Skocz do zawartości

Polsat Sport News HD


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@up, pewnie. Mamy już kanały muzyczne bez muzyki więc może być i kanał newsowy bez newsów.

 

To nie jest kanał newsowy. To jest kanał sportowy z informacjami sportowymi. Tak trudno to zrozumieć? Poza tym newsy są.

I o ty mówię od początku. Jak chcieli tworzyć takie badziewie jak jest teraz to trzeba było to nazwać po imieniu Polsat Sport dla biednych (bez urazy) a nie szumna nazwa NEWS, a koło prawdziwego kanału sportowego z newsami on nawet nie stał ;).

 

Ja rozumiem że dla osób posiadających dostęp tylko do DVB-T ten kanał może być nawet ciekawy, bo jako jeden z nielicznych prezentuje trochę transmisji sportowych live. Ale biorąc pod uwagę kanały sportowe dostępne na platformach cyfrowych czy w sieciach kablowych to ten kanał jest praktycznie bezwartościowy. Jeszcze jakby faktycznie postawili na newsy to byłby to ciekawy kanał, bo takiego w Polsce zdecydowanie brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Jak chcieli tworzyć takie badziewie jak jest teraz to trzeba było to nazwać po imieniu Polsat Sport dla biednych (bez urazy) a nie szumna nazwa NEWS

Przepraszam, ale to jest kanał Polsatu i nic Ci do tego, jak nazywa się. Gdyby łamali prawo nazywając tak kanał to Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji cofnęłaby im koncesję. :P

a koło prawdziwego kanału sportowego z newsami on nawet nie stał ;).

Zapewne właściciele mają na to inny ogląd. A i poczekaj do czerwca. :) Na pewno nie będzie to kanał, jakiego oczekujesz (masz nierealne wymagania :P), ale będzie lepiej. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up, pewnie. Mamy już kanały muzyczne bez muzyki więc może być i kanał newsowy bez newsów.

 

To nie jest kanał newsowy. To jest kanał sportowy z informacjami sportowymi. Tak trudno to zrozumieć? Poza tym newsy są.

I o ty mówię od początku. Jak chcieli tworzyć takie badziewie jak jest teraz to trzeba było to nazwać po imieniu Polsat Sport dla biednych (bez urazy) a nie szumna nazwa NEWS, a koło prawdziwego kanału sportowego z newsami on nawet nie stał ;).

 

Ja rozumiem że dla osób posiadających dostęp tylko do DVB-T ten kanał może być nawet ciekawy, bo jako jeden z nielicznych prezentuje trochę transmisji sportowych live. Ale biorąc pod uwagę kanały sportowe dostępne na platformach cyfrowych czy w sieciach kablowych to ten kanał jest praktycznie bezwartościowy. Jeszcze jalkby faktycznie postawili na newsy to byłby to ciekawy kanał, bo takiego w Polsce zdecydowanie brakuje.

 

Wyobraz sobie ze mam n i cyfre+ dla pilki noznej, ale jestem tez ogromnym fanem tenisa, ale uznalem ze placenie 40 zl na miesiac za 1 turniej tenisowy to za duzo, zwazywszy ze za n place 50 zl za 2 mecze na miesiac:(

 

I biedny nie jestem a ten kanal jest dla mnie bardzo wartosiowy, cenniejszy niz orange sport, tvp sport na ktorych dla mnie nic nie ma.

 

Mam wrazenie ze dzielimy sie na forum na dwie grupy: ci co maja polsaty sport i ci co nie. I ci pierwsi to narzekajacy na wszystko i szukajacy byle powodu do lamentowania.

