Skocz do zawartości

Premier League oraz EFL (Championship, League One oraz League Two)


ronaldo7
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co to znaczy nie zasłużył? Strzelili 3 gole to znaczy, że zasłużyli. Nikt im tych goli nie dał przy zielonym stoliku.

To znaczy, że oglądałem ten mecz i moim zdaniem wynik nie odzwierciedla tego co się działo na boisku. 3-0 to wynik bardzo wysoki sugerujący ogromną przewagę, a tej wcale nie było. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalezione w necie: "Manchester United stał się tym, z czego jego kibice śmiali się najbardziej. Wydają pieniądze jak City, zmieniają trenerów jak Chelsea, wspominają historie jak Liverpool i grają jak Arsenal." W punkt.

 

Więc ktoś,kto to napisał pojęcia nie ma co się dzieje.Sam chcesz jego odejścia,oni go zostawili...więc gdzie to porównanie ma jakikolwiek sens?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompromitacja Alissona wczoraj. 

 

Chociaż to chyba nie jest jakaś niespodzianka patrząc jak w przeszłości kompromitowali się inni bramkarze uchodzący za 'dobrze grających nogami'. Bardziej nazwałbym to trendem. Nie widziałem jeszcze bramkarza dobrze grającego nogami, który ustrzegłby się podobnego potworka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepszy taki błąd w meczu ligowym, gdzie nawet nie ma wpływu na punkty, niż w finale Ligi Mistrzów. ;) Taka już rola bramkarza, wybijać na pałę każdą piłkę, to też nie jest sztuka. :) Napastnika, który nie spudłował chociaż raz w karierze z metra na pustą bramkę też nie ma. :P Alisson, to jest grajek, który może dać Liverpoolowi mistrza, a przynajmniej pomóc nawiązać jakąś walkę z City. ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepszy taki błąd w meczu ligowym, gdzie nawet nie ma wpływu na punkty, niż w finale Ligi Mistrzów. ;) 

jw. 

 

Inaczej smakuje też błąd gdy ma wpływ na wynik meczu, a inaczej gdy nie ma wielkiego znaczenia tak jak wczoraj, bo jednak pomimo błędu Alissona jego drużyna wygrała. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem dziś równie dobrze można nic nie mówić.To cały Tottenham,wygrał choć mógł przegrać z United a dziś już polegli z Watford.Pochettino zamiast ich pochwalić po meczu na Old Trafford pojechał jak po koniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tottenham na starcie rozgrywek nie zachwyca, w pierwszej kolejce wygrana z Newcastle była bardzo szczęśliwa, bo gospodarze tamtego spotkania mieli kilka naprawdę świetnych okazji, marnowali je jednak jak amatorzy i to zadecydowało. 

Podobnie Arsenal, który ledwo wygrał ze słabiutkim Cardiff. Dla mnie ta drużyna jest pierwsza do spadku, jeden wielki chaos widzę w ich poczynaniach. 

A w następnej kolejce Liverpool z Tottenhamem, szkoda że obie drużyny nie mogą przegrać  :lol2:

 

Najbardziej zawodzi chyba jednak West Ham. Cudów po nich się nie spodziewałem, jednak z takim składem środek tabeli to jest absolutny minimum. Żeby się nie okazało, że Fabian spadnie z ligi drugi raz z rzędu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

MU odpadł z Pucharu Ligi i znowu dziwaczne tłumaczenia Mourinho. Zaryzykuję twierdzenie, że dogonienie Liverpoolu, MC i Chelsea w lidze będzie zadaniem niezwykle trudnym, bo trudno przewidywać, że nagle w/w drużyny zaczną przegrywać na potęgę. Nawet wyśmiewany Emery jest wyżej w tabeli niż "The Special One".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę współczuję fanom MU, bo wyjście na West Ham trójką w pomocy McTominay, Fellaini i Matić to już nie autobus, ale postawiony pociąg towarowy. Jak przewidziałem trzeci sezon Mou jest katastrofalny, a MU jest zwykłym przeciętniakiem. Im szybciej zostanie zwolniony, tym większe szanse na choćby LM w przyszłym sezonie.

  • Popieram 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko szkoda mi Mourinho. Futbol się zmienił bardzo widocznie na przestrzeni ostatnich 15 lat, jednak Jose zdaje się tego nie zauważać. Może przydałaby mu się przerwa, niech z dwa sezony popatrzy na to z boku, wyciągnie wnioski i wróci lepszy. Sytuacja w United to przecież wypisz wymaluj to, co było w Chelsea. Te same błędy, te same, niedziałające reakcje. Wydaje mi się, że dla dobra Manchesteru powinni już pożegnać się z nim.

