Jump to content
pawsli2924

DREAMBOX 7020

Recommended Posts

Witam, posiadam ten tuner od rou, mam gemini 2.90 i jestem bardzo zadowolony, proponuje w tym miejscu wymieniac sie problemami?

:D

Guest Anonymous

Te tunery nie sprawiaja problemów :P

Załąduj sobie najnowsze Gemini 3.00 , i odpowiednie [beep].

Ja mam wprawdzie trochę nowszy model bo 7025 ale także szczerze go polecam bo to niezawodny tuner! :D

Posiadam Dreambox 5620S i nie ustaje on od innych dreambox Ma co prawda tylko jedno wejscie na karte i na 2 modul. To musze ze jestem bardzo zadowolony .Odbieram na nim Cyfra + a wczesniej odbieralem Premiere. Odbiornik posiadam jak na razie 2 lata i jest OK. :lol:

mak600, to nie na ten temat (pewnie zaglądałeś do linków w Koszu. :wink:

Edycja RafiX: Dzięki, komentarze spamu już w koszu.

eżeli chodzi o użytkownika Szmat_kurier, to juz dawno tego posta napisał. Gość dostał bana. :wink:

Te tunery nie sprawiaja problemów :P

Załąduj sobie najnowsze Gemini 3.00 , i odpowiednie [beep].

To piractwo, zapomnij o [beep].

no fajnie a ja kupiłem tuner i dostałem karte na kanały erotyczne, teraz gosc mi powiedział ze bede mógł go ogladac gdy załaduje [beep], to kurde jest piratctwo czy nie? i o co chodzi i dlaczego i po co mi to [beep] i jak to załadowac i gdzie użyć i jak załadowac zebym mógł sobie oglądnąc coś co niby dostałem a wiadomo że nikt niczego nie daje za darmo wiec zapłaciłem... a musze mieć to [beep]... wiec piractwo czy o soo chodzi???

Dla gościa jakiegoś zapłaciłeś? Niestety, to ten owy "gość" jest piratem, który rozprowadza nielegalnie karty do odbioru pakietu kanałów erotycznych.

Jak załadować i skąd wziąć te oprogramowanie to Ci raczej nie powiemy - Regulamin.

Ja jeszcze nie mam DM 7020 ale mam zamiar kupić.

Chciałbym tylko sprawdzić, jak funkcjonuje teletekst w tym tunerze.

Konkretnie: czy jest wysyłany kod teletekstu w wyjściowym sygnale video (funkcja "Teletext VBI").

Można to prosto skontrolować przez uruchomienie dekodera teletekstu na podłączonym telewizorze.

Czy mógłby ktoś z Was, kto ma dostęp do DM 7020, wykonać takie sprawdzenie ?

Byłbym bardzo wdzięczny bo ja w żadnym sklepie nie mogę się doprosić o taką możliwość.

nie wiem co to VBI ale teletext działa normalnie na 7025 to na 7020 będzie tak samo, nie słyszałem aby były problemy z odbiorem TXT na odbiorniku TV.

popróbuj różne softy, mnie padło firmowy soft i chyba ze 4 spróbowałem zanim zadziała z karta cyfry, podobnie może być z twoim problemem

Dreambox 7020 HD - Flagowy model Dream Multimedia czy warto go kupić prawdopodobnie przestali go produkować proszę o informacje z poważaniem truten

Nie produkują już DM8000.O 7020HD nic nie wiem kupiłem właśnie w styczniu..Teletext sprawdzę wieczorem.

Teletext na TV nie działa.