Skocz do zawartości

Polsat Sport News HD


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Ale wy macie problemy... O nazwę się czepiać. Liczy się to co tam nadają, czyli same korzystne dla nas widzów programy. Chyba każdy z nas woli sport niż 24/7 oglądać informacje o sporcie. Cieszmy się z tego co jest, bo jest sporo jak na kanał ogólnodostępny dla prawie całego kraju. Musieli jakoś nazwać, bo mają już Polsat Sport, Sport Extra, no to teraz Sport News i git. Informacje sportowe są? - są, pasek informacyjny leci? - leci. Jak dla mnie wszystko w porządku a nawet lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawel85 musi tak pisać,bo w nazwie jest news,co niby miałby wymyślić nowego. Popieram i tyle w tym temacie. A Polsat Film już leci Pierwsza Miłośc, Samo Życie,Malanowski(o fatalnej porze,ale jednak) więc ta ironia ma swoje podstawy.

 

Dlaczego przesadza?? Przepraszam jeśl w nazwie kanał ma " Sport" ,"Film", "Seriale" to oznacza,że będzie emitował odpowiednio sport, filmy, seriale,a jeśli w nazwie ma "Sport News" to znaczy,że to będzie kanał informacyjny o sporcie. Słowo sport w nazwie takiego kanału jak skysportnews czy właśnie Polsat Sport News oznacza(powinno oznaczać,bo w przypadku PSN tego nie ma),że jest to kanał informacyjny o sporcie i nie znajdziemy tam informacji o polityce,gospodarce,pogodzie na jutro. To słowo NEWS jest kluczowe,że to kanał informacyjny , a sport po prostu informuje o rodzaju tych informacji. Gdyby nazwa kanału nie wskazywała na jego charakter to Pawel85 czy inne osoby,w tym ja zastrzeżeń takich byśmy nie zgłaszali.

 

2x Otóż to.

 

Jednocześnie mam nadzieję że osoby, które tak bronią Polsat Sport News nie krytykują MTV za brak muzyki. Bo niby dlaczego? MTV usunęło dopisek "music television" z loga więc są normalnym rozrywkowym kanałem jak np. FOX czy AXN.

 

A jak ktoś się bedzie upierał że MTV to stacja muzyczna, a PSN jednak pokazuje raz na godzinę śmieszny flesz informacji, to ja odpowiadam że MTV muzykę też prezentuje. Np. w serialach, które emituje czy w nocnym paśmie.

 

Za granicą są inne realia.

Tak, tak. Dlatego najlepiej niech polskie stacje wrócą do nadawania w SD 4:3. Przecież HD to jakieś śmieszne inne realia zagraniczne (ftu, ble). A może nawet lepiej, niech polskie stacje wrócą do nadawania w czarno-białym systemie. Precz z zagranicą!

 

Polsat chciał dać kanał sportowy, z pewną dawką informacji sportowych, więc nie mógł go inaczej nazwać, niż Polsat Sport News, bo inaczej nazwa by nie pasowała do treści.

Każda inna nazwa o wiele bardziej by pasowała niż Polsat Sport News. Zresztą nSport nie musiał mieć w nazwie słowa news żeby emitować informacje sportowe, to samo teraz Orange Sport.

 

Ale wy macie problemy... O nazwę się czepiać. Liczy się to co tam nadają,(...)

Tak jest, nie patrzy na nazwę. Dawać do Polsat News Kiepskich i Pierwszą Miłość, a TVN24 koniecznie musi emitować 24h na dobę Julkę albo inne Na Wspólnej! W końcu nie ważna nazwa, nie ważne zapowiedzi kanału informacyjnego, ważne że coś nadaje.

Skoro nie ważna nazwa to liczę że na Next Music + HD (który to kanał tak wielu chwali za samą muzykę a brak innych [beep]ół) wkrótce pojawią się filmy fabularne. Ciekawe czy wtedy też będziecie pisali że nie ważna nazwa tylko że coś nadaje.

 

No i k...wa ten EUROSPORT, jak oni śmią pokazywać ten AO, UO, IO, MŚ, wszelkiego rodzaju puchary świata i jeszcze te walki z Japonii. Toż to profanacja nazwy :/

Gdyby to pokazywali w Eurosport News to bym się z tobą zgodził. A dlaczego uczepiłem się słowa news? Na takiej samej zasadzie jak istnieje SkySport czy ESPN tak istnieje Polsat Sport. Są transmisje live, retransmisje etc. I oczekiwałem tego że na takie samej zasadzie jak istnieje SkySportsNews czy ESPNews będzie istniał kanał Polsat Sport NEWS. Ale jak pisał @pavl6 Polska to inne realia. Polscy widzowie mogą być traktowani po macoszemu.

