Skocz do zawartości

Dekoder HD5000


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Lepiej poczekać niż narzekać :)

Zresztą i tak etatowi narzekacze na forum są już na standby, aby ruszyć jak tylko dostaną soft ;)

Tak już natura, nikt nie pisze jak jest dobrze, więc aby było jak najmniej postów musicie czekać...

Edytowane przez support458
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam odpowiedziałeś na własne pytanie.


O skoro w ciągu tygodnia reszta użytkowników tego modelu nie dostała tego modelu to chyba coś chcecie dopracować w tym sofcie bo pewnie jest jakiś bug. Szkoda po cichu myślałem że wszyscy na majówce będą testować oprogramowanie.

 

No nie musiałem długo czekać na pierwszy post i wyjaśnienia co i dlaczego…

Ta dyskusja ot nie ma sensu.

Edytowane przez support458
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Cyfrowy Polsat powinien zrobić coś takiego jak zapis do beta testów. Kto chce zapisuje się i to on dostanie oprogramowanie do testowania a nie losowa grupa. Ale to raczej niemożliwe co nie @support458 ?

O i to byłoby ciekawe rozwiązanie. Sam chętnie zapisałbym dwa swoje dekodery do takich testów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O skoro w ciągu tygodnia reszta użytkowników tego modelu nie dostała tego modelu to chyba coś chcecie dopracować w tym sofcie bo pewnie jest jakiś bug.

Jest taki bug że te tunery się zawieszają na nowym sofcie.

Zobaczcie na stronę CP na fb, jest kilka postów o zawieszaniu się HD 5000 po tej aktualizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Po każdej aktualizacji może się zdarzyć, że mogą pojawić się problemy na niektórych egzemplarzach. Nie jest problemem wymienienie uszkodzonego czy zawieszającego się sprzętu na sprawny w APS. 

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś klientka zgłosiła mi problem z tym dekoderem. Zawiesza się na tym znaku zapytania i wisi. Zero reakcji na pilot, pomaga tylko wyciągnięcie z sieci. Miałem do niej jutro podjechać ale z tego co tu czytam to czeka ją wizyta w APS...

Edytowane przez kfm877
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Często zdarza się, że pewien odsetek dekoderów po aktualizacji działa niepoprawnie i wymaga wymiany. Nie ma sytuacji, w której aktualizacja powodowałaby problemy u 99% Abonentów, ponieważ zanim aktualizacja trafia do Abonentów jest dogłębnie analizowana i testowana przez pewien okres czasu. W przypadku awarii masowej operator nie czekałby z wydaniem łatki czy usprawnieniem działania oprogramowania, jeżeli ilość zgłoszeń byłaby znacząca, tylko dokonałby powrotu do poprzedniej, stabilnej wersji oprogramowania. W tym przypadku tych zgłoszeń musi być garstka, skoro tak się nie dzieje :)

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...