Inna sprawa to fakt, że zarząd trochę przespał kilka okienek i skład jest oparty na jednym z najgłupszych zawodników, jakich świat widział. Pogba może i ma umiejętności, lecz posiada również mózg przeciętnego 15-latka i to widać w jego zachowaniu. Strasznie toksyczny człowiek. Oprócz tego wypalony Alexis i chimeryczni Rashford z Martialem dają nam obraz aktualnego Manchesteru United. 

 

Arsenal po fatalnym początku notuje świetną serie i wrócił do czołówki ligi, na ten moment o TOP 4 walczy pięć ekip. Wielka szkoda, że jednej z tych drużyn zabraknie w przyszłym sezonie LM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie Mourinho:Jego zwolnienie to 26 milionów funtów w jego kieszeni.O tym doskonale wie człowiek który powinien dawno z klubu wylecieć czyli Woodward.Tyle ze Woodward odpowiada za finanse avte są fenomenalne w skali światowej.I teraz pytanie kto ma zwolnić Mou?A kto Woodwarda?

i tu jest problem bo Mou ma wytłumaczenie:chciałem zawodników?A czy dostałem?

 

Kolejna sprawa to tolerancja dla zachowanie Pogby.Facet jest zwyczajna kukiełką,kolejnym Balotellim.

Pusty wyprany instagramem łeb nie mający pojęcia o co chodzi w piłce nożnej.

Talent,który nigdy nic nie ugra jeśli się nie zmieni.

 

United to złożony problem.Samo zwolnienie Mourinho nic nie zmieni bo przypomnę ze to trzeci trener który ma tu problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak krytykujecie Pogbę, ale on był bardzo ważnym zawodnikiem mistrzów świata Francuzów. Także może bez przesady, że nic nie wygrał. W Juve też był czołowym piłkarzem. Poza tym który zawodnik zrobił postępy albo gra choćby na miarę potencjału u Mou? Obrona nie istnieje, choć to za jego kadencji ściągnięto Lindelofa i Bailly'ego, Matić też przyszedł na prośbę trenera, podobnie Sanchez. Czekam na Zidane'a, oby jak najszybciej. Niedługo będzie przerwa na reprezentację, więc jest świetny czas na zmianę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co zrobi Zidane?Kolejny trener bez doświadczenia w ciężkich sytuacjach.Kolejny,który odpadnie w przebiegach.

Pogba to dziś łajza a nie człowiek już nie wspomne o piłkarzu.A to co robił na Mundialu ma niewiele wspólnego wspólnego z tym czym jet dziś.Obrona nie istnieje od odejścia Fergusona.

Ludzie,nie bronię Mourinho ale Zidane to ostatnie co w Manchesterze jest potrzebne.

Tu są potrzebne zmiany w strukturze klubu,zmiany ktore doprowadzą do pewnych historycznych ruchów jak nie tylko odejście managera ale i zdecydowanym ruchem w kierunku piłkarzy,którym się zwyczajnie nie chce grać u 3 już trenera!

 

Klub taki jak Manchester United ma ogromny ciężar na sobie bo nadal niesie na sobie cień Fergusona.Może czas najwyższy zapomnieć o nim bo on tak jak stał się jednym z ojców sukcesu tak stał sie ojcem komedii pod tytułem David Moyes.Potem jest tylko gorzej.

Jaki jest powód trzymania tu Woodwarda na pozycji o której nie ma najmniejszego pojęcia nie wie już na Wyspach nikt.

Wracając do Pogby ...facet powienien zastanowić się nad jednym:Dlaczego Barcelona wyceniła go tak słabo?

I na tym skończmy jego bronienie.Ballotelli II.Dziś ani Juve ani Barca ani Real nawet nie spytają o niego bo po co?Gwiazdeczki na Instagram już mają.

Nazwię go inaczej.To zwyczajnie klaun,malowany klaun,któremu po stracie piłki nawet sie biegać nie chce.Jedyne co Zidane tu może zrobić to dać mu z byka.Podejrzewam że ława i nigdy więcej nie zagra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli MU sprzeda Pogbę, a zostawi Mou, to będą delikatnie mówiąc inteligentni inaczej. Barca cały czas monitoruje sytuację, Messi i Pique chcą tego zawodnika w Dumie Katalonii. Tu jest potrzebny trener z najwyższej półki, sam jestem ciekaw jak zareagowałaby drużyna na Zidana. Zobacz na Liverpool, tam to dopiero jest posucha na sukcesy, odchodzili najlepsi zawodnicy(Suarez, Sterling czy Coutinho) i gdzie jest teraz ta ekipa pod wodzą Kloppa? Kto ważny odszedł z MU, kogo wykreował Mourinho jak Jurgen Gomeza, Alexandra- Arnolda czy choćby Robertsona i wielu innych? Od początku byłem zaskoczony, że zatrudniono Mourinho. I ja w odróżnieniu od @mrozio11 wcale mu nie współczuję, jedyne czego chcę, to żeby odszedł z tej ligi, bo jest niereformowalny i żyje tylko historią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...