Jump to content
Guest Anonymous

Dekoder HD5000

Recommended Posts

Ja jeszcze dodam, że jak jest wolne mniej niż 8GB to nie działa Timeshift i nagrywanie, wtedy pokazuje się komunikat o braku miejsca na dysku.

Edited by Barti
Każde zdanie kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.

Nigdy tak daleko nie zabrnąłem,ale uważam że 8 Gb  zablokowane to już lekka przesada.

A ja mam problem z HBO Go. Po kilku minutach zawiesza mi dekoder, który nie reaguje na pilota.

Czy jest to jakaś wada?

A ja mam problem z HBO Go. Po kilku minutach zawiesza mi dekoder, który nie reaguje na pilota.

Czy jest to jakaś wada?

To chyba standard. U mnie te cp go/ ipla też sie zawiesza często a po podłączeniu do internetu często później dekoder reaguje z opóźnieniem po naciśnięciu przycisku na pilocie

i wariuje migoczac jakby próbował wszystkie te polecenia naraz wykonać np. przelatujemy po całej liście kanałów

Dlatego rzadko go podłączam do nets

Aktualnie brak szatkowania.

Występują u Ciebie takie przycinki na wybranych kanałach? Jeśli tak, to też to miałem na nowym sofcie i u mnie pomogło wyłączenie reklam wyświetlanych na info banerze w miejscu godziny po prawej stronie za pomocą ICOK(wycofanie zgody). Po 30 minutach odłączyłem z prądu, reklam już nie było i przycinek również.

Wyłączenie banerów faktycznie pomogło na szatkowanie i przycinki kanałów HD. Od kilku dni po wyłączeniu komunikatów autopromocyjnych problem o którym pisałem kilka wątków wcześniej nie pojawił się jak do tej pory. Problem był z samym wyłączeniem tych banerów, ale zareklamowałem poprzez icok i jakoś usunęli to dziadostwo. Także jakby ktoś miał podobny problem to warto spróbować tej metody a nie doszukiwać się przyczyn sprzętowych jeśli przed aktualizacją softu było wszystko ok.

piszę via ICOK do babki, że nie wyrażam zgody na wyświetlanie reklam na urządzeniach końcowych, etc. oraz proszę by usunąć owe banery.(w icok odznaczone mam zgody, na dekoderze też wyłączone)

odpisała mi, że przyjęła do wiadomości.

po dwóch dniach piszę jej jak komu dobremu, że wciąż mam reklamy/banery, jak zwał tak zwał, i by z tym wy...łączyli mi to zaraz. :D

(reklam na emaila też nie chcę, i nigdy nie dostałem, ale dziwnym trafem po pierwszej jej odpowiedzi za pół godziny mam ofertę specjalną dla klientów. :/ )

ona na to, że wg ich informacji, na moim koncie nie ma żadnych reklam, ani banerów. i prosi o fotki, wtedy ew. zweryfikują.

resztkami silnej woli nie napisałem jej, co o niej myslę, jedynie oznajmiłem, że i owszem, mam reklamy, i dołączyłem stosowne fotki/screeny(szach mat!, korpoflądro!) :D

po łikendzie może się ocuci, i ogarnie. albo i nie.

ps. nie zalegam z opłatami! :D

ps2. jeśli wykluczymy przemoc fizyczną, co radzicie? :D

ps2. jeśli wykluczymy przemoc fizyczną, co radzicie? :D

Psychiczna, jedna reklama-jeden mail na ICOK ;)

Ustawienia fabryczne? Ponowić uprawnienia? Czekać na Polsat HD?

nie no, jasne. choć wiadomo jak uciekamy od resetu, bo ulubione, bo to, bo tamto, ale zresetowałem, od prądu odcinałem. pomaga na naście minut, potem wraca...

uprawnień nie chcę tykać, bo się cieszę że wgl mam. :D

co znaczy czekać na polsat hd? możesz jaśniej, lajkonikowi?

Psychiczna, jedna reklama-jeden mail na ICOK ;)

mega genialna idea, tak zrobię! dzięki. ;)

edit: już raz im tego maila dałem fwd, drugim razem mnie blokną, i tyle będzie z mojej zemsty. :/

Spokojnie - ja też wysyłałem fotki przez icok, że banery nadal są i po tym już faktycznie to wyłączyli.

a ty to już mi wgl zrobiłeś dzień. czekam więc, może i nademną się zlitują, i nie każą oglądać reklam, za które płacę. :)

Edited by wiking19

mega genialna idea, tak zrobię! dzięki. ;)

Służem uprzejmniem :mrgreen:

-------------------------

:rofl: :rofl: :rofl:

co znaczy czekać na polsat hd? możesz jaśniej, lajkonikowi?

Na Polsat HD nadawane są uprawnienia dla kart abonenckich.

Uprawnienia idzie złapać na każdym kanale z 11158. :)

Witam. Myślę, że jest to odpowiednie miejsce do opisania mojego problemu.

Wczoraj mój dekoder HD 5000 z nowym oprogramowaniem zawiesił się przy próbie ręcznego skanowania transpondera, a właściwie przed rozpoczęciem. Ta przypadłość zdarzyła się pierwszy raz w menu ustawień.
Pozdrawiam. smile.gif

Edited by Barti
Brak znaków interpunkcyjnych i przestankowych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne i przestankowe. Poprawiono post.

Poprzez ICOK wycofujesz zgody marketingowe i w USTAWIENIACH wyłączasz reklamy na dekoderze. I tyle. Nie zrobisz sobie krzywdy.

Gdzie w ustawieniach dekodera wyłączyć te reklamy?

Nie w ustawieniach dekodera, tylko na iCOK-u ;)

Poprzez ICOK wycofujesz zgody marketingowe i w USTAWIENIACH wyłączasz reklamy na dekoderze. I tyle. Nie zrobisz sobie krzywdy. To są słowa forumowicza swojadroga. Stąd pytanie.

Obok przycisku "Wyloguj" w ICOK masz przycisk "Ustawienia" i tam wyłącz reklamy na dekoderze.

Dziękuję. Teraz rozumiem. Mam wszystko wyłączone i dalej się wyświetlają. Chyba czas na maile.