Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dopiero teraz zauważyłem, że w ramówce będzie też program "Zbrodnie niedoskonałe". Dobrze, bo to fajny program i lubiłem go oglądać za czasów News Corp. w Pulsie. Moim zdaniem dobrym posunięciem byłoby dodanie do ramówki także innych programów z tamtych czasów, m.in. "Najgorszego Polskiego Kierowcy", "Czy jesteś mądrzejszy od 5-klasisty". W tamtym czasie Puls nadawał moim zdaniem wiele ciekawych programów, a jedynym powodem niepowodzenia ramówki (przez co wycofał się inwestor) był mały zasięg. "NPK" dodatkowo konkurował z bodajże "M jak miłość" i sam miałem problemy z przekonaniem reszty rodziny do przełączenia wtedy na Puls (bo serial ważniejszy), mimo iż wszystkim program się bardzo podobał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem ramówkę na 19. lipca. Prezentuje się ona następująco:

12:00 Menu na miarę

12:30 Program muzyczny

13:30 Taki jest świat

14:30 Animaki

18:30 Program muzyczny

19:30 Ból za kulisami sławy

20:00 Pomoc domowa

20:30 No problem!

21:00 W blasku fleszy

21:30 Ktoś tu zwariował!

22:00 Dr Phil

23:00 Z archiwum policji

23:30 Dyżur

24:00 Zakończenie programu

interactiveworld

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Animaki" to pasmo z kreskówkami. Tak jak w Pulsie pasmo z kreskówkami nazywa się "Junior TV" a kiedyś jeszcze "Stacja Porankowo" tak w Pulsie 2 to pasmo nazywa się właśnie "Animaki".

 

Tak przy okazji to witam. Po kilku latach przeglądania tego forum postanowiłem założyć konto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie przestańcie prosić o powtórki, lepiej niech dadzą cos nowego. A program "Czy jesteś mądrzejszy od 5-klasisty" to masz na TV6.

 

Na TV6 jest "Are You Smarter Than a 5th Grader?", a mi chodzi o "Czy jesteś mądrzejszy od 5-klasisty?" :D.

 

Te prawa trzeba co 2 lata (czy 2,5 roku) odnawiać. To nie jest tak, że program stworzony na jakiejś licencji można emitować w nieskończoność.

 

No niestety w TV Puls twierdzą, że już nie mają licencji na te programy :(. No, ale co ciekawe zapowiadają na jesień "kolejne premiery" na TV Puls 2. To w wakacje będą już jakieś pierwsze premiery?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jakiś czas temu słyszałem, że PULS nie ma praw do programów powstałych za czasów panowania Murdocha.

Z tym, że News Corp. wycofało się z TV Puls w listopadzie 2008 roku, jeszcze podczas trwania I edycji programu. Na początku 2009 roku wyemitowany II sezon, który stacja wyprodukowała już bez Murdocha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=7xToBVOa ... ature=plcp

Nagranie od dvb shots

 

Nie specjalnie zachęcająca ta reklamówka (powtórki powtórek z głównego Pulsu poza drobnymi wyjątkami). Mam tylko nadzieję, że to co jest na końcu nie jest jeszcze oficjalnym ident'em. Taka animacja logotypu to chyba żart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie interesuje na jakich warunkach ten kanał dostał koncesję naziemną cyfrową?

TV PULS - dostała jako rozszerzenie koncesji analogowej naziemnej, a te dodatkowe kanały?

Czy mieli wymóg uruchomienia emisji satelitarnej czy po prostu dostali bez żadnych wymagań koncesję naziemną cyfrową?

To dość interesujące- bo jeśli dostali bez żadnych wymogów, to PO CO przy konkursie na MUX1 czegoś takiego żądano?

A jeśli musieli mieć najpierw koncesję satelit. i później ją rozszerzyć to ciekawe dlaczego PUL2 wogole z emisja satelitarna nie startuje - jeśli nie wystartuje to powinien stracić koncesje satelitarną a więc wtedy automatycznie traci też jej rozszerzenie na koncesje DVB-T.

 

Dziwna jest ta sprawa- przy prawo działa działa dla wszystkich czy dla wybranych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw należy się zastanowić dlaczego TV Puls zostało potraktowany jako nadawca ogólnopolski. Wedle ustaleń poprzedniej KRRiT komercyjni ogólnopolscy otrzymują z urzędu po 2 miejsca w ramach rekompensaty za wcześniejsze wyłączenie analogu. Co ciekawe przy planowaniu MUX 1 jako odtworzeniowego takich pomysłów nie było i nikt się nie dopominał o 2 kanał, jedynie TVP...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedle Twojego rozumowania, to tak samo nie można potraktować TV4 oraz... TVN. Te trzy stacje mają wyjątkowo nędzne zasięgi z nadajników analogowych, na pewno nie są "ogólnopolskie". Generalnie tez Polsat czy TVP Info nie jest wszędzie dostępny.

 

Jednak nie o "ogólnopolskość" tutaj chodzi, a o koncesje i obecność w analogowym eterze, w wielu miejscach w kraju. Wszystkie komercyjne podmioty zostały potraktowane jednakowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...