej kolejności usunąłbym ten kwadracik z godziną i datą,zbędna rzecz. A paski w kanale informacyjnym są niezbędne to tak gdybym ja wnioskował o usunięcie pasków z TVN24. Moim zdaniem przy transmisjach powinien być jeden pasek,bo dzieją się rzeczy istotne w sporcie,a ja w czasie transmisji na PSN nie mogę się o nich dowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wislok dokładnie, w czasie powtórek tenisa pasek jest jeden, w czasie powtórek innych sportów paski są dwa, powinni to ujednolicić, albo cały czas wyświetlać jeden pasek i tak byłoby najlepiej, albo ograniczyć wyświetlanie paska do jakiś ram czasowych np. 10 minut na godzinę. Kwadracik z datą mógłby zostać tylko mogliby go pomniejszyć bo jest zdecydowanie za duży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś gdy Eurosport 2 nadawał paski to zwężał obraz by wszystko było widoczne. Może to jest sposób?

Jeśli lubisz oglądać obraz, który nie ma zachowanych proporcji to już twoja sprawa. Pamiętam tę okropność z ESPN America, kiedy zachciało im się paska info. Tragedia, na szczęście po wielu protestach zrezygnowali z tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz mniej relacji live na PSN. W tygodniu od soboty 6 kwietnia do piatku 13 kwietnia tylko 3 relacje live:

Sobota

17:00

Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Kataru - kwalifikacje w klasie Moto3

 

17:55

Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Kataru - kwalifikacje w klasie Moto2

 

18:55

Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Kataru - kwalifikacje w klasie MotoGP

 

20:20

Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Kataru - rozgrzewka w klasie Moto3

 

20:55 do 22:00

Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Kataru - rozgrzewka w klasie Moto2

 

Niedziela

17:00 do 17.20 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Kataru

rozgrzewka w klasie MotoGP

 

Sroda

20:30 do 22.30 Żużel: Liga angielska na żywo

mecz: Birmingham Brummies - Wolverhampton Wolves

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...