 

Dla mnie psn to najleszy kanal w dvb-t:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PSN rozpoczął nadawanie wcześniej niż planowano, więc praktycznie jest kanałem przygotowanym na szybko. Może się rozkręci bardziej od strony informacyjnej lub zostanie zastąpiony przez inny kanał Polsatu, ponieważ jego przyszłość nie jest pewna, tym bardziej, że kanały informacyjno-sportowe nie są zbyt popularne w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym teraz był właśnie za PSNews, bo w czerwcu znika z anteny PSFutboll, więc pracownicy działu sportowego zostaną przekierowani do PSNews. Przy okazji szybkiego startu PSNews szef sportu Polsatu powiedział coś w stylu, że mu na tą chwilę może zabraknąć pracowników na kolejny kanał sportowy, że muszą cieżko pracować itp. Więc sądzę że PSNews będzie się rozwijał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcieli tworzyć takie badziewie jak jest teraz to trzeba było to nazwać po imieniu Polsat Sport dla biednych (bez urazy) a nie szumna nazwa NEWS

Przepraszam, ale to jest kanał Polsatu i nic Ci do tego, jak nazywa się. Gdyby łamali prawo nazywając tak kanał to Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji cofnęłaby im koncesję. :P

Oczywiście, że mogą sobie nadawać co tam chcą. Nawet mogą disco polo wrzucić bo czemu nie, skoro widocznie nazwa kanału nie ma dla nich znaczenia. W ten sposób mnie jako widza po prostu nie szanują. Zapowiedzieli kanał Polsat Sport NEWS a jest Polsat Sport byle co.

 

 

a koło prawdziwego kanału sportowego z newsami on nawet nie stał ;).

Zapewne właściciele mają na to inny ogląd. A i poczekaj do czerwca. :) Na pewno nie będzie to kanał, jakiego oczekujesz (masz nierealne wymagania :P), ale będzie lepiej. ;)

To nie ja mam nierealne wymagania, tylko Polsat kolejny raz porwał się z motyką na Słońce. Zapragnęli kanału newsowego, a okazuje się że nie są w stanie nawet namiastki dobrego kanału newsowego zrobić.

 

Wspominałem wcześniej, że mogli ten kanał nazwać np. Polsat Sport Bis i zrobić z niego właśnie taki misz masz. Trochę transmisji, trochę publicystyki i newsów. Wtedy nie miałbym żadnych pretensji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce już tak oglądać te newsy non stop to niech sobie je nagra i ogląda bez przerwy i po sprawie , bo ja nic ciekawego w oglądaniu non stop jednego i tego samego nie widzę. A niektórym jest zazdrość że płacą za oglądanie LE a inni mają to za darmo na PSN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawel85, odpuść sobie wreszcie, te same tezy i te same argumenty sto razy pod rząd, była przerwa, ale teraz dalej to samo... nieprzekonanych nie przekonasz, Polsat zrobi to, co mu się będzie opłacać, a jest to stacja, która lubi tanim kosztem zyskać znośną oglądalność, więc na nic więcej nie licz. Ja jako abonent cyfry + cieszę się z tego, co ten kanał reprezentuje, zawsze to jakieś urozmaicenie o dyscypliny sportowe, których nie ma poza Cyfrowym Polsatem w takich ilościach (np. siatkówka). Ktoś napisał, że planują zmiany, więc pozostaje tylko czekać. Perspektywa kanału newsowego takiego, jaki kiedyś opisałeś, jest naprawdę ciekawa, sam bym był takim kanałem zainteresowany, ale trzeba zejść na ziemię i u nas jest to mało realne.

 

Mam wrażenie, że uważasz, że jak będziesz kłapał do znudzenia to samo, po raz setny pisał, że NEWS to NEWS itd., to Twoje zdanie będzie bardziej zauważone, ale przyjmij do wiadomości, że już wszyscy znają twoje zdanie i powtarzanie tego samego w kółko niczego nie zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up, pewnie. Mamy już kanały muzyczne bez muzyki więc może być i kanał newsowy bez newsów.

 

To nie jest kanał newsowy. To jest kanał sportowy z informacjami sportowymi. Tak trudno to zrozumieć? Poza tym newsy są.

I o ty mówię od początku. Jak chcieli tworzyć takie badziewie jak jest teraz to trzeba było to nazwać po imieniu Polsat Sport dla biednych (bez urazy) a nie szumna nazwa NEWS, a koło prawdziwego kanału sportowego z newsami on nawet nie stał ;).

