Skocz do zawartości

nSport+


Waldek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

nSport nie nadaje już całą dobę. Chyba skończyły im się pomysły jak zapychać ramówkę gadającymi głowami i powtórkami powtórek Ligi Mistrzów. Między 1:00 a 9:00 jest taka plansza jak poniżej:

f5016fb2e3012bdbmed.jpg

Ciekawe rzeczy będzie można obejrzeć w następny piątek:

74b844f2bed9627amed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerwa to powinna trwać u nich cały czas, a włączać to badziewie powinni tylko na czas meczy Ligi Mistrzów.

Dzięki temu można by było podnieść bitrate innych kanałów z tego transpondera, albo nawet dołożyć kolejny kanał.

 

A jak już koniecznie chcą kanał informacyjno-sportowy to spokojnie na czas gadających głów wystarczy wersja SD, którą odbierają osoby posiadające TNK. W końcu i tak wszystkie gadające głowy lecą w SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ten kanał odbierałem z "TNK" jak miałem doładowaną kartę i co go włączyłem (w przedziale czasowym od 8 do 15:00), to cały czas leciały powtórki starych meczy ligi mistrzów... Jak "Polsat Sport" odzyska prawa do "LM" (stawiam, że tak się stanie, kiedy "nSport" skończy się umowa, chociaż z drugiej strony zastanawiam się dlaczego "Canal+" nie ma ochoty i nigdy nie miał na "Ligę Mistrzów", bo gdyby ją miał dysponowałby prawie kompletem praw do europejskiej piłki...), to "nSport" będzie mógł się zwijać...

 

W ogóle według mnie "nSport" został stworzony "na siłę", bo wszystkie inne platformy miały własne kanały sportowe, to "n" też musi, ale "TVN" (w gruncie rzeczy teraz i w zasadzie od początku "n" = "TVN") się przeliczył myśląc, że wystarczą prawa do jednych pucharowych rozgrywek w jednej dyscyplinie, żeby stworzyć kanał sportowy, a dyskusje w studio o sporcie nigdy nie zastąpią transmisji z wydarzeń "na żywo" !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nSportowi kończyła się umowa na LM właśnie przed tym sezonem i jak widzisz Polsat LM nie odzyskał. nSport był gotów nawet wiele przepłacić żeby tylko LM pozostała u nich na kolejne 3 sezony. Jak widać dopiął swego i nie zdziwię się jak przy okazji kolejnego przetargu będzie tak samo.

A Canal+ razem z Orange startował właśnie do ostatniego przetargu na LM i przegrał z nSportem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nSport był gotów nawet wiele przepłacić żeby tylko LM pozostała u nich na kolejne 3 sezony. Jak widać dopiął swego i nie zdziwię się jak przy okazji kolejnego przetargu będzie tak samo.

 

I właśnie w tym jest główny kłopot "nSportu", tzn "postawił" na jedne rozgrywki i musi się ich trzymać za wszelką cenę, żeby nie stracić racji bytu. Mi się wydaje, że przy następnym przetargu "Polsat Sport" nie podda się już tak łatwo, bo nie po to tworzył "Polsat Futbol", żeby nadawać tam tylko ligę europejską, zresztą chyba przy okazji uruchomienia właśnie "Polsat Futbol" puszczali wypowiedź Mariana Kmity, gdzie mówił, że chciałby pozyskać w przyszłości prawa do "LM" oraz nawet meczów reprezentacji (tu wątpię, żeby do zakończenia "euro 2012" im się udało)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby nsport stracił LM to koniec tego kanału. Kiedyś mieli NHL czy puchar Polski w piłce nożnej a teraz to nawet nie wiem czy maja jeszcze prawa do pokazywania Pucharu Davisa. Dużo abonentów n-ki wybrało właśnie tą platformę dla Ligi Mistrzów. Czas pokaże na razie przez 3 lata LM tylko w n-ce no i 1 mecz w Polsacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby nsport stracił LM to koniec tego kanału. Kiedyś mieli NHL czy puchar Polski w piłce nożnej a teraz to nawet nie wiem czy maja jeszcze prawa do pokazywania Pucharu Davisa. Dużo abonentów n-ki wybrało właśnie tą platformę dla Ligi Mistrzów. Czas pokaże na razie przez 3 lata LM tylko w n-ce no i 1 mecz w Polsacie.

Polsat stworzył Polsat Futbol żeby się pochwalić że mają pierwszy kanał w Polsce poświęcony tylko piłce nożnej. A tak naprawdę to kanał tylko z piłką nożną to prędzej Canal+ mógłby stworzyć. Pewnie nawet jakby nie zdobyli Ligi Europa to by stworzyli ten Polsat Futbol i transmitowali ligę rosyjską i ukraińską :). No i jeszcze z dodatkowych serwisów Polsat Futbol, będą mogli w przyszłości zrobić usługę PPV, bo tak się do tego od jakiegoś czasu przymierzają.

A myślę że Polsat wcale źle nie zrobił stawiając na Ligę Europa. Nabyli ją za znacznie mniejszą kwotę niż by musieli dać za LM, a jednak po reformie, są to całkiem ciekawe rozgrywki. Zobaczymy jak to będzie wyglądać w kolejnych latach.

 

Moim zdaniem z LM w nSport jest podobnie jak z ligą polską w Canal+. Obie stacje zrobią wszystko aby te produkty u siebie zatrzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tyle godzin i nikt nie napisał. No cóż podaje za wpisem @Lukaszekk na SB na tvsportowe.pl

 

Z przyjemnością informuję, że kanał sportowy nSport nabył prawa do pokazywania wyścigów samochodowych International GT Open, w których występuje polak Michał Broniszewski. Pierwsza transmisja w sobote

 

Potwierdzenie na stronie nsport.pl - Sobota 17 kwietnia godzina 15.30 - International GT Open - 1. wyścig w Walencji

Niedziela 18 kwietnia - godzina 10.00 - International GT Open - wyścig w Walencji - kategoria light

godzina 14.00 - GT Open - wyścig w Walencji - kategoria super GT

 

Widać że ze sportami motorowymi w polskich stacjach co raz lepiej. No i Nsport coś kupił. Czyżby zmiana strategi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że coś się rusza w nSporcie, jeżeli chodzi o prawa. Kupili takie prawa, które w Polsce nie są dostępne, a dla widzów stacji mogą być łakomym kąskiem, bo w tym wyścigach jeździ Polak. Jeszcze jakaś liga piłkarska, ewentualnie dwie i już będzie całkiem nieźle.

@arczi1280

Jak na razie ligę portugalską posiada Orange Sport i raczej szybko jej nie straci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle godzin i nikt nie napisał. No cóż podaje za wpisem @Lukaszekk na SB na tvsportowe.pl

 

Z przyjemnością informuję, że kanał sportowy nSport nabył prawa do pokazywania wyścigów samochodowych International GT Open, w których występuje polak Michał Broniszewski. Pierwsza transmisja w sobote

 

Widzę, że ktoś tu mnie cytuję ze strony tvsportowe.pl :jupi: A tak ogólnie to też się cieszę, że nSport nabył jakieś konkretne prawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...