Skocz do zawartości

Premier League oraz EFL (Championship, League One oraz League Two)


ronaldo7
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, umek napisał:

Była ręka ewidentna.Poza tym chwilę później wystawała ręka i to już był spalony.Żenady ciąg dalszy.Wyłączam.

No właśnie nie było, to była dość prosta sytuacja, tam była jedna taka dobra powtórka która to pokazała. A przy spalonym to jest właśnie to o czym od początku przy Varze pisałem, szukanie czegoś na siłę. I to nie 1 raz nawet w tej kolejce, choćby gol Norwich na 2:0. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie....ręka byla najpierw u Van Dyka gdy rozpoczynali akcję to raz a dwa  na spalonym była ręka, A dzbanuj chłopcze to swojego chłopaka mów.Cały świat mówi o kolejnych cyrku z Var a na forum znalazł się jakiś fachowiec twierdzący inaczej...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale oczywiście, że był prawidłowy gol dla Liverpoolu. Spalony też był, milimetrowy i był i nikt akurat wystających rąk do spalonego nie liczy a tylko te części ciała którymi można zagrać piłkę. Ale to jest właśnie koszt VAR-u, szukanie dziury w całym. A w Anglii akurat jest to robione w szczególności. Bez Varu bylo znacznie lepiej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Anglii po raz kolejny VAR zadziałał na korzyść Liverpoolu.Nic ponadto.A spalonego nie ma..Sky Sports wzywa do zmian i mówią wprost.Tak dalej być nie może.

Nawet sam Klopp mówi:nie widziałem by ktoś był na spalonym i twierdzi że VAR w Anglii to cyrk.

Edytowane przez umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ oczywiście, że był spalony ale takiego spalonego ludzkim okiem nie widać. Dopiero zabawy stop-klatkami to pokazują ale przecież o to w piłce nie chodzi aby szukać dziury w całym ? Takich spalonych przed erą Var nie było bo sędzia nie jest w stanie tego dostrzec i na tym polega cały cyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
8 godzin temu, bober1 napisał:

Nie wiem jak jest skonstruowany regulamin w Anglii ale we Włoszech jak anulują ligę to nie będzie mistrza, a wszystko pozostaje po staremu. Czyli w pucharach grają te same zespoły co w tym sezonie itp.

Wiesz na pewno? Ja czytałem, że Włosi nie mają żadnego rozwiązania, nie przewidziano żadnego planu awaryjnego na taką sytuację i o żadnym zapisie w regulaminie na wypadek pandemii nie ma mowy. Stąd też od wielu dni toczą się różne debaty, spotkania jak i wystosowywane są różne propozycje jak ten problem miałby zostać rozwiązany. Niestety każdy scenariusz zawsze jest krzywdzący dla którejś ze stron i nie ma idealnego wyjścia z tej patowej sytuacji. W Anglii wygląda to nieco lepiej, bo tutaj nowy mistrz kraju jest niemal pewny. Gorzej to wygląda w kwestii kto ma spaść z ligi, a kto zagrać w europejskich pucharach za rok. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno to wiem że dzisiaj jest piątek 13stego. Odkąd ogłosili że zawieszają Serie A to w necie krąży tylko wiadomość że najbardziej straci na tym Lazio bo wszystko zostaje po staremu czyli te same ekipy grają w LM, te same w LE itd. Wiesz tu nie chodzi o to jaka jest sytuacja w danej ludzie, bo regulaminu się nie nadinterpretuje i nie można zrobić tak że w Anglii Liverpool prawie wygrał to damy mu mistrza. Bo jak mają do tego podejść w Hiszpanii gdzie lider zmienia się co kolejkę ? Danie mistrza na stan bieżący byłoby krzywdzące, danie mistrza na koniec rundy jesiennej też, bo przecież to był sezonu itd. Nie mam czasu wgłębiać się w regulaminy ale sądzę że władze danych lig muszą mieć zapisy na podobne okoliczności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, bober1 napisał:

Bo jak mają do tego podejść w Hiszpanii gdzie lider zmienia się co kolejkę ? Danie mistrza na stan bieżący byłoby krzywdzące, danie mistrza na koniec rundy jesiennej też, bo przecież to był sezonu itd. Nie mam czasu wgłębiać się w regulaminy ale sądzę że władze danych lig muszą mieć zapisy na podobne okoliczności.

W Hiszpanii mają przepisy na takie sytuacje i o mistrzostwie, spadkach i europejskich pucharach zadecyduje tabela po pierwszej rundzie lub po ostatniej pełnej kolejce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...