 

O nSporcie już pisałem.

Możesz jeszcze kolego rozpisać się na temat Orange Sport.

Owszem mogę ci napisać. Oficjalnie "obecny" Orange Sport powstał na bazie wcześniejszego Orange Sport Info.

 

 

Na koniec dodam tylko, że pisałem już wielokrotnie. Nazwaliby to coś Polsat Sport Promo na przykład i sam bym chwalił że jest kanał prezentujący trochę sportu w DVB-T. Czasem wystarczy trochę skromności, a nie szumne nazwy nie mające wiele wspólnego z rzeczywistością.

 

I ostatni edit: Mam nadzieję że już jasno wyraziłem swoje zdanie na temat mojej krytyki PSN. Osobiście wolałbym żeby kanał ten nie dodawał hucznego "NEWS" do nazwy stacji, skoro informacje mają być tylko częścią tego programu. Dlatego, na tę chwilę o wiele bardziej szanuję np. Orange Sport, który po zniknięciu Orange Sport Info, stał się kanałem trochę mniej informacyjnym (chociaż newsy i publicystyka tam dalej są) i zdecydowali się go kontynuować pod nazwą bez dodatku "Info".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego przesadza?? Przepraszam jeśl w nazwie kanał ma " Sport" ,"Film", "Seriale" to oznacza,że będzie emitował odpowiednio sport, filmy, seriale,a jeśli w nazwie ma "Sport News" to znaczy,że to będzie kanał informacyjny o sporcie. Słowo sport w nazwie takiego kanału jak skysportnews czy właśnie Polsat Sport News oznacza(powinno oznaczać,bo w przypadku PSN tego nie ma),że jest to kanał informacyjny o sporcie i nie znajdziemy tam informacji o polityce,gospodarce,pogodzie na jutro. To słowo NEWS jest kluczowe,że to kanał informacyjny , a sport po prostu informuje o rodzaju tych informacji. Gdyby nazwa kanału nie wskazywała na jego charakter to Pawel85 czy inne osoby,w tym ja zastrzeżeń takich byśmy nie zgłaszali.

 

i tu się z tobą nie zgodzę , taka sytuacja jak ty opisujesz była by wtedy gdyby kanał nazywał się Polsat News Sport , tak jest według zasad polskiej gramatyki, a np skysportnews to jest już z angielskiego a tam są inne zasady gramatyki. Podobny spór był o nazwę Muzeum Fryderyka Chopina - Chopin Museum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał nie mógłby się nazywać "Polsat Sport Promo", bo nazwa wskazywałaby, że promuje treści z Polsatu Sport, a przecież jest tu też flesz informacyjny, belka z informacjami (nawet dwie) i niektóre transmisje, których nie ma na PS, a więc jest to coś innego niż na PS. Ja już jestem zażenowany tym ciągłym nażekatorstwem w tym temacie. Gdybym był Solorzem to nazajutrz dowaliłbym na PSN na pół ekranu logo: "Polsat Sport, Flesz informacyjny i dwie belki, trochę publicystyki i co tam jeszcze się napatoczy". No i co, zapanowałaby euforia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawna dyskusja :)

 

Polsat Sport News dla abonenta platformy cyfrowej, sieci kablowej może być rozczarowaniem, gdyż transmisje cyfrowe ma on w swoich extra kanałach za które płaci niemałe pieniążki. Taki abonent nastawił się na stację z newsami w każdej chwili - takie sportowe TVN24. Niektórzy nawet może się złoszczą, że jakieś ciekawe transmisje lecą tam za darmo, mimo że płaci się za droższe Polsaty Sport, nSporty, C+Sporty.

 

Tylko że PSN powstał dla widzów NTC ! Dla tych co poza meczami na Jedynce, Dwójce i sporadycznie Polsacie/TV4 sportu się nie naoglądają. Dla takich im więcej transmisji LIVE na PSN tym lepiej. Dlaczego więc ktoś się oburza o to? :)

