Skocz do zawartości

Dekoder HD5000


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Musisz sprawdzić pilota może jest zabrudzony. Do sprawdzenia trzeba wziąć aparat fotograficzny najlepiej komórkowy, ustawić pilota w kierunku obiektywu i nacisnąć przycisk na pilocie, i w tym momencie zobaczysz w obiektywie świecącą diodę pilota. W chwili kiedy puścisz przycisk na pilocie dioda będzie dalej migać to pilot do czyszczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak kulek przy zmianie kanałów na Polsat, Polsat2, Polsat News, Play, Cafe, ciekawe dlaczego tylko na tych?

Przez godzinę przełączałem kanały i kulki na wymienionych kanałach się nie pokazywały, włączam ponownie po kilku godzinach i ponownie są, zapewniam że nic nie piłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Włączam ten dekoder a tu świeci się tylko czerwona dioda na wyświetlaczu.Nic nie da sie zrobić,wyłączenie z prądu nie pomaga.Wczoraj było ok a dziś nie gra.Co z tym zrobić? Proszę o szybką odpowiedz

Powiedzieli Tobie w APS-ie w czym tkwił problem? U mnie to samo się przytrafiło. Wyłączyłem z prądu przed ewentualną burzą, a po włączeniu czerwona dioda i dekoder nie reaguje. Chyba w końcu wymienię na ten HD mini, bo już mnie trafia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po włączeniu obojętnie jakiego materiału w Ipla włącza się automatycznie stop. Wciskam play, dekoder próbuje wczytać materiał jeszcze raz i znowu stop. Przywrócenie ustawień fabrycznych i wyłączanie z prądu nie pomogło. Nie jest to też wina rutera bo wszystkie obrazki materiałów są wczytywane prawidłowo.

Miał ktoś taki problem i zna rozwiązanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tymczasem w dniu dzisiejszym (tj. 7 sierpnia 2012 r.) na satelicie umieszczone zostało nowe oprogramowanie dla dekoderów HD5000. Nowa wersja softu to: 1.80.1.5.

 

Aktualizacja dotyczy tylko ograniczonej partii dekoderów, których numery modułów zawierają się w przedziale od 1748724632 do 1748777711. Pozostałe dekodery powinny mieć nadal wersję softu 1.76.1.5.

 

W nowej wersji oprogramowania w Strefie Abonenta zostały dodane nowe informacje dla wybranych typów klienta.

 

źródło: http://www.cyfrowypolsat.cba.pl/news.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może będzie tak,że we wszystkich dekoderach od CPT będzie aktualizacja i do strefy abonenta dodadzą funkcję ponowienia sygnału przez satelitę. Działało by to oczywiście po podłączeniu do internetu. Było by to fajne rozwiązanie, bo nie trzeba by było wtedy wchodzić przez kompa na ICOK, tylko pilot w łapkę no i ciach i mamy TV znowu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z takiej funkcji korzysta się bardzo rzadko, a jeśli już chcesz ponowić ten sygnał to i tak czekasz w kolejce.

A funkcja strefa abonenta czyli płatności to już była wcześniej, w dekoderach SD Samsung 7000 i chyba po roku CP z tego zrezygnował, zobaczymy jak będzie długo teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam od pewnego czasu na kilku kanałach np tvp1hd wszystkie polsaty hd eurosport hd2 i tam jakieś bajki dla dzieci mam brak sygnału z anteny. ...... . Ale co jest w tym dziwne ze ten komunikat pojawia się tylko przy pięknej słonecznej pogodzie jeżeli jest zachmurzenie lub nie ładna pogoda to tylko tvp1hd mam ten komunikat. Co może być przyczyną tego komunikatu? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lub uszkodzenie konwertera. W ciepłe dni nagrzewa się mocniej od słońca i tak się może dziać. W brzydką pogodę słońce nie świeci i nie nagrzewa konwertera i jest dlatego lepiej. Sam miałem parę lat temu taką sytuację.

 

PS. Bardziej wiarygodna jest, tak jak napisał LewyZąb źle ustawiona antena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...