Skocz do zawartości

nSport+


Waldek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous
Według mnie też Borek jest średnim komentatorem. Zdarzają mu się wpadki jak każdemu innemu. Kołtoń jest jeszcze słabszy od Borka. Borek był dobry jak opowiadał o sytuacji w Valencii i jakie to posady obejmie Baraja :Dhttp://oko.vcf.pl/2010/04/mateusz-borek ... s-i-vcfpl/

Sami przyznali, że Borek jest profesjonalnym komentatorem. A żarty z okazji 1 kwietnia robi się po to, aby ktoś dał się złapać. Ale trzeba przyznać, że nie powinien dać się złapać. Trzeba też przyznać, że Borek profesjonalnie przygotowuje się do każdego meczu. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś oglądałem na TVN Warszawa mecz Legii, który komentowali Kalinowski i Jagoda.

Słuchając Jagode to czasami miałem wrażenie, że oglądamy inne mecze. Kalinowski trochę lepiej, ale też dał ciała. Z uporem maniaka twierdził, że Arsenal za Chamakha zapłacił 15 mln €, podczas gdy przyszedł on za darmo. Może dla niektórych to szczegół, ale zawodowy komentator powinien być do meczu przygotowany.

 

No cóż, ale jaki kanał, tacy komentatorzy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy były mecze CC Championship na nSporcie?

Zresztą SK nie jest dysponentem praw do Ligi Championship.

 

Co do kamer na meczu Legii, to były one z różnego rodzaju podnośnikach, bo nie ma jeszcze trybuny głównej, na której to zazwyczaj kamery były ustawiane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha. Teraz już wiem - wóz HD należy do TVN News & Services Agency. Morał jest taki, że mogą spokojnie wypożyczać i realizować transmisje dla nsport i TVN Warszawa. Wiem, że mieli realizować transmisję satelitarną z otwarcia stadionu Legii, a jak to się skończyło to nie wiem, bo informacja zniknęła ze strony www.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jakiś czas temu dyskutowaliśmy w tym temacie o tym czy mecze CL są komentowane tylko ze studia czy też na żywo.

Jako dowód dołożę więc dzisiejszy mecz Milan-Auxerre - będzie komentowany na żywo ze stadionu przez S. Ryczela :)

Mecz z Monachium też będzie komentowany ze stadionu:P(ale to trochę przypadkowo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni wcześniej widniała informacja, że transmisja jest dziś o 14:00 i jutro o 13:00. Nie wiem czyja to wina: nSportu czy organizatora wyścigu ale bardzo często planowane w programie telewizyjnym godziny rozpoczęcia wyścigów GT Open były w rzeczywistości zupełnie inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie wiem bo ja dziś rano na program na weekend patrzyłem. Co do godzin rozpoczęcia to faktycznie zdarzały się inne niż w rzeczywistości, ale wynikało to chyba z innej strefy czasowej w miejscu wyścigu. W ogóle program nsport jest bardzo nie dokładny gdyż rzadko go aktualizują. Kilka dni temu była taka sytuacja, że program się skończył i przez dwa dni nie było dalszego:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chyba ich powaliło z tą transmisją meczu Barcy. Jeszcze jakby Barca grała z jakąś mocną drużyną, ale oni grają z kopciuszkiem z Kopenhagi! No panowie, ja wiem, że jesteście kibicami Barcy, ale żeby dawać to spotkanie jako główne? Śmiech na sali. Tym bardziej, że w tym samym dniu zdecydowanie lepszy i ciekawszy mecz Inter - Tottenham.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tego samego zdania. Barcelona trafiła do łatwej grupy i problemów z awansem mieć nie będzie. A emocji w tym meczu będzie tyle co kot napłakał. Potrafię zrozumieć, że "eksperci" z nsport są fanami Barcelony ale wszystko powinno mieć swój umiar. Dobrze, że to środowy mecz bo polsat myślę, że takiego numeru nie wywinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...