Co z tego jaka jest nazwa? Zanim naziemna TV cyfrowa ruszy na dobre, część kanałów może się zupełnie przeprofilować w zależności od tego jak się wszystko potoczy. Polsat Sport News ewoluuje w stronę Nsportu - trochę newsów, trochę transmisji na żywo. Polo TV z disco-polowej mieszanki klipów przejdzie w rozrywkowo-muzyczno-biesiadowy program, TVN7 być może w coś serialowo-filmowego. Wszystko się jeszcze będzie zmieniać, dopóki każdy znajdzie swoją niszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał nie mógłby się nazywać "Polsat Sport Promo", bo nazwa wskazywałaby, że promuje treści z Polsatu Sport, a przecież jest tu też flesz informacyjny, belka z informacjami (nawet dwie) i niektóre transmisje, których nie ma na PS, a więc jest to coś innego niż na PS. Ja już jestem zażenowany tym ciągłym nażekatorstwem w tym temacie. Gdybym był Solorzem to nazajutrz dowaliłbym na PSN na pół ekranu logo: "Polsat Sport, Flesz informacyjny i dwie belki, trochę publicystyki i co tam jeszcze się napatoczy". No i co, zapanowałaby euforia?

Ależ oczywiście że ten kanał to nic innego jak promocja treści z Polsatu Sport. To dlatego co jakiś czas wrzucą tam transmisje dyscyplin do których prawa ma Polsat Sport. Na razie jeszcze nie ma reklam, ale jak się pojawią to zapewne co chwila będą promować i reklamować treści z PS. Czy gdyby kanał się nazywał Polsat Sport Promo czy Polsat Sport Bis to byłyby tam belki informacyjne czy flesze to się nie dowiemy, ale jakby ich nie było to żadna strata, bo w obecnej formie i tak nie jest to nic ciekawego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawna dyskusja :)

 

Polsat Sport News dla abonenta platformy cyfrowej, sieci kablowej może być rozczarowaniem, gdyż transmisje cyfrowe ma on w swoich extra kanałach za które płaci niemałe pieniążki. Taki abonent nastawił się na stację z newsami w każdej chwili - takie sportowe TVN24. Niektórzy nawet może się złoszczą, że jakieś ciekawe transmisje lecą tam za darmo, mimo że płaci się za droższe Polsaty Sport, nSporty, C+Sporty.

 

Tylko że PSN powstał dla widzów NTC ! Dla tych co poza meczami na Jedynce, Dwójce i sporadycznie Polsacie/TV4 sportu się nie naoglądają. Dla takich im więcej transmisji LIVE na PSN tym lepiej. Dlaczego więc ktoś się oburza o to? :)

Co z tego jaka jest nazwa? Zanim naziemna TV cyfrowa ruszy na dobre, część kanałów może się zupełnie przeprofilować w zależności od tego jak się wszystko potoczy. Polsat Sport News ewoluuje w stronę Nsportu - trochę newsów, trochę transmisji na żywo. Polo TV z disco-polowej mieszanki klipów przejdzie w rozrywkowo-muzyczno-biesiadowy program, TVN7 być może w coś serialowo-filmowego. Wszystko się jeszcze będzie zmieniać, dopóki każdy znajdzie swoją niszę.

No OK, ale niech to sobie nazwą np. Polsat Sport NTC czy coś, a nie dają nazwę Polsat Sport News i wiadomości jak na lekarstwo. Czy tak ciężko zrobić jakiś program publicystyczny np. program o lidze angielskiej i omawiać spotkania, pokazywać skróty, dyskutować, do tego programy o lidze francuskiej, hiszpańskiej, włoskiej czy nawet do tych lig, do których mają prawda, czyli do rosyjskiej, ukraińskiej czy holenderskiej. Mogliby przecież zrobić jakiś program o Ekstraklasie czy nawet emitować ten magazyn T-Mobile Ekstraklasy, który jest na Polsacie Sport i pokazywać równolegle. Do tego jakiś program o siatkówce, piłce ręcznej, boksie etc. Jak się chce, to można, ale widać, jak Polsatowi się właśnie chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał nie mógłby się nazywać "Polsat Sport Promo", bo nazwa wskazywałaby, że promuje treści z Polsatu Sport, a przecież jest tu też flesz informacyjny, belka z informacjami (nawet dwie) i niektóre transmisje, których nie ma na PS, a więc jest to coś innego niż na PS. Ja już jestem zażenowany tym ciągłym nażekatorstwem w tym temacie. Gdybym był Solorzem to nazajutrz dowaliłbym na PSN na pół ekranu logo: "Polsat Sport, Flesz informacyjny i dwie belki, trochę publicystyki i co tam jeszcze się napatoczy". No i co, zapanowałaby euforia?

