Skocz do zawartości

Polskie Radio CZWÓRKA (Radio na wizji)


Nicker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A czy to UPC w miejsce Czwórki gra samo sobie pętlę teledysków bez jakiejkolwiek grafiki? To podpada w dwóch punktach pod ustawę medialną, nie wolno nadawać kanału bez oznaczenia jego nazwy na ekranie czyli logo, nie wolno także emitować kanału muzycznego bez oznaczenia wiekowego. Jest także kwestia podpisanych teledysków, wytwórnie w większości stawiają wymóg podpisywania teledysku, wykonawca i tytuł. Czyli w UPC w miejscu Czwórki leci w tej chwili pełny nielegal. Dziwię się, że jeszcze tego nie wyłączyli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomiędzy teledyskami idą jingle "Czwórka Polskie Radio" i "Czwórka, zmieniamy sie na lato". Ta wersja Czwórki leci już co najmniej dwa tygodnie w UPC.

 

Co do koncesji to ona i tak jest na "sposób cyfrowy rozsiewczy satelitarny" i nie była modyfikowana, więc niewiele to ma wspólnego z tym co się dzieje z tym kanałem od 2 lat ;).

 

Swoją drogą, skoro można w kablu nadawać np. kanały promocyjne z zapętlonymi trailerami filmowymi czy innymi promosami (co praktykuje UPC, Vectra itd) i tam też nie ma ani logosa, ani oznaczeń wiekowych to czemu nie teledyski ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koncesja na emisję satelitarną umożliwia nadawanie także w kablu. To w drugą stronę nie działa, jak masz koncesję na emisję w kablu to nie możesz wskoczyć na sat. Czwórka nadaje/nadawała na podstawie koncesji przyznanej przez KRRiT. Koncesja odnosi się bezpośrednio do obowiązującej ustawy medialnej. Przeczytaj, zobaczysz, że to co jest obecnie emitowane w UPC jako Czwórka łamie tę ustawę przynajmniej w dwóch punktach, logo i oznaczenie wiekowe. Jingle pomiędzy nie mają znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że nie, chociaż gdyby z musu mieli miejsce w dvb-t to kto wie?? W Czechach działa taki Ocko Express, jest w dvb-t, jak zobaczyłem gdzieś playliste to mi szczęka opadła. Wiadomo, że to grupa kanałów Ocko no ale chyba muszą jakoś na nim zarabiać.Czesi są też jednak pare lat mentalnie do przodu przed Polską....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Właśnie Czwórka (Radio na wizji) znika z UPC w kablu, zostaje zastąpiona kanałem Disco Polo Music.

 

Czy to koniec projektu Polskiego Radia?

 

Wg mnie ten kanał był "za poważny" teraz ludzie starsi słuchają tylko Disco Polo (dlatego mamy tyle kanałów z tą muzyką), a młodsi hity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie Czwórka (Radio na wizji) znika z UPC w kablu, zostaje zastąpiona kanałem Disco Polo Music.

 

Czy to koniec projektu Polskiego Radia?

 

Wg mnie ten kanał był "za poważny" teraz ludzie starsi słuchają tylko Disco Polo (dlatego mamy tyle kanałów z tą muzyką), a młodsi hity.

 

Nic takiego, większość widzów STARS.TV stanowią ludzie w wieku 30-50 lat więc nie tylko disco polo słuchają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...