Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Masz rację, że mogliby rozpocząć chociaż emisję testową. Tylko pytanie czy im tych powtórek starczy?? :) Ciekaw też jestem z jakich stajni będą emitować bajki... Pewnie coś z HB, tylko co jeszcze?? Chętnie obejrzałbym tam bajki znane z TELE5, czy POLONI1 jak choćby "Kapitan Tsubasa", czy serial młodzieżowy znany z ZZ ''Radiostacja Roscoe". Ale na to co naprawdę z tego wyjdzie to jeszcze trochę poczekamy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to wygląda od strony finansowej (opłaty licencyjne za emisję filmów, itd.), ale Puls mógłby np. na swoim drugim kanale emitować to samo co na pierwszym z godzinnym przesunięciem - TV Puls +1. Przecież chyba za emisję tych pasów i tak muszą zapłacić Emitelowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę że powinien tam nadawać inny kanał,taki co już nadaje albo może nadawać a nie ma dla niego miejsca.A tak to blokują tylko miejsce,ale to jest przecież Polska czyli jak ktoś powiedział "DZIKI KRAJ",płacę abonament i każą mi oglądać kanał testowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat TV Puls nie dostaje ani grosza z Twojego abonamentu :P Baaa... Z pewnością jeszcze musi płacić Emitelowi za nadawanie sygnału testowego. Skoro ma to być kanał dziecięco-młodzieżowy to najpierw muszą zgromadzić pokaźne i atrakcyjne archiwum, potem przeprowadzić jakąś kampanię reklamową i dopiero wtedy zacząć nadawać na poważnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puls w przeciągu 3-4 lat nadał tak wiele kreskówek oraz filmów animowanych/familijnych, że spokojnie im to wystarcza do uruchomienia kanału już teraz.

Mnie martwi tylko jedno, że jak przyjdzie do emisji serialu/filmu, który nie ma dubbingu to będzie z lektorem - tj. Całkiem nowe przygody Toma i Jerry'ego, Nowy Tom i Jerry i Szczenięce lata Toma i Jerry'ego (za wyjątkiem I serii, którą dali z dubbingiem) + kilka filmów (łącznie z animowanymi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na razie wiemy, iż TV Puls 2 ma wystartować i nadawać m. in. w DVB-T. Plany mogły się zmienić - i oby się zmieniły. Nie wiem, co ta stacja ma nadawać - Toma i Jerry'ego? A może wszyscy znowu pokochamy Raymonda, jak przez ostatnie kilka lat :lol: ? No ale poczekajmy, kiedyś ten przemoknięty kapiszon wystrzeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Tylko żeby to była tematyczna stacja a nie taki gniot jak TV6 ;/

 

Myślę że stacja dla dzieci była by najlepszym pomysłem

Ja bym bardziej ją widział jako kanał ogólnotematyczny z pozycjami które lecą rano lub w nocy na głównym Pulsie np. "MdM" , "Ekstradycją" czy "Spotkaniu z Balladą" w nieco lepszym czasie antenowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według informacji podanych przez Mariusza Busiło z UKE na konferencji odbywającej się podczas targów SatKrak 2011 w grudniu br. wystartuje TV Puls 2. Oficjalnie nie wiadomo czy tak się stanie, jednak takie są wymogi narzucone na nadawcę. TV Puls 2 nadaje w ramach multipleksu nr 2 w ramach naziemnej telewizji cyfrowej oraz ma się pojawić w przekazie satelitarnym, prawdopodobnie w pakietach satelitarnych. - podaje spam.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko żeby to była tematyczna stacja a nie taki gniot jak TV6 ;/

Myślę że stacja dla dzieci była by najlepszym pomysłem

Ja bym bardziej ją widział jako kanał ogólnotematyczny z pozycjami które lecą rano lub w nocy na głównym Pulsie np. "MdM" , "Ekstradycją" czy "Spotkaniu z Balladą" w nieco lepszym czasie antenowym.

Czyli najlepiej w dzień do godz 19 kanał dziecięcy a potem ogólnotematyczny :) Brakuje w DVB-T bezpłatnego kanału dla dzieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...