Skocz do zawartości

Dekoder HD5000


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jeszcze dodam, że jak jest wolne mniej niż 8GB to nie działa Timeshift i nagrywanie, wtedy pokazuje się komunikat o braku miejsca na dysku.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem z HBO Go. Po kilku minutach zawiesza mi dekoder, który nie reaguje na pilota.

 

Czy jest to jakaś wada?

To chyba standard. U mnie te cp go/ ipla też sie zawiesza często a po podłączeniu do internetu często później dekoder reaguje z opóźnieniem po naciśnięciu przycisku na pilocie

i wariuje migoczac jakby próbował wszystkie te polecenia naraz wykonać np. przelatujemy po całej liście kanałów

Dlatego rzadko go podłączam do nets

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie brak szatkowania.

Występują u Ciebie takie przycinki na wybranych kanałach? Jeśli tak, to też to miałem na nowym sofcie i u mnie pomogło wyłączenie reklam wyświetlanych na info banerze w miejscu godziny po prawej stronie za pomocą ICOK(wycofanie zgody). Po 30 minutach odłączyłem z prądu, reklam już nie było i przycinek również.

Wyłączenie banerów faktycznie pomogło na szatkowanie i przycinki kanałów HD. Od kilku dni po wyłączeniu komunikatów autopromocyjnych problem o którym pisałem kilka wątków wcześniej nie pojawił się jak do tej pory. Problem był z samym wyłączeniem tych banerów, ale zareklamowałem poprzez icok i jakoś usunęli to dziadostwo. Także jakby ktoś miał podobny problem to warto spróbować tej metody a nie doszukiwać się przyczyn sprzętowych jeśli przed aktualizacją softu było wszystko ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piszę via ICOK do babki, że nie wyrażam zgody na wyświetlanie reklam na urządzeniach końcowych, etc. oraz proszę by usunąć owe banery.(w icok odznaczone mam zgody, na dekoderze też wyłączone)

 

odpisała mi, że przyjęła do wiadomości.

 

po dwóch dniach piszę jej jak komu dobremu, że wciąż mam reklamy/banery, jak zwał tak zwał, i by z tym wy...łączyli mi to zaraz. :D

(reklam na emaila też nie chcę, i nigdy nie dostałem, ale dziwnym trafem po pierwszej jej odpowiedzi za pół godziny mam ofertę specjalną dla klientów. :/ )

 

ona na to, że wg ich informacji, na moim koncie nie ma żadnych reklam, ani banerów. i prosi o fotki, wtedy ew. zweryfikują.

 

resztkami silnej woli nie napisałem jej, co o niej myslę, jedynie oznajmiłem, że i owszem, mam reklamy, i dołączyłem stosowne fotki/screeny(szach mat!, korpoflądro!) :D

 

po łikendzie może się ocuci, i ogarnie. albo i nie.

 

 

ps. nie zalegam z opłatami! :D

ps2. jeśli wykluczymy przemoc fizyczną, co radzicie? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawienia fabryczne? Ponowić uprawnienia? Czekać na Polsat HD?

nie no, jasne. choć wiadomo jak uciekamy od resetu, bo ulubione, bo to, bo tamto, ale zresetowałem, od prądu odcinałem. pomaga na naście minut, potem wraca...

uprawnień nie chcę tykać, bo się cieszę że wgl mam. :D

co znaczy czekać na polsat hd? możesz jaśniej, lajkonikowi?

 

Psychiczna, jedna reklama-jeden mail na ICOK ;)

mega genialna idea, tak zrobię! dzięki. ;)

edit: już raz im tego maila dałem fwd, drugim razem mnie blokną, i tyle będzie z mojej zemsty. :/

 

Spokojnie - ja też wysyłałem fotki przez icok, że banery nadal są i po tym już faktycznie to wyłączyli.

a ty to już mi wgl zrobiłeś dzień. czekam więc, może i nademną się zlitują, i nie każą oglądać reklam, za które płacę. :)

Edytowane przez wiking19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Myślę, że jest to odpowiednie miejsce do opisania mojego problemu.

Wczoraj mój dekoder HD 5000 z nowym oprogramowaniem zawiesił się przy próbie ręcznego skanowania transpondera, a właściwie przed rozpoczęciem. Ta przypadłość zdarzyła się pierwszy raz w menu ustawień.
Pozdrawiam. smile.gif

Edytowane przez Barti
Brak znaków interpunkcyjnych i przestankowych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne i przestankowe. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...