Skocz do zawartości

MUX 2 (komercyjne)


apk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

testów jeszcze nie ma, w Gdańsku zapewne będa od około 15 grudnia tak jak było z mux3

 

do sylwestra Gdańsk będzie miał obydwa muxy, czyli komplet kanałów DVB-T, w tym moc mux2 to aż 100 kW, więc spokojnie można odbierać nawet w sąsiednich województwach jak np. Grudziądz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mux II z nadajnika RTCN Gdańsk/Chwaszczyno - k. 35 (586 MHz) będzie dostępny od 31 grudnia 2010 roku (oficjalny start). Co do testów nie mam pojęcia kiedy je uruchomią (czy czasami nie są już dostępne)

 

Poniżej najnowsza wypowiedź osoby odpowiedzialnej za emisję z poszczególnych nadajników:

 

Jarosław Bałuka Emitel

Tytuł: Re: Planowane uruchomienie nadajników 31.12.2010

PostNapisane: 7 grudnia 2010, o 21:54

Jarosław Bałuka napisał(a):

Prace postępują zgodnie z harmonogramem tak, aby osiągnąć zaplanowane umowami terminy.

Szczegółów realizacyjnych nie planujemy przedstawiać na forum.

Panie Jarku, mógłby Pan chociaż poinformować nas w momencie startu testów na danym nadajniku?

 

Tak, oczywiście.

 

A więc trochę cierpliwości i kolejne nadajniki rozpoczną pracę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, faktycznie na stronie nki jest TVN Siedem, ale w większości nowszych newsów jest TVN 7, na liście Cyfry też mam "TVN 7", podobnie tutaj: http://www.tvn7.pl/static/canals, więc myślałem, że taka jest teraz oficjalna nazwa.

Możliwe, że tych dwóch nazw można po prostu używać zamiennie, tak jak np. Nickelodeon i Nick.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie sytuacja uruchamiania MUX2 z obiektów przewidzianych w II etapie wygląda następująco:

 

Obiekty, z których już jest emitowany MUX2:

- Gdańsk (Chwaszczyno)

- Płock (Rachocin)

- Siedlce (Łosice)

- Szczecin(Kołowo)

 

Obiekty, z których emisja MUX2 zostanie uruchomiona w przyszłym tygodniu:

- Rzeszów (Sucha Góra)

- Piła (Rusinowo)

 

Obiekt, z którego MUX2 zostanie uruchomiony po świętach (ale jeszcze przed Sylwestrem):

- Wisła (Skrzyczne)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W tym roku nie ma co liczyć na start zapowiadanego przez Polsat kanału Polsat Sport News. Nastąpi to dopiero z chwilą przeprowadzenia w naszym kraju cyfryzacji telewizji naziemnej, a więc – jak wynika z ostatnich danych – ok. 2013 roku.

 

Znalazłem niewesołą wiadomość na temat Polsat Sport News, widać, że im się nie spieszy. A miałem taką nadzieję, że kanał pojawi się jeszcze przed Euro 2012. :lol2: No, ale cóż... życie.

 

TV 6 testuje na satelicie dokładnie w Cyfrowym Polsacie. My chcemy to w DVB-T, a nie w Cyfrowym P. :evil:

 

Dobrze, że TV Puls Kids już jest (nie całkiem), oraz TVN 7.

 

O to oprawa graficzna Polsat Sport News:

 

http://www.youtube.com/watch?v=FMgXzrATZJs - według mnie fajna :D coś a'la Polsat Sport :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...