Skocz do zawartości

SAT Kurier już na Facebooku


Rekomendowane odpowiedzi

Idąc z duchem czasu i w związku z wakacjami, redakcja SAT Kuriera rozpoczyna swoją działalność na Facebook'u - jednym z najbardziej popularnych serwisów społecznościowych. Od teraz możesz dołączyć do grupy naszych fanów za pomocą kliknięcia przycisku "Lubię to!". Oczywiście, by było to możliwe, konieczne jest posiadanie konta na Facebook'u.

 

Konto założone zostało dla urozmaicenia naszym czytelnikom dostępu do najświeższych newsów oraz dodatkowo informacji dotyczących redakcji i nowych pomysłów (telewizja, nowe projekty).

 

Oprócz tego wszystkich chętnych zapraszamy także do "Wzięcia udziału" w targach SAT Krak 2010 oraz do odwiedzania Facebook'a sklepu internetowego Hollex.pl, gdzie będą pojawiać się informacje dotyczące nowych produktów i sklepu.

 

Wszystkie uwagi, sugestie lub pomysły do tego, co mogłoby się pojawiać na naszym Facebook'u, prosimy kierować na adres mailowy sekretariat@satkurier.pl. lub udzielać się na forum.

 

Pozdrawiam serdecznie wszystkich zainteresowanych :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za tą pomyłkę, każdemu może się zdarzyć :P Cieszę się, że pomysł się podoba i mam nadzieję, że będzie to wszystko w marę fajnie i ciekawie funkcjonować :) Co do naszej-klasy, raczej nie mamy zamiaru się tam pojawić, więc spokojnie :)

 

Odnośnik do Facebooka jest też oczywiście na naszej głównej stronie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Faktycznie dobra decyzja, zarówno obecność na facebooku jak i nieobecność na NK. A ja myślę o założeniu na wikipedi artykułu o stronie internetowej satkurier.pl, bo strona o magazynie Sat Kurier już jest http://pl.wikipedia.org/wiki/Sat_Kurier

 

Tylko skąd wziąć informację od kiedy strona istnieje i inne takie sprawy aby stworzyć artykuł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy strona może mieć stronę na Wikipedii - obawiam się, że to byłby wpis nieencyklopedyczny i go wywalą ;) Aczkolwiek rozejrzę się po historii i nawet jeśli nie na wikipedię, to może skrótową historię serwisu wrzucę na forum ku potomności (w wolnej chwili ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...