Skocz do zawartości

Polskie Radio CZWÓRKA (Radio na wizji)


Nicker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

średni bitrate wg mojego pomiaru wynosi 3,51 Mb/s więc bardzo dobry. Audio także 256 Kb/s super. Niestety widze też teledyski ściagane z neta po znaczkach w prawym dolnym rogu. WstyD! Już nie stać ich na to żeby poprosić o czyste kopie od wytwórni?

 

Kolego, najpierw warto coś ustalić a później pisać. Teledysków z tym znaczkiem nie ściąga się z neta! Te teledyski pochodzą z Londyńskiej firmy MixMash i się je KUPUJE! I zapewne z MixMash mają to czego nie dostali w Polsce, oczywistym jest, że gdyby dostali w Polsce za darmo to nie kupowaliby w Londynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nr koncesji: 446/2010-T

Data wydania: 30-08-2010

Nazwa Programu: POLSKIE RADIO CZWÓRKA

Nadawca: POLSKIE RADIO S.A.

Tyle koncesja.

 

Przedstawiają się jako "Czwórka" (taka tez identyfikacja na transponderze) oraz "Radio na wizji".

 

Nowa nazwa wątku: Polskie Radio CZWÓRKA (Radio na wizji).

O!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam już sporo czasu Czwórkę i muszę przyznać, że jestem pod ogromnym wrażeniem bazy muzycznej stacji. Dzięki klipom z MixMasha, które stanowią chyba prawie całość zagranicznych utworów, stacja jest bardzo różnorodna pod względem muzycznym i śmiało mogę przyznać, że w tym momencie biją wszystkich na głowę. Ogrom obcojęzycznych utworów, liczne polskie utwory, których nigdzie indziej w tv bym nie spotkał, wiadomości oraz ciekawe audycje sprawiają, że potencjał stacji jest ogromny. Uważałem już tak przed startem, a teraz się tylko w tym utwierdziłem. Wg mnie sukces gwarantowany...

Ciekawi mnie tylko jedno - czy mają zamiar zawsze już nadawać bez reklam? Pasmo reklamowe w tv i w radiu jednocześnie byłoby chyba drobnym problemem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...