Skocz do zawartości

Polskie Radio CZWÓRKA (Radio na wizji)


Nicker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Już jakiś czas przyglądam się prowadzonej transmisji drogą online i według mnie, to ten kanał prezentuje się marnie... Dla zainteresowanych - OGLĄDAJ na żywo>>>

 

To nie ten kanał, tylko kamery ze studia radiowej Czwórki. A Radio na wizji to ma być telewizja, a nie tylko obraz z kamery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tvpolsat.info[/url]":2b8u4sd1]– Wszyscy najwięksi dostawcy tv potwierdzili, że w najbliższym czasie w ich ofercie będzie Czwórka na wizji. Polsat Cyfrowy również. Dotyczy to też większości polskich dużych, średnich i małych „kablówek” – zapewnia Bartosz Burski, odpowiedzialny za dystrybucję Radia na wizji.

Wystarczy? Mam nadzieję, że tak.

 

Będzie niekodowany tzn., że będzie dostępny dla wszystkich, a dla abonentów platform z udogodnieniem w postaci dostępności na liście kanałów bez potrzeby wyszukiwania, teraz także wyjątkowo w Cyfrowym Polsacie (o n-kę od początku byłem spokojny i nie rozumiem zaniepokojenia?).

 

Jak widać Radio na wizji porządnie zadbało o dystrybucję. Zapewne nie chcą powtórzyć niepowodzenia z widownią jakiej doświadczył Rebel:tv - w stacjach z muzyką alternatywną dostępność u największych to powinna być podstawa i cieszę się, że Czwórce udało się to osiągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planowane parametry Radia na wizji:

tp. nr 157 satelity Hot Bird 6 (13E) o częstotliwości 11,642 GHz, pol. H, SR=27500, FEC=3/4.

 

Źródło: tvpolsat.info

 

W komentarzach pod newsem na satkurier.pl ktoś słusznie zauważył, że ten transpodner jest już zapchany sporą ilością kanałów wątpliwej jakości...

W normalnym kraju nadawcy publiczni powinni nadawać "razem", czyli w tym przypadku powinni z tym kanałem wejść na transponder TVP na Astrze, dopiero potem robić reemisję na HotBird. A przede wszystkim nie powinni się zniżać do aż takiego poziomu - pomimo iż jeszcze nie nadają via sat to z góry wiadomo, że kanał nie będzie grzeszył jakością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jeśli mają zamiar zwyczajnie puszczać czwórkę to ja dziękuje, bo tam tak naprawdę nic nie ma do słuchania.

 

Pewnie jak zwykle wszyscy zrobią szał, a w efekcie okaże się kolejny gniot typu CBS TV, czyli o jeden kanał więcej do przełączania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To będzie Program 4 PR w najczystszej formie, tylko z tą różnicą (dodatkiem), że nie będziemy wciąż oglądali studia (jak w przypadku przekazu w Internecie), ale podczas emisji muzyki będziemy oglądali teledyski - i oto cała tajemnica. Programów z innych stacji Polskiego Radia raczej bym nie oczekiwał. "Gniotem typu CSB TV" stacji bym nie nazwał, bo to zupełnie co innego i po prostu będą mieli co nadawać (zero powtórek, chyba że teledysków).

 

W komentarzach pod newsem na satkurier.pl ktoś słusznie zauważył, że ten transpodner jest już zapchany sporą ilością kanałów wątpliwej jakości...

W normalnym kraju nadawcy publiczni powinni nadawać "razem", czyli w tym przypadku powinni z tym kanałem wejść na transponder TVP na Astrze, dopiero potem robić reemisję na HotBird. A przede wszystkim nie powinni się zniżać do aż takiego poziomu - pomimo iż jeszcze nie nadają via sat to z góry wiadomo, że kanał nie będzie grzeszył jakością.

Tylko po co nadawać z Astry, skoro będą go tam oglądały jednostki, a później jeszcze raz martwić się o miejsce na Hot Birdzie. Myślę, że zrobili tak, bo po prostu było taniej. Poza tym TVP sama chciałaby mieć jeszcze wolne miejsce na zapowiadane kanały... A na tą jakość to bym jeszcze poczekał - może nie będzie tak źle. Przykład bardzo bliski - kanał RTL 102.5 nadaje niemal w identycznych warunkach, w jakich nadawać będzie Czwórka na wizji i aż tak dramatycznie nie jest.

 

Jest może gdzieś ramówka tej stacji?
Tak, na stronie Czwórki (ramówka Czwórki PR to także ramówka Czwórki na wizji).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...