Skocz do zawartości

Dekoder HD5000


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Czy istnieje jakaś możliwość wymuszenia aktualizacji dekodera? Dostałem dekoder w "spadku" jako jeden z dodatkowych multiroomów, był odłączony od sieci przez dłuższy czas. Jest na liście sprzętu, który obejmuje aktualizacja do 4.70, a nadal widnieje na nim wersja 3.XXX i nie mam pojęcia jak sprawić, żeby aktualizację pobrał. Próbowałem resetu do fabrycznych ustawień, jednak bez skutku. 

 

Czy istnieją jakieś magiczne sposoby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witajcie. Czy wszystkie dekodery HD5000 dostały już aktualizację do najnowszego oprogramowania? Pytam, bo nie wiem czy wyjmować sprzęt z szafy celem aktualizacji :)

 

Witaj. Aktualizacja została wysłana do 50 tysięcy dekoderów. Natomiast nie posiadamy informacji, kiedy otrzymają ją wszyscy Abonenci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Witam.
Dlaczego dekoder HD 5000 nie może sformatować dysku TOSHIBA MX3276GSX. Dysk jest w obudowie CnMemory Airy 
Dysk jest wykrywany ale kiedy włączam formatowanie to nic się nie dzieje.
Dodaje linka do filmiku z problemem: http://www.youtube.com/watch?v=Prr4qXCXnd4&feature=youtu.be
Dysk jest na pewno dobry i używałem go z telewizorem Philips 55PUS6262/12

Edytowane przez Mr. Orbita
Łączę z wątkiem o tym modelu dekodera.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dlaczego dekoder HD 5000 nie może sformatować dysku TOSHIBA MX3276GSX. Dysk jest w obudowie CnMemory Airy

Dysk jest na pewno dobry i używałem go z telewizorem Philips 55PUS6262/12

 

... a może po prostu dysk trzeba sformatować specjalnym programem.

Telewizor Philips (jak wół w instrukcji) przy formatowaniu dysku szyfruje go i można z niego korzystać na tymże TV.

Analogia do dysków Cyfrowego Polsatu, które działają tylko w określonym sprzęcie operatora.

Edytowane przez Barti
Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dysk formatowałem komputerem.


Na bocznej ściance Twojej obudowy, na wysokości napisu AIRY masz gniazdo zasilania.

Każde urządzenie ma określone maksymalne prądowe obciążenie.

 

bf1ca760dd14a.jpg

 

6519b03a018f4.jpg

 

Nie mam dodatkowego kabla do zasilania.

Ale na tym kablu co mam to z telewizorem i komputerem dysk działa.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...