Skocz do zawartości

Polsat Sport News HD


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak źle i tak źle... :D Jak znowu na tym kanale nie będzie już żadnych transmisji sportowych na żywo, tylko same wiadomości i informacje, to pewnie również znajdą się krytycy. A jak obecnie są różne transmisje, to też co niektórym nie pasuje. No cóż zrobić, nikomu nie dogodzisz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tych co wolą patrzeć non stop na newsy niż na transmisje sportowe.Tyle newsów co teraz jest w zupełności wystarcza.Naprawdę ramówka jest niezła jak na dvb-t w ramówce na najbliższy tydzień można zobaczyć na żywo:

24.03

13:30 Siatkówka kobiet: Final Four Ligi Mistrzyń - mecz: RC Cannes - MC-Carnagni Villa Cortesse

16:00 Siatkówka mężczyzn: Final Four Ligi Mistrzyń - mecz: Fenerbahce Universal Stambuł - Dynamo Kazań

18:05 -1:15 Tenis ziemny: Turniej ATP Masters Series w Miami - mecz 2. rundy

25.03

13:30 Siatkówka kobiet: Final Four Ligi Mistrzyń - mecz o 3. miejsce

16:30 Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven :jupi:

18:05 -1:15 Tenis ziemny: Turniej ATP Masters Series w Miami - mecz 2. rundy

26.03

17:05 -1:15 Tenis ziemny: Turniej ATP Masters Series w Miami - mecz 3. rundy

27.03

17:05 -1:15 Tenis ziemny: Turniej ATP Masters Series w Miami - mecz 1/8 finału

28.03

21:05-23:00 Tenis ziemny: Turniej ATP Masters Series w Miami - 1. mecz ćwierćfinałowy

29.03

21:05 Piłka nożna: Liga Europejska - mecz ćwierćfinałowy: Sporting Lizbona - Metalist Charków :smile:

ponadto pokażą jeszcze liczne powtórki np.

19:05 Piłka nożna: Liga angielska - mecz: Manchester City - Chelsea Londyn :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak źle i tak źle... :D

Jako Polsat Sport Promo źle nie jest. Jako Polsat Sport News jest tragicznie.

 

Wystarczyło po prostu żeby Polsat nazwał ten kanał po imieniu, a nie rzucali się z motyką na słońce i walnęli huczny NEWS do nazwy.

 

Nie rozumiem tych co wolą patrzeć non stop na newsy niż na transmisje sportowe.

To zrozum że stacji nadających transmisje sportowe mamy do wyboru do koloru. Przydałoby się jakieś urozmaicenie.

I nie chodzi o to żeby patrzeć na newsy non stop. TVN24 czy Polsat News też oglądasz 24h na dobę? Chyba nie. Chodzi o to że jest dowolna godzina, włączam kanał informacyjny i patrzę na aktualne wyniki, słucham wywiadów, oglądam skróty spotkań etc, a nie jakiś podrzędny meczyk, który można by wrzucić do jednego z istniejących kanałów sportowych Polsatu.

 

Tyle newsów co teraz jest w zupełności wystarcza.

Jak na kanał newsowy to jest to wręcz śmieszna ilość newsów. Może w TVN24 albo Polsat News też zredukujmy serwisy info do cogodzinnego 5 minutowego flesza, a w międzyczasie emitujmy filmy.

 

Naprawdę ramówka jest niezła jak na dvb-t

I powracamy do początku. Jako Polsat Sport Promo w DVB-T faktycznie może i jest to niezły kanał.

Trzeba było go po prostu nazwać po imieniu, a nie szaleć z nazwą News.

