Skocz do zawartości

Dekoder HD5000


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Wiadomo jakie...

ci co się znają będą narzekać że tandeta jak z chin

ci co trochę wiedzą o co kaman będą jęczeć zę brak możliwość układania listy - do znudzenia!

a zdecydowana większość nie zwróci uwagi co to za dekoder nawet :)

 

aha polsat juz wstrzymał wydawanie z magazynów Echo HD 400 wiec za kilka tygodni pewnie zostanie tylko ten DekoZłom HejdźDi do CP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Wiadomo jakie...

ci co się znają będą narzekać że tandeta jak z chin

ci co trochę wiedzą o co kaman będą jęczeć zę brak możliwość układania listy - do znudzenia!

a zdecydowana większość nie zwróci uwagi co to za dekoder nawet :)

 

aha polsat juz wstrzymał wydawanie z magazynów Echo HD 400 wiec za kilka tygodni pewnie zostanie tylko ten DekoZłom HejdźDi do CP

Jak zwykle merytoryczna i obiektywna, aż do bólu opinia. Takie opinie to można wydrukować i tyłek sobie podetrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samo za siebie mowi CPT a jak wiadomo dekodery tej marki nie sa az tak dobre. :mrgreen:

Testowałem wszystkie topowe modele dekoderów, cena nie grała roli z wyjątkiem Drembox 8000.

Mogę powiedzieć jedno, nie ma dobrego dekodera. Każdy ma wady kwestia co komu przeszkadza.

Zaawansowany użytkownik wybierze moduł cam CP i topowy odbiornik, ale 80% zadowoli się tym co dają operatorzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nowym modelu dekodera od CPT jest możliwość ułożenia listy kanałów ulubionych!!!

Gniazdo USB będzie służyło do podłączenia HDD ( na pilocie dodatkowe przyciski do obsługi PVR)

Jeśli chodzi o stabilność działania to jest ok zero zawieszania, kanały się przełączają dość szybko i bardzo łatwy w użytkowaniu.

To na razie tyle ile mogę powiedzieć dopiero od piątku go testuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nowym modelu dekodera od CPT jest możliwość ułożenia listy kanałów ulubionych!!!

Gniazdo USB będzie służyło do podłączenia HDD ( na pilocie dodatkowe przyciski do obsługi PVR)

Jeśli chodzi o stabilność działania to jest ok zero zawieszania, kanały się przełączają dość szybko i bardzo łatwy w użytkowaniu.

To na razie tyle ile mogę powiedzieć dopiero od piątku go testuje!

Z tymi listami to przesadziłeś. Tablica NIT jest stała, można układać ulubione ale numeracji kanałów nie można zmienić.Rzeczywiście dekoder jest w miarę dopracowany. Wadą jest układ klawiszy pilota znany z F300 i wzbogacony o funkcje PVR, która aktualnie jest nieaktywna.

Menu i EPG jest zbliżone do F300.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już śmierdzi mnie tu tandetą... nie marzy mnie się pilot ala PH A-200 bo to już by był koniec świata... ale choć 25% z niego :lol2:

Co do EPG czy jest skalowane... czy dostosowane do HD? Bo jak skalowane to kolejna tandeta... :/

 

A na mnie się naskakiwało że jestem super fanem TNK HD... ale jak tego nie robić jak dekodery ADB są LATA ŚWIETLNE przed CP... :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazje testować ten odbiornik i jedynym zważonym mankamentem były zbyt małe przyciski na pilocie oraz dyskusyjne ich rozmieszczenie nie zpaewniające komfortu użytkowania.Mam również nbox rekorder od początku N. Doświadczyłem wielu wpadek producenta (ADB) w zakresie oprogramowania.Wystarczy poczytać opinie na forum N aby dowiedzieć się jak to jest naprawdę z innowacyjnością np. turboorekordera. Problem polega na tym, że odbiornik satelitarny w pierwszej kolejności powinien zapewnić stabilny odbiór oferty operatora a dopiero w drugiej kolejności zapewniać inne usługi. N w swojej innowacyjności zapomniała do czego ma służyć tuner sat.Większość użytkowników nie korzysta nawet z połowy tych funkcji.HD 5000 ma być dekoderem do oferty operatora jak komuś nie pasuje bierze moduł cam i niezależny odbiornik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie echostary hds 400e powinny byc nadal w sprzedazy, a z tym HD 5000 jest beznadzieja. ;)

 

 

Moim zdaniem abonent powinien mieć wybór pomiędzy EchoStarem HDS-400E a HD 5000 i ewentualnie EchoStarem DSB-7200 HD (wiem, że są APS-y, w których się uchowało kilkka egzemplarzy). W tym momencie CP narzuca swój wybór abonentowi, a nie każdego interesuje dekoder HD z twardym dyskiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doświadczyłem wielu wpadek producenta (ADB) w zakresie oprogramowania.

