Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Zmiany w paśmie wieczorno - nocnym w Pulsie 2. Ostatnio o 2:00 w nocy z soboty na niedzielę wstawiono serial "Don Matteo", który po 1 odcinku wypadł z ramówki. Nie licząc najbliższej środy znika "The Walking Dead 2" z środy i z soboty, będzie tylko teraz jedna emisja w niedzielę o 23:40. W czwartki i w piątki o 20:35 wchodzi pasmo filmowe.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jestem ciekaw, czy z powodu konfliktu Cyfrowego Polsatu z TV Puls szanse na Puls 2 u słonecznego operatora już kompletnie umarły? Osobiście mam nadzieje, że nie, a obydwie strony potrafią oddzielić od siebie lokacje TV Puls na liście od wejścia Pulsu 2, czyli jakby nie patrzeć, dwie różne sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw, czy z powodu konfliktu Cyfrowego Polsatu z TV Puls szanse na Puls 2 u słonecznego operatora już kompletnie umarły? Osobiście mam nadzieje, że nie, a obydwie strony potrafią oddzielić od siebie lokacje TV Puls na liście od wejścia Pulsu 2, czyli jakby nie patrzeć, dwie różne sprawy.

 

A ja osobiście mam nadzieję, że w końcu dasz sobie spokój z PULS 2 w Cyfrowym Polsacie. Masz DVB-T, to tam sobie oglądaj. Ale masz problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To by był wielki szok, gdyby ten kanał dodali w najbliższych miesiącach no chyba, żeby się jakoś dogadali, a efektem tego będzie to, że CP wyjdzie z piękną, czystą twarzą a TV Puls minimum przeprosi publicznie.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie już nie mam drogi Emilu telewizji naziemnej DVB-T gdyż już całkowicie przełączyłem się na Cyfrowy Polsat dzięki instalacji multiroomu.

Tak swoją drogą w obecniej sytuacji dodanie Pulsu 2, połączone ze zmianą pozycji Super Polsatu i przywróceniem TV Puls na pozycje 84 wcale nie byłoby głupim pomysłem, na zakonczenie sporu pomiędzy Cyfrowym Polsatem a TV Puls. Problem w tym że obie strony są za "mądrę" by dojść do takiego porozumienia.

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...