Skocz do zawartości

Czy będzie IRC


Gość WYGA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

IRC jest fajną rzeczą

Najlepszym rozwiązaniem byłoby stworzenie serwera IRC takiego na przykład maja koledzy z sdtv

Na serwerze IRC każdy mógłby założyć własny kanał IRC i zapraszać ludzi kolegów

A może by pogadać z ludźmi z serwera sdtv czy moglibyśmy założyć na nich serwerze jakiś kanał IRC

W ten łykend napiszę o tym szczegółowo do orbity czyli naszego drogiego admina

Tylko panowie bez kłótni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R U Crazy? SDTV to w pewnym sensie konkurencja dla naszego forum (w końcu to też forum przecież), więc nie widzę żadnego powodu, dla którego miałoby coś takiego nastąpić.

 

Ogólnie IRC jest już mało popularny i stopniowo wymiera (niestety). Mam wystarczająco dużo obowiązków związanych z forum i nie rozerwę się, więc z mojej strony nie widzę sensu. Musiałbyś mieć naprawdę niesamowite super dobre argumenty, żeby mnie przekonać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie mógł stać na jakimś darmowym serwerze przecież i wg. mnie to jest najlepsze rozwiązanie- darmowy hosting, bo jest kilka lepszych nawet od płatnych.

 

Takie pytanie, napisałeś:"chociaż nie musi ten serwer należeć do nas." czy ten serwer należy do Ciebie :?: Chyba miałeś napisać "do Was", czy tak :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga panowie uważajcie na

pitter

pitter masz obsesje na temat tego forum .

2300 postów w ciągu roku to jest chyba około 10 na dzień

Chyba jesteś uzależniony psychicznie ,idź się łęczyc

koleś obraziłeś mnie albo mnie przeprosisz albo napisze do szefa forum i nie będzie się już modelatorem

Tylko nie próbuj kasować bo kopie już mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga panowie uważajcie na

pitter

pitter masz obsesje na temat tego forum .

2300 postów w ciągu roku to jest chyba około 10 na dzień

Chyba jesteś uzależniony psychicznie ,idź się łęczyc

koleś obraziłeś mnie albo mnie przeprosisz albo napisze do szefa forum i nie będzie się już modelatorem

Tylko nie próbuj kasować bo kopie już mam

 

A ty lepiej kup sobie słownik ;) To że pomaga innym (np. Mi) to nie musi być manakiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę zauważyć, że "SAT Kurier" to zarejestrowana marka - znak firmowy. Korzystanie z niego bez naszej zgody jest zabronione, a nie przypominam sobie, żebyśmy ja, lub szef udzielali zgodę na jej wykorzystanie w nazwie IRC na PolNet. W związku z tym ma zniknąć - na razie proszę - żebym nie musiał jakichś drastycznych kroków podejmować.

 

Jeśli będziemy zainteresowani - sami coś założymy, ale na razie nie jesteśmy i bez naszej zgody nic pod marką SAT Kurier działać nie może, bo nie odpowiadamy za treści i poziom dyskusji tam prowadzonych.

 

Rozumiem, że chcecie się przysłużyć, ale nie tędy droga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 lata później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...