Skocz do zawartości

Wymiana kart Elite 7 ?


brando
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

prawdpodobnie wygląda na to, że posiadacze kart elite7 po prostu zostali oszukani. Pomijając już fakt, że zakupili kartę na 7 kanałów (w chwili obecnej jest ich zaledwie 5 i nic na razie nie wskazuje na to, że coś się zmieni) to kanały które zostały wprowadzone zamiast poprzednich czyli redhot, są w znacznie gorszej jakości. Natomiast dystrybutorzy kart w Polsce również nic z tego sobie nie robią, bo większość z nich o ile nie wszyscy trzyma się zasady, że nie odpowiada za zmiany spowodowane z winy operatora. Mało tego niektórzy dystrybutorzy dodatkowo wprowadzają w błąd dalej sprzedając na aukcjach karty elite7, pisząc że działa daring tv i redlight czyli sprzedają coś czego nie ma - czyste złodziejstwo albo udawanie, że się o niczym nie wie w co nie wierzę, bo dystrybutor o którym piszę, to jest sklep tvsat - brak słów.

 

Z tego wszystkiego wynika, że operator wprowadzając nową ofertę kanałów, jakby zapomniał o tych co posiadają karty elite7.

Odnoszę wrażenie, że to jest celowe, żeby w jakiś sposób zachęcić ludzi do kupienia nowej karty z nową ofertą kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały free x jak i dorcel są "lojalne"z kartą,gorzej z tymi na doczepkę.Nadawcy daring!tv pewnie woda uderzyła do głowy,skoro kanał był w tak popularnej i chodliwej karcie.Jeśli nie wiadomo o co chodzi,to o pieniądze.To nie wina dystrybutora (mają tylko kłopot),a tych [beep]ych nadawców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie wiadomo co z Daring!TV. Póki co sytuacja wygląda faktycznie jak awaria, bo CAID Elite7 na kanale pozostał, ale trwa to już dość długo i nie ma konkretów od nadawcy :( Jedno mogę powiedzieć - na pewno nikogo do zakupu czegokolwiek takie kombinacje nie zachęcą. Moim prywatnym zdaniem po prostu jeszcze trochę i karty erotyczne pójdą w zapomnienie. Za dużo jest takich treści w Internecie, żeby męczyć się z kaprysami nadawców... W zeszłym roku był problem ze wszystkimi nadawcami - wymiany kart, bankructwa, zmiany częstotliwości. Nie ma miesiąca, żeby coś się nie działo... Do tego żadnych zapowiedzi, tylko zmiany są wprowadzane z dnia na dzień...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to już pora żeby zacząć bombardować naszych "ukochanych" nadawców pay-tv o powiększanie pakietów XXX, wzorem SKY? Wtedy to operator będzie miał problem i będzie musiał naciskać na nadawców kanałów soft/hard, a nie szary Kowalski. :D

 

Poza tym naprawdę już od kilku lat marzy mi się sytuacja z choćby Wlk. Brytanii, czy Włoch, gdzie to platformy cyfrowe dostarczają tego typu treści, a nie człowiek sam musi kupować karty żeby pooglądać fikołki, czy jak kto woli piękne kobiece nagie ciała. :wink:

 

Wydawać by się mogło, że rok 2011 to już ten czas. Mając na uwadze, że w w/w krajach kanały dla dorosłych są w ofertach tamtejszych platform cyfrowych (i to w nieporównywalnie większych ilościach) już od kilku ładnych lat (co najmniej 10), oraz biorąc pod uwagę nasze zapóźnienie tv sat - właśnie około 10 lat - to już czas! Najwyższy czas!!! :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To by mogło być dobre, chociaż różnie z tym bywa - są pakiety, które miały w ofercie kanały Free-X TV, X-Dream TV, French Lover TV, czy Free-X TV 2 (teraz XTSY). Wszystkie zmiany, łącznie z przenosinami, połączeniami z RedHot itp. operatorzy muszą znosić i też nic nie mogą zrobić ;) Free-X TV jest w pakietach Vivacm, Bulsatcom, Total TV i Akta. XTSY w Total TV, French Lover jest w Vivacom i Canalsat, a X-Dream TV w Vivacom, Total TV i Akta. Wszystkie te zmiany, które widzimy my, zapewne widzą także abonenci tych platform.

 

Ja bym wolał żeby pojawili się solidni nadawcy lokalni, jak jest w Czechach Leo TV - żeby babeczki były z Polski, mówiły po polsku i wzdychały po polsku :D To by dopiero był kanał! :D Leo TV jest momentami genialny, oglądałem swego czasu jak miałem krótko dostęp do karty CS Link i bardzo mi się podobało, specjalnie zostawałem po godzinach w pracy, żeby sobie pooglądać (program startuje od 22 :P ). Najlepsze było "jooo", "jooooooooo", "joooooooooooooooooooooooooo" do mikrofonów :D:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, widzę że masz Canalsat: A ma logo RedHot dodane do loga French Lover TV jak teraz na 13E? Leci to samo, czy różne rzeczy w tym samym czasie? Bo może jednak abonenci (przynajmniej Canalsat) nie widzą, tylko wtedy pojawia się pytanie skąd Canalsat bierze inny French Lover TV :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To by mogło być dobre

 

Ja bym wolał żeby pojawili się solidni nadawcy lokalni, jak jest w Czechach Leo TV - żeby babeczki były z Polski, mówiły po polsku i wzdychały po polsku To by dopiero był kanał!

 

Może kiedyś? :roll: Obym doczekał tych czasów, zanim już nie będę mógł i oglądanie tych treści będzie dla mnie zagrożeniem życia (wzrost ciśnienia). :lol2:

 

A tak poważnie to na jakim etapie jest projekt SPI - Erox (może pomyliłem nazwę - sorry)? Jest jeszcze szansa, czy to już koniec marzeń o przynajmniej polskim lektorze och i ach? Nie mówiąc o polskich produkcjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...