Skocz do zawartości

Dekoder HD5000


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wita serdecznie. Przeglądałem informacje o dyskach, ale chyba jeszcze nikt nie pisał na ten temat lub nie zauważyłem. Mianowicie chodzi iż po podłączeniu dysku zewnętrznego nagrywa spoko, ale gdy wyłączę dekoder i znów zostanie włączony pokazuje się komunikat: brak dysku, lub wykryto dysk który nie współpracuje. Aby znów zadziałało trzeba wyłączyć dekoder z sieci i znów go włączyć, lub odpiąć i podpiąć kabel USB od dysku. Dysk WD ELEMENTS 1TB WDBUZG0010BBK. Miał ktoś taki przypadek i coś na niego zaradził? Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Może było już o tym pisane ale nie będę szukał. Chodzi mi o dysk twardy zewnętrzy do takiego dekodera. To co się na nim nagra da się potem odtworzyć potem na kompie, czy to jest jakoś szyfrowane?.

Ok widze że na poprzedniej stronie ktoś pisze że tych nagrań nie da się na kompie odtworzyć. Więc lipa szkoda kasy żeby specjalnie taki dysk kupować.

Edytowane przez telewidz85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem czasami duble'ują się programy w kanałach logiczne wytłumaczenie: przejdę się po opisie widze dany program wejdę w dół to się powtarza i nie da się wrócic w górę co się dzieje?


Masz niedokładnie ustawioną antenę, stąd problem. Od 1.10 wszystkie transpondery CP przełączono na system nadawania DVB-S2, z odbiorem których miałeś problem przed 1.10 (brak sygnału na niektórych kanałach HD).

Dzięki :) Jeszcze trochę i bym zwariował bo moje ulubione kanały są teraz w hd a nie mogłem je oglądać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Ostatnio zaskoczył mnie mój HD5000. mam nagrane kilka pozycji i na wszystkich nagraniach wyskoczył czarny ekran bez możliwości odtworzenia nagrania.przy próbie formatowania dysku przez menu dokodera wyskoczyłóo coś w stylu:

Podłącz dysk przeznaczony do nagrywania. Jakby się domagał polsatowskiego dysku.

Odłączyłem go z prądu i stał się cud. Dekoder znowu widzi dysk i nagrania

Wcześniej dysk był podpiety do HD3000 i takicz cyrków nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Aktualizacja teoretycznie mnie zaskoczyla pozytywnie do czasu...

1. Nie umiem ustawic listy ulubionych - moglby ktos jak dziecku krok po kroku wyjasnic ustawianie ulubionych

2. Dyski zewnetrzne juz sprawdzilem 3, zaden nie dziala (wszystkie starsze 2,5cala) jutro pojade i kupie jakis nowy moze to kwestia interfejscu SATA - IDE

 

Dekoder HD5000 ver3.84.1.20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna uwaga: Po ustawieniu listy ulubionych, unikaj przesuwania kanałów na niej. Podczas tego procesu lista lubi się kaszanić.

Jeśli przesuwasz kanały w dół, np. chcesz przesunąć kanał z 60 na 2 i lecisz w dół tj. 60,59,58 itd. aż do 2 to nic się nie kaszani. Gorzej, jeśli przesuwałbyś lecąc 60,61,62 itd. tak żeby "przeskoczyć" na początek listy. Wtedy automatycznie 1 z listy jest wypychana na ostatnią pozycję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...