Skocz do zawartości

Polsat Sport News HD


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous
Czego wy się spodziewacie od kanału, według mnie to jest najlepszy kanał w NTC.

Dokładnie. Jest to jeden z najlepszych kanałów i to, że dają tam transmisje sportowe i to jeszcze na żywo to już tylko dobra wola Polsatu. Od tego mają PS i PSE. Nic tylko się cieszyć, no ale zawsze się znajdzie jakiś maruda co mu nie pasuje. Albo specjalnie tak niektórzy piszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech Polsat Sport News wzoruje się na Eurosportnews niż ma pokazywać beznadziejne mecze .

Otóż to. Nawet bym powiedział że mogliby wziąć przykład nie od EurosportNews tylko od SkySportsNews czy ESPNews. Świetne kanały, zawsze aktualne newsy, wyniki uaktualniane "na żywo".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dokładnie, i dzięki Canal+ wszystkie mecze Ligi Mistrzów oraz Ligi Europejskiej obejrzymy w Naziemnej Telewizji Cyfrowej. :lol2: Nie będzie tak, jak teraz, że Polsat łaskawie pokaże kilka meczów Ligi Europejskiej na Polsacie Sport News.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Kolego, Polsat przynajmniej stać na to, aby pokazać Final Four Ligi Mistrzów Siatkarzy na kanale ogólnodostępnym. A z takich niewielkich rzeczy należy cieszyć się, a nie drwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, i dzięki Canal+ wszystkie mecze Ligi Mistrzów oraz Ligi Europejskiej obejrzymy w Naziemnej Telewizji Cyfrowej. :lol2: Nie będzie tak, jak teraz, że Polsat łaskawie pokaże kilka meczów Ligi Europejskiej na Polsacie Sport News.

 

A przepraszam bardzo, co mnie to interesuje? Chcesz LM i LE? Płać! Polaczki oczywiscie wszystko by chcieli za darmo. Jak Canal+ bedzie miala LM i LE to przynajmniej cala najwazniejsza pilka jest w 1 platformie. A nie tak jak teraz, gdzie trzeba miec 3 platformy ( N dla LM, CP dla LE i C+ dla lig europejskich ). A jezeli juz jestes typowym polaczkiem to pociesze cie. Ochłapy, które teraz puszcza PSN bedą leciały pewnie na TVN turbo i TVP. Ciesz sie ...

 

A PSN to typowy wytwór polsatu zeby zapchac czyms NTC. Po co mają dawać swoje "wartosciowe" ( wg nich ) kanały za free skoro moga stworzyc jakis ochłap i niech lud sie cieszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Kolego, mam nadzieję, że kiedyś pozbędziesz się cha.mstwa i przestaniesz obrażać na wszystkie strony.

A co Ci przeszkadza posiadanie trzech platform? Chcesz kolego oglądać to płać! Jesteś takim bogaczem to możesz sobie z jednej platformy korzystać w salonie, z drugiej kuchni, a z trzeciej w sypialni. Albo ze wszystkich w sypialni na trzech telewizorach. Przecież jesteś kolego osobą majętną.

Dla mnie na przykład Final Four Ligi Mistrzów Siatkarzy, o której wspominałem powyżej, nie jest ochłapem. I jestem pewien, że wiele innych osób uważa tak samo.

Ale skoro kolego piszesz tylko po to, aby obrażać innych to śmiało rób tak dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

F4 siatkarzy to oczywiście wielki plus, ale co poza tym ? powtórki po 10 razy powtarzane i od czasu do czasu słabsze mecze Plusligi, ochłapy z Le. Przypomnę, że orange sport nie dostał miejsca, a PSN tak wiec coś tu jest nie tak jak dla mnie. Chcecie to się cieszcie ale nie ma czym bo nadawca nie szanuje swoich widzów i tyle..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nie jest ważne, że ten kanał nie jest taki, jaki powinien być. Najważniejsze jest to, że poszerza on sportowe horyzonty wielu ludzi, którzy wcześniej nie mieli dostępu do sportowych kanałów. Rugby i NFL to dla wielu było to samo, dziś widzę zmianę i to właśnie dzięki temu kanałowi. Powtórki meczów ligowych także są bardzo przydatne, można się zapoznać z tym, jak piłka i oprawa wygląda w innych krajach. To jest najlepszy kanał w DVB-T ponieważ przybliża ludziom sport. Ludziom, którzy wcześniej mieli dostęp tylko do kanałów nadawanych naziemnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
F4 siatkarzy to oczywiście wielki plus, ale co poza tym ? powtórki po 10 razy powtarzane i od czasu do czasu słabsze mecze Plusligi, ochłapy z Le. Przypomnę, że orange sport nie dostał miejsca, a PSN tak wiec coś tu jest nie tak jak dla mnie. Chcecie to się cieszcie ale nie ma czym bo nadawca nie szanuje swoich widzów i tyle..

Kolego, Polsat Sport News nie jest kanałem przeznaczonym do transmisji. To co obecnie pokazywane jest w tej stacji to i tak bardzo dużo. Gdyby Polsat przeniósł wszystkie najlepsze transmisje do Polsatu Sport News to Polsat Sport oraz Polsat Sport Extra nie miałyby racji bycia.

Ostatnio dosyć szeroko transmitowany był turniej Indian Wells.

Co do Naziemnej Telewizji Cyfrowej to Orange Sport Info uczestniczył w konkursie, a Polsat Sport News w żadnym konkursie nie uczestniczył. Polsat dostał dodatkowe miejsce w drugim multipleksie i na to miejsce mógł wprowadzić dowolny kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...