PaVl6 ,a co nadaje treści z TVP czy z C+?? Naprawdę tak wymyślacie pokrętne tłumaczenia,że żal. Nadaje transmisje z sportowych anten Polsatu.

brother,a dlaczego ma nie krytykować,od tego jest forum,żeby wyrażać swoje opinie zarówno pozytywne jak i negatywne. Tak jak Wy możecie zachwycać się tym kanałem,cieszyć się z jego istnienia i z darmowych transmisji, tak inne osoby mają prawo przedstawiać odmienne stanowisko w tej sprawie. I proszę was czytajcie wątek,a później komentujcie. Pawel85 czy wislok nie mają nic przeciwko transmisjom sportowym w NTC(Pawel85 nie ma CP ,,więc nie chodzi tu o jakąś zawiść czy zazdrość,że On płaci za coś co jest za darmo w NTC),tylko rozchodzi się cały czas o nazewnictwo kanału,ile razy można to powtarzać.

Pawel85 mam nadzieję,że nie masz nic przeciwko,że to napisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Drodzy koledzy, nie wiem czy wiecie, ale Polsat Sport News to prywatna stacja i nazywają ją sobie jak chcą i pokazują co chcą, oczywiście nie przekraczając zapisów koncesyjnych. Gdyby nazwa kanału i jego zawartość nie byłyby zgodne z zapisami w koncesji to Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji wszczęłaby postępowanie o cofnięcie koncesji, tak jak ma to miejsce w przypadku ATM Rozrywka TV.

A dzisiaj, jak to określacie, kolejne ochłapy na antenie Polsatu Sport News, tj. mecz siatkarskiej Plus Ligi AZS Politechnika Warszawska - PGE Skra Bełchatów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiać mi się chce jak czytam kolejne posty grupki zatwardziałych adwersarzy kanału PSN, według których kanał jest zły bo ma w nazwie news, a gdyby to słowo zamienić na jakieś inne, np. promo czy bis to byłby OK.

Być może się mylę, ale jeżeli całą uwagę telewidza skupia jedynie wycinek logo zajmujący liczoną w promilach część ekranu to mamy tu chyba do czynienia z psychozą natręctw:)

 

No ale cóż, może to ja i 95% innych wypowiadających się tu inernautów nie mamy racji. W takim razie, aby rozwiać nasze wątpliwości, proszę adwersarzy o przytoczenie konkretnych przepisów, które nakładają na nadawcę kanału, którego częścią nazwy stanowi słowo news obowiązek nadawania ramówki składajacej się jedynie z serwisów informacyjnych i audycji publicystycznych, jednocześnie zakazujących transmisji live. A może jest zarejestrowany wniosek patentowy na słowo news i licencja nakłada obowiązek sztywnego układania ramówki?

 

Proszę również o podanie przykładu kanału FTA dostępnego drogą naziemną nadającego wyłącznie informacje sportowe. Jeżeli na naszej planecie takowego nie ma to może chociaż przykład z naszej galaktyki;)

 

A dla zupełnego przekonania mojej skromnej osoby proszę o wyjaśnienie dlaczego Eurosport jakiś czas temu z większości rynków wycował swój kanał z tym enigmatycznym słowem news, zastępując go kanałem Eurosport 2. Czyżby czołowy europejski nadawca postąpił wbrew woli przygniatajacej większości swoich widzów żądnych ogladania informacji sportowych na okrągło?

 

I jeśli ktoś wbrew opininiom innych uparcie twierdzi, że ma racje, bo ma i koniec!!! i nie potwierdza tego żadnymi obiektywnymi argumentami, to czy rzeczywiście ma rację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawel85 jak nic ciekawego tam nie widzisz to porostu nie oglądaj i nie krytykuj , naucz się angielskiego i oglądaj skaysportnews i po sprawie ,ewentualnie załóż swój kanał i po sprawie

Jest tylko jeden problem - na SkySportsNews próżno szukać wielu informacji na temat polskich lig czy polskich zawodników. W PL zdecydowanie brakuje takiego kanału jakim właśnie jest SkySportsNews czy ESPNews. No ale Polsat, jak zwykle, próbuje robić wszystko tanim kosztem. Oby połączone siły C+ i N postarały się przekształcić nSport w w polski odpowiednik wyżej wymienionych.

 

Drodzy koledzy, nie wiem czy wiecie, ale Polsat Sport News to prywatna stacja i nazywają ją sobie jak chcą i pokazują co chcą, oczywiście nie przekraczając zapisów koncesyjnych.

