Skocz do zawartości

Polsat Sport News HD


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Peter Parker

Może robią się na Sky Sports News HD i ramówkę trzymają w tajemnicy? :lol2:

 

A na serio - to jest tak ogarnięta stacja, że pewnie nawet nie wiedzą co w ramówce dadzą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polsatowi sport news bardzo jeszcze daleko do kanału orange sport info.Polsat sport news co godzine puszcza ciogle te same 5 minutowe informacje a orange sport ma swoich własnych prowadzących i ciekawych zaproszonych gościu do studia którzy się dużo znają o sporcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... wg. mnie Polsat Sport News jest i tak lepszy ,niż go sobie wyobrażałem .... Jeszcze sie rozkręci, a za rok /2012/ zacznie wg.mnie zależeć właścicielom stacji na pasmach NTC ... Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dnia dzisiejszego na antenie PSN transmitują MŚ w badmintonie i co spryciarze z Polsatu wyrabiają? Oczywiście przerywają relację na żywo Sport Fleszami. Normalnie ręce opadają. Co za dzia-dostwo. Plus, że chociaż pasków z wiadomościami nie puszczają.

Co najciekawsze po paru minutach mecz skończył się i rozpoczęła się dłuższa przerwa, w której nic się nie działo, a w której mogliby puścić Sport Flesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Z raportu giełdowego grupy Polsat

 

"Uruchomienie nowego kanału telewizyjnego

W dniu 30 maja 2011 Telewizja Polsat uruchomiła nowy kanał tematyczny Polsat Sport News. Kanał będzie nadawał

wiadomości, najważniejsze wydarzenia i komentarze sportowe oraz będzie transmitował wydarzenia sportowe na żywo.

Otrzymaliśmy licencję na nadawanie Polsat Sport News za pośrednictwem satelity (jako kanał FTA) i naziemnej telewizji cyfrowej

do sierpnia 2020 roku."

 

http://slimak.onet.pl/_m/nb/biznes/2011 ... ort_pl.pdf

 

Jak to jest z tymi licencjami, czy mając licencje na nadawanie kanału FTA można go kodować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...