Jump to content
Guest Anonymous

Dekoder HD5000

Recommended Posts

To w takim wypadku bezproblemowo wymienią w APS dekoder na nowy i to też byłby HD 5000?

Jak na magazynie będą mieli HD 5000 to wymienią na ten model, a jak nie będą mieli to wymienią na HD 6000, HD 2000, HD 3000 lub HD 5500s

Edited by amq0

Nie odbywa się to tak. W pierwszej kolejności jest to dekoder tego samego modelu, a potem według dostępności na magazynie. Wszystko poza tym jest opisane w temacie wymian: https://forum.satkurier.pl/topic/7612-wymiany-uszkodzonego-dekodera-cyfrowego-polsatu/?p=1230787, gdzie już Cię prosiłem o nie pisanie bzdur. Kolejne Twoje takie "odpowiedzi" będę traktował jako nabijanie sobie licznika i wprowadzanie czytelników w błąd.

Jeśli wolno w tym temacie* zapytać - a co jeśli mamy pakiet darmowy HD, dekoder własnościowy i na skutek aktualizacji software'u dekoder padnie? Można liczyć na wymianę, czy raczej "masz pecha"?

* - nie chciałem pytać w temacie o wymianie uszkodzonego konwertera z postu powyżej, bo to właśnie tutaj dyskutujemy obecnie nieudane aktualizacje. Jeśli jednak moderator uważa inaczej, proszę o przeniesienie tematu.

Edited by tomvid

Właśnie w temacie "wymian" masz opisane przypadki uprawniające do bezpłatnej wymiany. Tylko dekodery nie mające nadanego żadnego pakietu (FTA - tylko kanały niekodowane), nie podlegają serwisowej wymianie.

Bez problemu wymienili mi w APS dekoder na nowy. Ten ma stare oprogramowanie to może poprawią błędy w sofcie zawieszające dekoder zanim udostępnią na wszystkie. Co dziwne mam odblokowane od wczoraj wszystkie kanały a pakiet mini hd. Ciekawe kiedy się zorientują i będzie blokada.;)

To badanie techniczne. Zawsze tak jest przy nowym dekoderze. Pewnie za dzień lub dwa wyłączą nadprogramowe kanały.

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka

@PWojciechowska

Nie zawsze tak jest. Zdarza się tak szczególnie przy świeżej dostawie dekoderów do APS. Bywa też że dekodery które długo leżą na magazynie będą po wymianie nie aktywne i po pobraniu uprawnień będziemy mieli tylko to za co płacimy.

Oby coś dla wszystkich a nie dla znowu jakieś partii. :D

Edited by bart18

Jutro kolejny dzień emocji...

Pewnie soft trafi do wszystkich HD5000....

Właśnie dlatego, że to nie jest zabawa w kotka i myszkę, to soft trafia i będzie trafiał partiami do dekoderów.

@support458 a czy dziś trafi on do pozostałych posiadaczy HD5000?

Jutro kolejny dzień emocji...

Ale nie dla wszystkich. ;-)

Testowa pula dostała kolejną aktualizację softu - 4.60.1.23. :)

Czyli dalej testy nowego softu. Czy coś nowego wnosi ? Czy tylko poprawa stabilności ? Dla pozostałych pewnie z 2 tygodnie trzeba będzie czekać :(

Teraz zapewne znowu miesiąc oczekiwania i kolejny trafi ponownie do tej samej puli tego samego modelu.  :chair:

Edited by Krzysiek11:)

Tak, ta sama. :)

Nieprawda, aktualizacje otrzymała partia dekoderów, która miała wcześniejszą wersje aktualizacji do nowego interfejsu (menu) oraz nowa cześć dekoderów HD5k.

Edited by support458

Oooo, to już jest postęp. :)

Oby tym razem nie wyszło, że znowu jest jakiś bug, bo myślę, że wtedy to będzie lipton... :/