 

Jak już pisałem wcześniej, mam nadzieję że jednocześnie nie krytykujesz MTV za ich obecną ramówkę. To też stacja prywatna i nadają sobie to co chcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Drodzy koledzy, nie wiem czy wiecie, ale Polsat Sport News to prywatna stacja i nazywają ją sobie jak chcą i pokazują co chcą, oczywiście nie przekraczając zapisów koncesyjnych.

Jak już pisałem wcześniej, mam nadzieję że jednocześnie nie krytykujesz MTV za ich obecną ramówkę. To też stacja prywatna i nadają sobie to co chcą.

Kolego, nie krytykuję ich ramówki, gdyż nie wiem, jak ich obecna ramówka wygląda. ;) Mogę tylko wspomnieć, że kiedyś, dawno tematu, oglądałem na tym kanale program pod tytułem Pimp My Ride. ;)

Co do Polsat Sport News to zamiany zapowiadane są na 1 czerwca 2012 roku, więc możesz spodziewać się czegoś więcej, ale nie drugiego SkySportNews. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech dadzą więcej magazynów (nie muszą być własnej produkcji), więcej publicystyki i przede wszystkim niech dadzą wreszcie jakieś porządne serwisy informacyjne i np. wieczorne godzinne podsumowanie dnia i już będzie lepiej.

 

Chociaż pisałem swego czasu, jak wyobrażałbym sobie działalność kanału newsowego podczas takich wydarzeń jak Euro 2012 czy IO (nawet jeśli nie będą mieli praw nawet do np. skrótów). Ale pewnie dla Polsatu to nierealne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się komuś nie podoba polsat sport news to proszę nie oglądać!! A Ci co tak krytykują niech sami stworzą taki program jaki by chcieli! W niedzielę live transmisja z hitu ligi holenderskiej na polsat sport news Ajax kontra Psv! Niedziela godzina 16.30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykre,że nie można poważnie porozmawiać,tylko z drugiej strony jest krzyk,że mamy nie oglądać,nie krytykować. Przepraszam,ale będę robił to co uznam za stosowne,a nie to,co Panowie sobie życzą,bo nie jestem w stosunku podległości do Państwa.

To co kolega pisze to zwykła demagogia. Znaczy,że nie można nic krytykować,nie można krytykować rządu,państwa,nikogo.. Bo się pojawi argument, sam rządź..

kolego osbo powiem tak, nie twierdzę,że kanał informacyjny o sporcie jest dla kibica ważniejszy od samego kanału sportowego i będzie miał większą oglądalność. Uważam,że taki kanał był by znakomitym uzupełnieniem bogatej palety stacji sportowych w naszym kraju. Pytasz o sens takowej w DVB-TV?? To decyzja Polsatu,ja prędzej bym widział tam sam Polsat Sport niż PSN.

Co do kwestii Eurosport News to nie mogę się wypowiadać ,bo nie widziałem nigdy tego kanału. Jednak fakt istnienia takich stacji jak skysportsnews czy espnews pokazują,że takie kanały mają rację bytu i nie są skazane na porażkę. Czytam tutaj,że one pochłaniają poważne pieniądze. Podejrzewam,że Amerykanie czy Brytyjczycy by nie wywalali kasy w błoto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkim po dłuższej przerwie. Postanowiłem zalogować sie tylko dlatego aby wyśmiać wszystkich "polaczków robaczków cebulaczków" którzy są wielce oburzeni, że oni - wielcy abonenci CP z abonamentem ~40 zł zostali tak bardzo oszukani kanałem PSN.

Zwykła zazdrość i buractwo w/w użytkowników. Kanał Polsat Sport News powstał tylko i wyłącznie po to, żeby pan Andrzej mógł sobie w niedzielne popołudnie obejrzeć mecz piłki ręcznej czy siatkówki i od czasu do czasu zerknąć na wiadomości sportowe z nudów. To są nasze sporty narodowe które powinny być promowane na każdym kroku. PSN to znakomity kanał DVB-T robiący sporo dobrego dla przeciętnego Polaka, który oczywiście zna się na sporcie gdy jest Puchar Świata w Zakopanem albo Kadra gra na Narodowym. Pozdrawiam

 

Jako, że praktycznie nie oglądam już TV poza wieczornymi wiadomościami właśnie na PSN w DVB-T czekam tylko na Cafe Futbol puszczane równolegle w głównymi antentami Polsatu no i może jakiś półgodzinny raport z Ekstraklasy. Jestem pewien, że kanał ten z czasem sie rozwinie i przyprawi abonentów CP o jeszcze wiekszy płacz. Po Euro wszystko się zmieni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...