 

"Sport News" może równie znaczyć 100% informacje sportowe, 0% transmisje, jak 50 na 50, jak i 95% transmisje, a 5% informacje sportowe. W PSN jest na razie raczej ta trzecia opcja. Jakbyś sprzedał dekoder satelitarny, a pieniądze rozdał biednym, to zobaczyłbyś jak by ci się PSN spodobał :). A ja nie mam zamiaru płacić za tv więcej niż ustawa przewiduje, więc cieszę się z darmowego kanału sportowego, bo zawsze to coś niż nic. Mogli przecież dać Polsat 2 i mielibyśmy tylko powtórki z głównego Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ta nawet nie ma trzeciej opcji, tam jest 5 godzin tygodniowo live sportu, publicystyka to Cafe Futbol na dodatek z kilkudniowym opóźnieniem i newsy nagrane puszczane co godzinę.

 

Mogli dać Polsat2 - to takie polskie, jak za darmo to badziewie ale za darmo. Powinni nie dostać miejsca, powinni dostać 2 dla Polsatu i TV4, a nie tworzą jakieś kanały żeby zapchać MUX.

 

I co z tego że za darmo, jak wam dają w [beep] na ulicy to też bierzecie bo za darmo. Szanujmy się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mogli dać Polsat2 - to takie polskie, jak za darmo to badziewie ale za darmo. Powinni nie dostać miejsca, powinni dostać 2 dla Polsatu i TV4, a nie tworzą jakieś kanały żeby zapchać MUX.

 

I co z tego że za darmo, jak wam dają w [beep] na ulicy to też bierzecie bo za darmo. Szanujmy się...

Otóż to. I właśnie stworzenie takiego kanału jak PSN nazwałbym właśnie takim daniem w [beep] przez nadawcę swoim widzom.

 

A już te procentowe porównania zawartości sportu czy newsu mnie rozbawiło. Szkoda że na likwidowanym Polsat Futbol nie transmitowali tenisa :).

 

Dla mnie to jasne że jak jest kanał Polsat Sport i tam lecą transmisje sportowe to kanał, który ma dodany dopisek NEWS powinien być nastawiony właśnie na newsy, tak jak Polsat Film na filmy a Polsat News na "ogólne" newsy.

 

Ale co mi tam, niech sobie Polsat robi co chce. Dla mnie to tylko jeden dodatkowy kanał do ominięcia w dekoderze :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A dlaczego kolego nie przyczepisz się do nSport?. Kanał ze sportem w nazwie, a sportu to tam niewiele, a właściwie wcale go tam nie ma po przeniesieniu transmisji ciekawszych meczów Ligi Mistrzów do kanałów nPremium! Gdyby mieli w nazwie news to zrozumiałbym, ale poczekaj chwilę, tam informacji także nie ma. :|

I kolego daj sobie spokój z tym news, bo powtarzasz się jak zacięta płyta. News, news i news. Wymyśl coś nowego. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apeluje do władz Polsatu aby wyłączyły abo telewizji N oraz telewizji naziemnej kanał Polsat Sport News. Po prostu na niego nie zasługują. Nie dość, że Polsat robi ukłon w stronę kibiców, dając swoje przecież nie bezpłatne prawa w bezpłatnym kanale, to jeszcze narzekają. Trudno. Nie powinni oglądać siatkówki, czy tenisa, czy piłki ręcznej. Nie zasługują na to. Zamiast tego włączcie kolejny kanał powtórkowy,typu Polsat 2. Mnie to naprawdę nie interesuje, co jest wpisane w koncesję. W tym przypadku dają więcej niż powinni. Gorzej jak jest na odwrót, tak jak w przypadku Nsport, gdzie nie ma juz żadnych informacji. Ale widzę są tu tak jak np: paweł85, czy darius010, którzy wolą oglądać gadające głowy. Spoko. Szanuje to. Polecam wyjazd do Angli, Niemiec, gdzie sportowe kanały newsowe są płatne i nie ma tam żadnych transmisji na żywo. Ok, mogło by być troche więcej publicystki, ale myślę, że to kwestia czasu. PSN to najlepszy kanał w naszej śmiesznej naziemnej TV, gdzie wrzucono takie papki jak poloTv, czy ATM Rozrywka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O nSporcie już pisałem. To nie temat do tego, ale widać było od początku że to sztuczny twór, żeby mieli gdzie (swego czasu) pokazywać LM. Na pewno jednak kanał ten miał potencjał. Był tam m.in. świetny magazyn bodajże nWieczór, który był swoistym podsumowaniem dnia. Były też serwisy informacyjne trwające ponad 20 minut, także w pewnym czasie było bardzo blisko aby był to świetny kanał informacyjno-publicystyczny o tematyce sportowej.

