Skocz do zawartości

Dokładny przebieg cesji dekodera


artero
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Normalnie zgodnie z tym "algorytmem" sporządzonym przeze mnie w tym temacie.

Teraz tylko czekacie na porozumienie dotyczące przeniesienia praw i obowiązków z umowy abonenckiej do kontraktu nr ................,

Te trzy egz. trafią pierw do dotychczasowego abonenta on podpisze i powinien je tobie przesłać do podpisu. Później jeden egz. jemu odsyłasz, drugi dla ciebie a trzeci do Cyfrowego Polsatu.

 

A i jeszcze jedno, sprawdźcie dokładnie dane zawarte w tym porozumieniu, Cyfrowy Polsat robi takie błędy, że myli dane osobowe abonentów.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W Cyfrowy Polsacie te cesje to jakiś absurd. Rozumiem, że cesja musi wchodzić w grę w przypadku przeniesienia praw PODCZAS OBOWIĄZUJĄCEJ UMOWY. Ale jaki sens jest robienie pseudo cesji na odbiornik, który leży w szafie od 2 lat, jest dawno po umowie i jest własnością np. sprzedającego na rynku wtórnym ? Nie widzę żadnego w tym sensu. To się powinno rozbijać wyłącznie o umowę kupna sprzedaży pomiedzy 2 osobami i tyle. CP nic do tego kto komu sprzedaje odbiornik, który jest PO UMOWIE i nie ma na nim żadnych zaleglości. Tym sposobem Cyfrowy Polsat sam sobie utrudnia dodatkowe pozyskiwanie klientów. Bo wielu machnie ręką i sobie odpuści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Witam,

Dostałem dokument przeniesienie praw i obowiązków.

Mam tylko pytanie w których punktach mogę nie wyrazić zgody?

Pozdrawiam[/quote

Podbijam temat. Jakie punkty zaznaczyć, aby nie przysyłali spamu, a wszystko poszło sprawnie?

 

Czy po cesji jest szansa, że dostanę nową pakietyzację (jako nowy klient) bez podpisywania umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Ja zrobiłem tak, że poprosiłem dotychczasowego abonenta o wysłanie do mnie wraz z dekoderem/modułem pisma podpisanego przez niego do CP z prośbą o cesję. Mając podpisane to pismo sam dołączyłem skan mego dowodu osobistego i wysłałem do CP. I tym sposobem dotychczasowy abonent nie miał kopii mojego d.o.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli naprawdę bardzo [beep]ska procedura.

Rozumiem że CP chce mieć dane nowego właściciela np modułu ale dlaczego moje wszystkie dane ma mieć sprzedający?

 

Imię i nazwisko, adres zamieszkania ew. korespondencyjny, pesel, ew. numer telefonu,numer dowodu osobistego - czy te wszystkie dane są niezbędne dla dokonującego cesji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest najbardziej powalone w CP i aż dziw bierze, że nikt tego nie porusza od lat.

 

Kupuję na rynku wtórnym sprzęt od starego właściciela (tak - właściciela, nie dzierżawcy). Staję się zatem właścicielem tego sprzętu. Co CP do tego ? Ta procedura w CP jest bzdurna. Ciekawe jakby np. stary właściciel przesłał do CP żądanie wykreślenia jego danych osobowych przypisanych do sprzętu, który jest jego własnością. Wówczas chyba nie powinno być problemu z zarejestowaniem go przez nowego właściciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...