Skocz do zawartości

Dekoder HD5000


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety w instrukcji pilota nie ma producenta CP . Dlatego proszę o informację, gdyż podpowiedz : H&B SAT RECEIVER jest dla mnie bardzo zaszyfrowana. Moje doświadczenie w tym temacie jest bardzo słabe.

Programowanie telewizora przebiegło bez problemów / samsung/ natomiast dekoder sprawia trudności. Dlatego jeszcze raz proszę o pomoc.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że czasami się wiesza HD500 to każdy już wie... ale z tym można przeżyć... czasami trzeba odciąć go od prądu i już ;)

Co do pilota... tu bym się nawet nie wypowiadał, bo nie da się ukryć że jest to mega chińska zabawka, w dodatku praktycznie nie działająca z kąta większego niż ok. 20 stopi. Tutaj lepiej nabyć jakiś uniwersalny pilocik. Ja używam Harmony 555 i działa świetnie, nawet z kąta 90 stopni, celując w sufit, a nawet 180 stopni do dekodera.

 

Najbardziej mnie wkurza rzecz prozaiczna... brak możliwości układania programów na liście. Jak raz ułożysz jest OK, ale jak coś dodadzą np. teraz dodali FOX HD i chcę to dorzucić do listy to mam go jako ostatniego :( Trzeba wszystko rozwalać i układać od nowa.

Mogliby zatrudnić studentów informatyki to bym im zmodyfikowali to oprogramowanie za pre zeta i wszyscy byliby szczęśliwi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W instrukcji do nieco innej wersji pilota uniwersalnego thompson roc2206

http://diplodocs.ru/414159.php?k=d46bbe ... &q=THOMSON

 

jest podany kod dla polsatu (?) 603 - ale tam sa kody 3 cyfrowe, sprobowac nie zaszkodzi

 

Natomiast twoja wersja pilota oferuje cos takiego jak automatyczne wyszukiwanie kodu urzadzenia - probowales tej opcji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pilot nie ma kodów dla Cyfrowy Polsat Technology ani H&B to musisz pytać producenta pilota. Na pewno nie jest to kod żadnego Samsung, Philips czy czegoś znanego. Spróbuj automatycznego szukania a jak coś znajdzie to w instrukcji jest opisany sposób na odczytanie kodu. Zapiszesz go sobie i masz na później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...