Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@pierścień: nic nie upadło. Źle ucho przykładasz, bo pisaliśmy o tym i na FB i na forum, gdzie zwykle zaglądam czyli na media2.pl. To forum nie jest głównym źródłem informacji na temat Pulsu 2. Planujemy wejście na satelitę od września. Taki jest plan. Na 100% będzie wiadomo kiedy wydamy na ten temat oficjalny komunikat, bo to nie jest takie proste jak niektórym się wydaje.

 

Przyjacielu, wybacz - nie jestem ze wszystkimi sprawami na bieżąco, moja wina. Cieszę się, że jest szansa, aby program ten był dostępny na satelicie. I będziemy czekać na oficjalne informacje. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro już wiadomo, że PULS 2 wkrótce pojawi się na Hotbirdzie, to teraz czas na spekulacje, na jakim on się pojawi transponderze: jedno jest raczej pewne - będzie to jeden z transponderów nc+ - opcję są trzy:

 

1) Najlepsza - 11.488 - po wyłączeniu ITV, przez pewien czas prowadzone były kodowane testy, które po pewnym czasie zostały wyłączone - w tym miejscu również może być TVP Warszawa.

2) Średnia - 10.834 - w miejscu ESPN America (zastanawia fakt, że po zakończeniu emisji pozostałość po nim nie została wyłączona).

3) Najgorsza - 11.411 - od pewnego czasu, na tym transponderze prowadzone są jakieś testy bez ID kodowane w SECA - z uwagi na zapchany transponder, oraz wysoki FEC (5/6) byłaby to najgorsza opcja.

 

Jedno jest prawie pewne - sygnał będzie kodowany. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słyszałem o problemach z odbiorem z tr 16

Zależy gdzie kolega przystawi ucho... Problem jest niewątpliwie dość powszechny dla osób, które korzystają z małych anten (np. dawnej Wizji TV). TVN HD z tego tr. niesamowicie się "tnie". Mam 4 pozycje sat., ale na tym tr. z jakością szału nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...