 

 

W każdym razie zobaczymy jak to będzie wyglądać od czerwca. Mam nadzieję że będą zmiany in plus. Chociaż znając Polsat niewykluczone że skończy się na takich zmianach że wprowadzą bloki reklamowe :lol2: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogliby ciut rozbudować flesze i dodać kilka programów publicystycznych o sporcie, ale po za tym to najlepiej jak zostanie tak jak jest (nie licząc reklam, które na pewno się pojawią). A że niby kanał newsowy? Nadawca lepiej wie, co ma zapisane w koncesji, poza tym "Sport News" może równie dobrze znaczyć informacje sportowe, ale także sport + informacje i w tym wypadku tak jest, a nazwa miała być krótka, więc jest jaka jest. Gdyby było to Polsat Sport Promo, to nie mogliby dać fleszów informacyjnych (bo nie ma ich na kanałach sportowych Polsatu), belek informacyjnych, dodatkowych transmisji sportowych, nie emitowanych na antenie kanałów sportowych Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Widzę kolego, że nic nie zmieniłeś się i dalej swoje nadajesz z tym news. :P Tyle razy mówiłem, że nazywają sobie stację, jak chcą i nic Ci do tego kolego. :P

Jako Polsat Sport Promo źle nie jest. Jako Polsat Sport News jest tragicznie.

Zdecydowana większość widzów, a w szczególności tych co nie są abonentami Cyfrowego Polsatu, cenią sobie Polsat Sport News za to, że ten kanał jest, jak to ujmujesz kolego, Polsat Sport Promo. Gdy 1 czerwca dojdzie do zapowiadanych zmian kosztem transmisji to gwarantuję Ci, że osoby, które obecnie są zwolennikami tej stacji staną się gorącymi przeciwnikami. Są to osoby, które nazwę kanału, za przeproszeniem, mają gdzieś. :)

a nie rzucali się z motyką na słońce i walnęli huczny NEWS do nazwy.

Widzę, że nic nie zmienia się u Ciebie kolego w kwestii news. :P Pamiętaj, że Polsat Sport News to kanał tworzony pod Naziemną Telewizją Cyfrową i był zapowiadany na ten ewentualnie na przyszły rok. Czyli na dwa czy trzy lata później po otrzymaniu koncesji, a wtedy nikt nie spodziewał się, że Naziemna Telewizja Cyfrowa nagle przyspieszy i start kanału trzeba będzie przyspieszyć. Nie ma też co czarować, że musieli uruchomić emisję stacji w związku z koncesją, aby nie wszczęto postępowania o cofnięcie koncesji. ;)

To zrozum że stacji nadających transmisje sportowe mamy do wyboru do koloru.

Powinieneś podkreślić, że te stacje to kanały dostępne tylko na platformach satelitarnych i w telewizjach kablowych i do tego płatne. A w Naziemnej Telewizji Cyfrowej mamy tylko jeden kanał sportowy i jest nim Polsat Sport News.

Może w TVN24 albo Polsat News też zredukujmy serwisy info do cogodzinnego 5 minutowego flesza, a w międzyczasie emitujmy filmy.

Kolego, z tymi filmami to przesadzasz. Gdyby ramówki TVN 24 czy Polsat News miały być podobne do ramówki Polsatu Sport News to między 5 minutowymi fleszami powinny być bezpośrednie transmisje z wydarzeń, które później byłyby omawiane we fleszach. Dla kanałów informacyjny filmy czy seriale nie są odpowiednikami transmisji meczów w Polsacie Sport News. ;):P

Trzeba było go po prostu nazwać po imieniu, a nie szaleć z nazwą News.

Twórca kanału nazywa kanał jak sobie chce i nic Ci do tego. :P;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twierdzenie iż jak się dany kanał nie podoba to należy go nie oglądać to stwierdzenie prosto z piaskownicy.
Szkoda ze Twoja ulubiona TV Trwam nie prezentuje takich "hitów". Może dzięki temu znalazła by się w DVB-T :lol2: .

To zatem jest twierdzenie najwyższych lotów.

 

News czy nie news. Zdanie Pawela85 zna już chyba każdy na tym forum. Nie musisz co 5 postów go przypominać.

