Skocz do zawartości

Dekoder HD5000


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Państwo czytam forum i nie do końca wiem co z dekoderami ze "starymi " plotami czy takiego pilota można wymienić w Punkcie czy trzeba nabyć na "własny koszt". po zainstalowaniu softu . Ja na razie czekam na nowy soft :wink: może się doczekam.

Jeśli masz pilot bez pomarańczowego przycisku "Cyfrowy Polsat", to wymienisz go bezpłatnie w punkcie CP. Pozostałe nie podlegają wymianie i zostały opisane w zaktualizowanej instrukcji obsługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dziś wszystkie dekodery HD5k mają nową wersje oprogramowania z nowym wyglądem menu i funkcjami.

U mnie na głównym dekoderze HD5000, jest jeszcze stary soft.:) Pewnie trzeba samemu w ustawieniach poszperać? 

OK, zaaktualizował się, teraz jeszcze czekam na aktualizację na HD 3000. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego po aktualizacji nie działa przycisk głośności pilota dekodera tzn. dioda miga, ale nie pojawia się belka sterowania i nie da rady podgłośnić ani ściszyć?

Jak nie masz list ulubionych, to przywróć ustawienia domyślne. Tak będzie najprościej zamiast analizowania co masz poustawiane nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W HD 5000 z nowym oprogramowaniem nigdzie nie widzę możliwości wyświetlania stacji w porządku alfabetycznym. Gdy była pomarańczowa oprawa graficzna to taka możliwość była. Czy przy nowym sofcie takiej możliwości już nie ma?

 

PS.  Zauważyłem, że paski siły i jakości sygnału w wyszukiwaniu ręcznym,w menu  kompletnie nie nadają się do szukania sygnału z satelity poprzez powolne obracanie czaszy aż wskoczą procenty.

Gdy w ręcznym wyszukiwaniu wybrało się transponder 11508 H, skierowało czaszę na południe (grzbiet dachu  przebiega w osi północ-południe) i zaczęło pchać powoli na zachód to pojawiła się tylko siła sygnału 10 % i jak się pojawiła to się tak cały czas świeciła aż doszło się do momentu, że czasza była skierowana na zachód i nadal pokazywało siłę 10%.  Natomiast gdy  podłączyłem antenę do starego Fergusona AF-2818SE i wybrałem TVP Polonia  to  dobry sygnał z Hotbirda poprzez pchanie na zachód  udało się znaleźć dosyć szybko.

Edytowane przez mihau
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawienia -> Diagnostyka -> Sprawdzenie sygnału z anteny i wybierasz kanał, którego parametry sygnału chcesz mieć prezentowane.

 

Ps. Zapoznaj się z filmami: https://forum.satkurier.pl/topic/21530-nowe-menu-w-dekoderach-cpt-hd/page-2?do=findComment&comment=1266611

Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawienia -> Diagnostyka -> Sprawdzenie sygnału z anteny i wybierasz kanał, którego parametry sygnału chcesz mieć prezentowane.

Nie zapytałem się o to gdzie się sprawdza siłę i jakość sygnału tylko zapytałem o to o co się zapytałem w pierwszym akapicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...