Skocz do zawartości

Dekoder HD5000


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No już bez przesady. Ty wiesz jakiej wymagałoby to zgodności i możliwości zainstalowania odpowiednich sterowników? Rzeczywiście to byłoby wygodne, ale wprowadzenie tego jest nierealne. Prędzej CP zrobi tani dekoder z wbudowanym WiFi niż coś takiego się stanie.

Mam inne zdanie na ten temat, ponieważ wprowadzenie modułów WiFi w formie wtyczki USB pozwoliłoby użyć internetu tam, gdzie nie ma szans na pociągnięcie kabla od routera. Sam mam taki moduł po Fergusonie Ariva T650i i chętnie użyłbym go na przykład przy swoim HD 6000. Zresztą, na dekoderze jest opcja aktywacji sieci bezprzewodowej i tu właśnie taki moduł można by użyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie pasuje Ci ten moduł TP-Link TL-WR702N?

Ten moduł pozwala na połączenie z siecią Wi-Fi w tym tunerze, tylko że jest łączony przez Ethernet.

Tego modelu akurat nie mam w użyciu - mam tylko to co mi pozostało po wspomnianym powyżej tunerze do telewizji naziemnej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończcie dyskusje na ten temat, nikt nie będzie integrował dziesiątek a może stek dongli wifi.

Zawsze będą jakieś dedykowane dongle wifi, tak jak są dedykowane do Fergusona.

Chcesz mieć zintegrowane wifi, to weź Evobox, wszystko w temacie.

Zamiast cieszyć sie że ktoś jeszcze inwestuje i zmienia soft na tak starym sprzęcie, to Polak zawsze marudzi, bo jak nie ma nic do powiedzenia to tylko potrafi narzekać. Czytać się nie chce..

Przykładowo, Samsung wsparcie dla swoich telewizorów kończy po trzech latach i nikt im nie podskoczy.

 

Wracając do tematu, pilot jak niżej nie jest rekomedowany do obsługi nowego (ciemnego) interfejsu w dekoderach CPT HD.

To jest model pilota, który dawno został wycofany z dystrybucji i nie powinen już być wykorzystywany z dekoderami CPT HD.

Pilot nie zawiera przycisku Cyfrowy Polsat.

 

Użytkownicy dekoderów często kupują takie piloty na portalach aukcyjnych:

pilot-do-dekodera-polsat-hd5000.jpg

Edytowane przez Barti
Poprawiono pozycję obrazka w poście. Obrazki najlepiej jest zamieszczać pod treścią swojego postu, a nie obok niej. Poprawia to znacznie czytelność postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiadomo może coś o maksymalnej liczbie stacji ulubionych na jednej liście? Do tej pory było to 300 stacji, więc mam nadzieję, że ta liczba pójdzie do góry w nowym oprogramowaniu.

Edytowane przez Barti
Poprawiono literówkę i interpunkcję w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy będzie możliwość zapisania swojej listy ulubionych kanałów na zewnętrzną pamięć? Tak, aby można było ją wczytać bez ponownego ustawiania, gdy dekoder ją straci? A czasem się zdarza, że dekoder ją gubi.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy będzie możliwość zapisania swojej listy ulubionych kanałów na zewnętrzną pamięć? Tak, aby można było ją wczytać bez ponownego ustawiania, gdy dekoder ją straci? A czasem się zdarza, że dekoder ją gubi.

 

Jeśli dekoder "gubi" listę Ulubionych, to znaczy że jest uszkodzony i trzeba wymienić dekoder na sprawny w APS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na głównej liście kanałów czyli KANAŁY TV / Wszystkie po wyświetleniu listy np. przez przycisk 'OK', naciśnij przycisk 'Język' lub przejdź strzałka do góry na początek listy i następnie na menu Filtruj.

Aby szybciej przejść na początek każdej z list można użyć przycisku STOP.

W menu Filtruj masz pozycje Sortuj A-Z lub Sortuj domyślnie. To działa identycznie na liście Ulubione.

Dzięki za pomoc !!!

Jest tak jak piszesz.

Edytowane przez maks27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze to nie wiem co gorsze- te chole/rne kropki czy ten czarny ekran :(

Mnie to obojętne. Prawdopodobnie tyle samo czasu przełącza kanały co z kropkami. Tak jak napisałem mi to obojętne, ale jednak podoba mi się bardziej bez kropek.

 

@amq0

Gusta. Tobie bardziej podoba się z kropkami, a innym bez kropek. Mi to obojętne, ale bardziej niż z kropkami podoba się bez kropek. Dla mnie ważniejsze od tego, czy będą kropki, czy ich brak, jest to aby dekoder działał płynnie i stabilnie.

 

 

PS. @amq0 Jak będzie aktualizacja to koniecznie zaktualizuj. Najpierw nie zaktualizujesz raz, potem drugi, trzeci, aż w końcu może Ci przez to karta nie łapać uprawnień lub ich nie dekodować. I wtedy zacznie się marudzenie. Mój kumpel miał zresztą taką sytuację i musiał wymienić dekoder.

Edytowane przez Sławomir Pawłowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. @amq0 Jak będzie aktualizacja to koniecznie zaktualizuj. Najpierw nie zaktualizujesz raz, potem drugi, trzeci, aż w końcu może Ci przez to karta nie łapać uprawnień lub ich nie dekodować. I wtedy zacznie się marudzenie. Mój kumpel miał zresztą taką sytuację i musiał wymienić dekoder.

Ja już miałem HD 3000 na nieaktualnej wersji oprogramowania chyba przez rok i prawidłowo załapywał uprawnienia, zaktualizowałem dopiero wtedy kiedy dodali obsługę innych dysków, potem znowu nie aktualizowałem do momentu aż wprowadzili obsługę Unicable.

A oprócz tego przełączania na czuwanie znam inny sposób żeby oszukać tuner w taki sposób żeby nie znalazł nowego oprogramowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś jest ciekaw wyglądu interfejsu to jest film ( lecz niestety jakość nie powala )

 

Jeśli to ty nagrałeś ten film, to czy mógłbyś dorzucić poruszanie się po menu, nagraniach, epg itp.? Przecież ten film w pierwszych 3 sekundach pokazuje swoją całą 15-minutową zawartość - od 4. sekundy nie ma zupełnie niczego nowego! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...