 

A że powtarzam cały czas news. Bo do [beep]y, to jeden z członów nazwy kanału, którego dotyczy ten temat. Wiec trudno nie powtarzać słowa news. Ale nie zdziwię się jak niedługo na Polsat News będą lecieć Kiepscy, a na Polsat Film mecz piłki nożnej :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ pawel85 jeżeli dodanie członu News, było jedynym sposobem aby znaleźć się w Mux, to gratualcje dla Polsatu. Ten kanał to ukłon i danie darmowego sportu większej liczbie mieszkańców. Wiele bym dał, aby Canal Plus zrobił kanał newsowy, i puszczał tam np:GP. I oczywiście dał go do naziemnej, to był by taki sam ukłon C+ jak Polsatu. Ale jak wiadomo, oni nigdy tego nie zrobią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawel85 musi tak pisać,bo w nazwie jest news,co niby miałby wymyślić nowego. Popieram i tyle w tym temacie. A Polsat Film już leci Pierwsza Miłośc, Samo Życie,Malanowski(o fatalnej porze,ale jednak) więc ta ironia ma swoje podstawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak :lol2: . Tak samo jak w SkySportsNews nie ma newsów bo słowo news też jest na końcu :lol2: . No i co robią newsy w kanale Polsat News? Dawać Kiepskich i Pierwszą Miłość - w końcu to POLSAT, a człon news jest tylko dodatkowo, tak dla jaj zapewne.

 

Za granicą są inne realia. Poza tym nazwa PSN się zgadza. Polsat chciał dać kanał sportowy, z pewną dawką informacji sportowych, więc nie mógł go inaczej nazwać, niż Polsat Sport News, bo inaczej nazwa by nie pasowała do treści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj widzę, że kolega Paweł85 się okopał i słowo news wyryło w jego psychice nieodwracalne zmiany. Dziwi mnie jednak dlaczego ogranicza się jedynie do analizy złowa news. Weźmy dla przykładu słowo POLSAT. Idąc jego tropem powinno to oznaczać, że wszystkie kanały Polsatu powinny być nadawane jedynie drogą satelitarną. No jakim prawem nadają je naziemnie, przecież w tym wypadku powinny się nazywać POLTERRESTRIAL czy POLNAZIEMNY;)

No i k...wa ten EUROSPORT, jak oni śmią pokazywać ten AO, UO, IO, MŚ, wszelkiego rodzaju puchary świata i jeszcze te walki z Japonii. Toż to profanacja nazwy :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
O nSporcie już pisałem.

Możesz jeszcze kolego rozpisać się na temat Orange Sport. W nazwie nie mają ani news, ani info, ani żadnego innego wyrazu, który wskazywałby na to, że na kanale tym możemy zobaczyć informacje, a belki z informacjami mają. To tak jakby na TVNie były belki z TVNu 24. :P W sumie to w TVNie 24 też nie ma, ani news, ani info, więc... :lol2:

Wybacz kolego, ale przesadzasz z tą nazwą Polsatu Sport News.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego przesadza?? Przepraszam jeśl w nazwie kanał ma " Sport" ,"Film", "Seriale" to oznacza,że będzie emitował odpowiednio sport, filmy, seriale,a jeśli w nazwie ma "Sport News" to znaczy,że to będzie kanał informacyjny o sporcie. Słowo sport w nazwie takiego kanału jak skysportnews czy właśnie Polsat Sport News oznacza(powinno oznaczać,bo w przypadku PSN tego nie ma),że jest to kanał informacyjny o sporcie i nie znajdziemy tam informacji o polityce,gospodarce,pogodzie na jutro. To słowo NEWS jest kluczowe,że to kanał informacyjny , a sport po prostu informuje o rodzaju tych informacji. Gdyby nazwa kanału nie wskazywała na jego charakter to Pawel85 czy inne osoby,w tym ja zastrzeżeń takich byśmy nie zgłaszali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...