 

Mimo kilku niedoróbek mnie się ten kanał podoba czy ma news czy nienews w nazwie. Jak wygląda logo to mi wszystko jedno. Jechałem w sobotę autobusem i dzięki temu kanałowi oglądałem mecz Skry. I to jest to!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowana większość widzów, a w szczególności tych co nie są abonentami Cyfrowego Polsatu, cenią sobie Polsat Sport News za to, że ten kanał jest, jak to ujmujesz kolego, Polsat Sport Promo. Gdy 1 czerwca dojdzie do zapowiadanych zmian kosztem transmisji to gwarantuję Ci, że osoby, które obecnie są zwolennikami tej stacji staną się gorącymi przeciwnikami. Są to osoby, które nazwę kanału, za przeproszeniem, mają gdzieś. :)

Trzymam Cię za słowo, a resztę, za przeproszeniem, mam gdzieś :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawel85

To trzymaj go za słowo i sobie już odpuść, bo za to, co zrobiłeś z tym wątkiem powinno się wymierzać karę bezwzględnego pozbawienia wolności bez prawa do apelacji i wniosków o przedterminowe zwolnienie;)

 

Nabijasz sobie liczbę postów, piszesz w kółko to samo, prowokujesz do dyskusji o niczym, urosło to już do 68 stron, z których po wyrzuceniu śmieci powinno zostać raptem 4.

I najlepsze w tym wszystkim jest to, że próbując ciągle dyskredytować Polsat osiągasz dokładnie odwrotny skutek, bo na każdy twój post odpowiada kilkanaście osób, których drażni bezsens twoich wywodów.

Ja co jakiś czas zaglądam na to forum i otwieram ten wątek, ale zamiast informacji o ciekawych transmisjach znajduję tylko ciagłe bicie piany. Myśle, że administrator powinien zrobić z tym porzadek, bo ten scenariusz się w kółko powtarza i to zapewne drażni i zniechęca wielu forumowiczów. No ale to też zapewne jest twoim celem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cenzor rodem z ZSRR się znalazł :lol2: .

 

a co jakiś czas zaglądam na to forum i otwieram ten wątek, ale zamiast informacji o ciekawych transmisjach znajduję tylko ciagłe bicie piany.

Otwierasz ciągle ten wątek, a nie rozumiesz podstawowej sprawy. Ja właśnie nie oczekuję od tego kanału ciekawych transmisji tylko ciekawych informacji. Wbij to sobie wreszcie do głowy. Mamy odmienne oczekiwania co do tego kanału, a ja już wyjaśniłem sprawę.

 

Jako Polsat Sport Promo, kanał dostępny w DVB-T, reklamujący ofertę płatnych Polsatów Sport, sam bym ten kanał chwalił. Ale skoro Polsacik postanowił szarpnąć sie na kanał informacyjny to sorry, ale jak dla mnie to dno i metr mułu to co prezentują obecnie. I nie bądź taki daleki w swoich ocenach, bo w tym wątku miałem też głosy poparcia, od osób, które też oczekiwały od tego kanału czegoś więcej. A że nie potrafisz tego zauważyć to twoja sprawa.

 

Ja tymczasem podtrzymuję swoje zdanie. Polsat Sport Promo - ciekawa stacja. Polsat Sport News - dno i metr mułu. Ale tak jak pisałem wcześniej. Trzymam jednego z przedmówców za słowo, że od czerwca zobaczymy prawdziwy Polsat Sport News.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja co jakiś czas zaglądam na to forum i otwieram ten wątek, ale zamiast informacji o ciekawych transmisjach znajduję tylko ciagłe bicie piany.

http://www.polsatsport.pl/Program_TV,58 ... sport_news

Tu masz program Polsat Sport News. Forum chyba nie ma polegać na przepisywaniu ramówki... Wydaje mi się,że łatwiej jest wejść ma stronkę Polsat sport w zakładkę program i dalej Polsat Sport News niż przeglądać forum.

 

 

Cenzor rodem z ZSRR się znalazł :lol2: .

 

a co jakiś czas zaglądam na to forum i otwieram ten wątek, ale zamiast informacji o ciekawych transmisjach znajduję tylko ciagłe bicie piany.

Otwierasz ciągle ten wątek, a nie rozumiesz podstawowej sprawy. Ja właśnie nie oczekuję od tego kanału ciekawych transmisji tylko ciekawych informacji. Wbij to sobie wreszcie do głowy. Mamy odmienne oczekiwania co do tego kanału, a ja już wyjaśniłem sprawę.

Tylko się podpisać pod tym co napisał Pawel85 i kończę temat ze swojej strony. Czekam do Czerwca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...