Ale oni tworzą prawdziwe oprogramowanie... a nie tandetne zmienianie kanałów lub ciszej - głośniej. W produktach (mówię o tych nowych - turbo i TNK HD) masz zaawansowana grafikę ekranową (w tym także HD)... coś pięknego... integracja z internetem (nagrywanie na odległość)... cyfrowe radia internetowe. Więc proszę cię... nie próbuj nawet porównywać oprogramowania CPT do ADB... bo to staje się żenujące. Ten kto tworzy coś INNOWACYJNEGO zawsze musi być przygotowany na to że coś może sie przyciąć czy zawiesić. Czy tobie twój PeCet nigdy się nie zawiesił albo Laptop... sądzę że nie raz... a jak nie to znaczy że na nim nic nie robisz. Zobaczysz jak łaskawie się obudzi CPT jak ADB osiągnie szczyt w technologii swojego oprogramowania... a świat nie stoi w miejscu... :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie próbuje porównywać, dwóch różnych funkcjonalnie dekoderów, wyprodukowanych na zlecenie dwóch różnych platform o różnym marketingowo przeznaczeniu. Takie porównanie nie ma sensu.Błędy w oprogramowaniu nbox turborekoredera w zakresie oglądania tv i nagrywania do czego głównie ma służyć są tak żenujące, że ten tuner nie powinien trafić do dystrybucji.Większość abonentów nie interesują fajerwerki, kupują dekoder do oglądania oferty danego operatora i tylko to się liczy, dodatki zauważą nieliczni.Tak jest rzeczywistość, mimo rosnącej świadomości technologicznej nadal większość abonentów nawet nie wie czego powinna oczekiwać w HD.Pisz co chcesz, HD 5000 będzie wystarczający dla większości abonentów.Sądzisz, że kupując Arive dostajesz lepszy produkt, made in china z równie niedopracowanym softem co dekodery operatorów.Czas pokaże co kryje się za nowym modelem i niezależnie od twoich poglądów najlepiej ocenia go użytkownicy, nie sat fani.

Podsumowując, czy korzystasz z nbox, że masz takie o nim tak dobre opinie? Mam wrażenie, że swoje fantazje opierasz nie na własnych doświadczeniach.Twoje entuzjastyczne wypowiedzi na temat ADB nie odzwierciedlają rzeczywistości, to bełkot marketingowy TNG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się zgadzam w większości kwestii z Orionem. Tyle ze uważam, że nie 80% a aż 99,9% klientów (CYFROWEGO POLSATU) nie potrzebuje firewerków. Klienci Nki są o wiele bardziej wymagający. Wy się spieracie o bardzo podstawowe kwestie które tak was różnią że i tak nie dojdziecie do porozumienia.

Nie zmienia to faktu że HD 5000 będzie hitem co najmniej takim jak Mini. Co do nagrywania przez USB.... bardzo ciekawa funkcja. Ciekawe ile w tym prawdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie echostary hds 400e powinny byc nadal w sprzedazy, a z tym HD 5000 jest beznadzieja. ;)

 

 

Moim zdaniem abonent powinien mieć wybór pomiędzy EchoStarem HDS-400E a HD 5000 i ewentualnie EchoStarem DSB-7200 HD (wiem, że są APS-y, w których się uchowało kilkka egzemplarzy). W tym momencie CP narzuca swój wybór abonentowi, a nie każdego interesuje dekoder HD z twardym dyskiem.

 

Są i jeszcze Samsungi H370G:D ostatnio dostaliśmy partię nowych!! Nie wiem czy to na stałe ale jest ich kilka. A więc nawet trzy modele dekoderów HD będą dostępne równocześnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...