Skocz do zawartości

nSport+


Waldek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Okazyjnie oglądam Nsport u znajomych i nachodzi mnie taka dziwna refleksja - czemu ten kanał nadal istnieje? Ja przepraszam, ale przy obecnej sytuacji finansowej ITI i widmie dużych wydatków w 2010 lepiej zainwestować kasę w rozwojowe kanały, a nie pakować wcale nie małą (koszty produkcji) kasę w coś co na najbliższe kilka lat nie będzie miało nic innego jak LM, Puchar Daviesa czy arm wrestling.

Skoro są w stanie dać na kilku specjalnie dedykowanych pasmach transmisje z kilku meczy, to czemu nie przejdą w pełni na to? :crazy: Dodatkowo robi się opcja dodatkowej kasy przez PPV za poszczególne mecze dla osób bez pakietu sport i motoryzacja.

A tak mamy dosyć mierną podróbę tego co serwuje nam TVP Sport o 23:00.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
:censored: zarządzają tą stacją. Zamiast kupić tanio trochę magazynów Global Football, Motor World etc. to wolą bawić się w drogą produkcję programów sportowych i informacyjnych. Gdyby było trochę informacji a trochę tych magazyników + LM to jakoś by ten kanał wyglądał. No i wydaliby na niego nieco mniej, a kto wie, czy nie przyciągnąłby troszkę większej widowni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ciekawe w 1/8 ligi mistrzów jest rozłożona na 4 dni(z rewanżami 8 dni) zatem w nsport będzie można w większą ilość dni ligę mistrzów,w polsacie w sumie zobaczą 4 mecze w 1/8 (2 pierwszej rundy i 2 rewanże).

ja mam pytanko do oglądaczy nsportu bo od stycznia będę go miał w vectrze i moje pytanko brzmi:

jak rok temu było w 1/8 ligi mistrzów w kanale nsport głównym:studio,mecz,studio,skróty,retransmisja?

bo w sumie jednego dnia odbędą się 2 mecze na żywo(jeden zobaczę na żywo a drugi fajnie byłoby zobaczyć w retransmisji zaraz po meczu niż w skrócie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nsport straciła albo nie przedłużyła praw do NHL i NFL. Jako abonentowi N zostaje ci angielskojęzyczny ESPN America. Jak chcesz to po polsku na Polsat Sport Ekstra raz w tygodniu jest mecz NFL.

Ewentualnie na N są Sportkluby a tam: Liga piłkarska MLS, koszykówka NCAA i chyba wyścigi Indy lub ich jakaś odmiana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, był w poprzednim sezonie na nSport magazyn sportów amerykańskich, ale to była jedna wielka parodia a nie magazyn (zresztą jak cały ten kanał). Wystarczy że napiszę iż tabelę NHL pokazywali jakby to była jakaś liga polska w piłce nożnej. Pokazywali nie według poszczególnych konferencji czy dywizji tylko łączoną tabelę wszystkich drużyn NHL :lol2::lol2: .

 

Na szczęście w N jest rewelacyjny dal fanów sportów amerykańskich kanał ESPN America. Co prawda po angielsku i w dosyć kiepskim SD (ale 16:9), jednak dla wielu język angielski jest akurat tutaj plusem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że co? Że niby Polsat Futbol jest uruchamiany tylko na czas trwania meczy? :> Chyba pomyliłeś główny kanał Polsat Futbol z jego serwisami. :lol: A wracając do tematu wątku - trzeba przyznać, że nSport chyba nie miał jeszcze tak słabej ramówki. Ale zaraz, może się coś poprawi, bo albo źle widzę, albo to prawda:

Jutro, 23.10 - Żeglarstwo, RC 44 Cup - Dubaj 2009

Czwartek, 10.05 - Armwrestling, Nemiroff Cup 2009

W końcu coś innego poza magazynami i Ligą Mistrzów. Nie jestem stałym widzem nSport i nie orientuję się, czy są to powtórki, czy jakieś transmisje, a może tylko relacje, ale nareszcie coś innego! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem ofiara podmiany w multimedia polska polsatu sport na nsport. spojrzalem pare razy i to co tam sie wyprawia to totalne dno. magazyn 'bez cisnien' ojej :D wiedza ekspertow porazajaca, profesjonalizm jak w superstacji. do tego nie ma licencji chyba na nic poza liga mistrzow.

moge zrozumiec chec dodania kanalu, jednak liga mistrzow we wtorki to fajna sprawa, ale startu do PS nie maja wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...