Skocz do zawartości

Cenzura na forum


lukaszx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Pewne posty są kasowane - jeśli należą do jednej z trzech grup:

- w dziale przykładowo poświęconym n ktoś pisze: "n to badziew, Cyfrowy Polsat rządzi" - bez argumentacji - tworzą się z tego wojenki później

 

 

:wink:

 

No właśnie, czepiam się Burliego tylko i wyłącznie za nic nie wnoszące w dyskusje odzywki typu "N jest najepsza", "N wam jeszcze pokaże". Takie odzywki bardzo mnie denerwują, bo dlaczego zachwalać można, a krytykowac już nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam pytanie :lol: dlaczego dopiero po bardzo długim czasie ktoś zareagował na prywatną kłótnie i wyzywanie się dwóch userów w temacie parada równosci WAWA ? jeden z tych userow to VIP ktory powinien tym bardziej pzrestrzegac REGULAMINU bo gdyby klocili sie zwykli szarzy uzytkownicy to w momencie bylo by kaswanie postow i ostzrezenia,a tu co? nic pitter poprosil o dokonczenie klotni na PW :lol: nie chce sie czepiac ale to jest lekka przesada nawet Burli nie zareagowal :shock::D to tyle mam nadzieje ze nikogo ni urazilem moim spostrzezeniem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro to o mnie to powiem że VIP to nie to samo co ksiądz we wsi: nie musi świecić przykładem... Jeśli nie to weźcie sobie tę rangę bo ja wolę pisać co mi pasuje niż mieć rangę która mnie ma ograniczać. A co do @burliego to niestety wiem, ale zostawię to dla siebie.

Poza tym proponuję się już dziś nie podniecać bo idzie noc i nie zaśniemy z emocji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sami ocencie to W wyniku łamania Regulaminu nadaję jedno ostrzeżenie. Za obrażanie Moderatora nadaję też jedno.

Suma ostrzeżeń wynosi: 2.

W razie dalszego powtarzania tych samych przewinień nadam jeszcze 3 ostrzeżenia.

Przypominam, że pięć ostrzeżeń owocuje blokadą konta.

 

_________________ i to co wczesniej napisalem i jest w koszu.Dzieki za pare lat bycia razem i chyba zegnam,bo wlasnie ten . mnie usuwa z forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To spojrz czlowieku od czego sie to zaczelo(zrob to na spokojnie i bez emocji).Udzielily sie nam obu.Jak sie opamietasz moge Cie nawet tu na forum przeprosic za to co napisalem na priv.Nie reagujecie tak jak trzeba na wskazowki,ktora to zreszta poszla do kosza(nie bylo tam zlosliwosci),a pozniej zaczynaja sie dymy...Mnie na obecnosci nie zalezy.Moge by,moge nie byc,ja sobie poradze i tak jak i forum beze mnie.Fakt jest taki,ze coraz czesciej konflkty powstaja z waszej strony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli i tutaj wybuchnie kłótnia sam wyrzucę wszystkie posty do kosza jeśli chcecie ustalać kto zaczął albo kto pierwszy przegiął przenieście się na PW, czat czy gg na pewno tutaj nie będzie tego typu dyskusji.

 

Don_Mag

 

Ps. Wracamy do tematyki TV/SAT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam widzisz jakich mamy tutaj modow :oops:

 

Dziękuję za komplement

 

PiotrekJaw - nie każdy siedzi przed kompem 24/7....

 

Don_Mag

 

A czy ja mówie ze siedzi? dziwnym trafem nie bylo zadnego moda ani administratora,a jak juz byl nie dal ostzrezenia, niewazne chodzi tylko o to zeb traktowac wszystkich jednakowo, albo nie robic jaj ostrzegajac kogos z byle powodu albo ostrzegac wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIP podlegają bezpośrednio mi i ja ich będę rozliczać, a 24/7 na forum być nie mogę. Dzisiejsze zajścia poddałem pod dyskusję z MOD i pomyślimy co zrobić.

 

@michal218 - Twój post poleciał, bo nie miał związku z tematem, ale został przyjęty do wiadomości, więc nie wiem o co w ogóle chodziło z dalszą częścią sporu i kolejnymi postami. Były zbędne, bo moderatorzy przeczytali pierwszy (mam na myśli ten: https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?t=3512 - to uwaga porządkowa i ma się nijak do samej dyskusji). No najwyżej jeśli coś umknęło mej uwadze - proszę w takim wypadku zawsze kontaktować się ze mną na PW i wyjaśnić w czym rzecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zaczelo sie od tego postu.Odpisuje tutaj,bo dla mnie prywatne rozmowy na forum nie maja sensu.Do wiadomosci to on nie zostal przyjety,skoro posty Sajmona pozostaly nietkniete,pomimo iz wcale nie pasuja do tematu,a moj wprawdzie porzadkowy polecial w kosmos,a nie do kosza...Dopiero po interwencji pojawil sie w koszu,a z tamtymi nadal nic nie zrobiono.Dalsza jeszcze grzeczna moja reakcja byla wyrzucoana z automatu,czyli tak jakbym zostal zbanowany chwilowo.Pozniej juz na PW w sumie obrazilem burliego,ale kazdy ma dosc juz jego wtracen,zwlaszcza gdy nie ma reakcji takiej jak trzeba i tam gdzie trzeba.Jakos z innymi modami nie bylo tutaj takich sporow (mowie ogolnie,a nie tylko o sobie).Dla mnie temat jest zamkniety i nie zamierzam sie juz udzielac,a Wy i tak zrobicie po swojemu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Moderatorzy nie mogą scalać tematów, więc wy[beep]e z tamtąd postów Sajmona spowodowałoby, że nie byłoby ich gdzie wstawić. Więc zostały i już. Nie dało się tego zrobić i zamiast puszczać wyzwiska do burliego było się go po prostu o to zapytać.

 

2) Moderatorzy mają własny rozum i nie ma potrzeby ich wyręczać, a jeśli już ktoś czuje niesamowitą potrzebę - uwagi kierować nie w temat, a na PW do kogokolwiek z MOD.

 

3) Jak zaznaczył @Don_Mag - nie ma możliwości przywracania wyrzuconych postów, jeśli znikną zupełnie, więc raczej w ferworze walki nie zbadałeś dokładnie gdzie Twój post się znajduje (a zapewne przez cały czas leżał w Koszu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informuję że mój obecny awatar został przez @burliego uznany za co najmniej nieprzyzwoity i dostałem 13 (trzynaście) minut na jego zmianę. Oczywiście z żalem musiałem odmówić. Jeszcze nie jest tak że ktoś mnie zmusi do zmiany awatara z dziewczyną w stroju plażowym. Można to zrobić tylko w jeden sposób: zbanowaniem mnie. Jeśli więc przestanę pokazywać się na forum to znaczy że już nie mogę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...