Skocz do zawartości

Dekoder HD5000


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem w 100% pewien czy to ten konwerter ale wygląda bardzo podobnie, wieczorem sprawdzę pudełko bo do anteny mam ograniczony dostęp.

 

Czyli w przypadku tego konwertera jest możliwość zamontowania na antenie tzw. "zeza" i drugie pytanie czy dekoder HD 5000 obsługuje takie rozwiązanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem następujący: Na kanale AXN HD pojawia mi się szatkownica co jakieś 30-90 sekund na około jedną sekundę. I prawie zawsze pokazuje się taka babka w niebieskiej bluzce (na pewno nie z filmu bo i na reklamach).

Czy ma ktoś podobny problem czy to może wina nadawcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mój cyrk, nie moje małpy. Jeżeli komunikat się za jakiś czas nie zmieni, to kazałem klientowi zadzwonić do APS i wyjaśnić sprawę. Dziwią mnie tylko dwa różne komunikaty na takich samych dekoderach z jednej umowy. Chyba Ktoś w APS dał d.... Co konkretnie znaczy ten komunikat 04 w przypadku nowego dekodera? Nie został wprowadzony do systemu, czy jak? Żebym na przyszłość wiedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bład 04 to niesparowana kartą. Należy postępować zgodnie z pocedurą uruchomienia kanałów płatnych. Nikt nie dał d... tylko karta jeszcze nie odebrała informacji o parowaniu z modułem oraz uprawnieniach do pakietów. Jeśli jest to świeżo wydany dekoder klientowi należy go pozostawić na kanale pod nr 16 (Dla Abonentów). Czyli ogólnie nie należy się przejmować tylko poinformowac klienta, że aktywacja karty nastąpi w ciagu 48 godzin.

Kiedy karta się sparuje komunikat zmienia się na: Tego kanału nie ma w Twoim abonamencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bład 04 to niesparowana kartą. Należy postępować zgodnie z pocedurą uruchomienia kanałów płatnych. Nikt nie dał d... tylko karta jeszcze nie odebrała informacji o parowaniu z modułem oraz uprawnieniach do pakietów. Jeśli jest to świeżo wydany dekoder klientowi należy go pozostawić na kanale pod nr 16 (Dla Abonentów). Czyli ogólnie nie należy się przejmować tylko poinformowac klienta, że aktywacja karty nastąpi w ciagu 48 godzin.

Kiedy karta się sparuje komunikat zmienia się na: Tego kanału nie ma w Twoim abonamencie.

Kanał 16, czy 21?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...