Skocz do zawartości

nSport+


Waldek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Koniec to może nie, ale jeśli przegra przetarg to stanie się konkurencją, ale dla powstającego Orange Sport Info, o ile nSport będzie kanałem FTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przetarg raczej wygra Canal + z Orange Sport prawa dla tv naziemnej Polsat. Polsat już nawet przygotował chyba ramówkę pod to we wtorek będą mecze później CSI i skróty pozostałych meczy a w środę po filmie będą skróty.

 

Jak N straci Ligę Mistrzów to nSport zniknąć powinien a powstać TVN Sport News

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy, ja jednak twierdze, że po stracie LM - jeżeli nie "załatają dziury" czymś innym (a będzie to bardzo trudne) to mało tego, że kanał znajdzie się w tarapatach - straci na tym cała platforma.

Nie jest tajemnicą, że bardzo wiele osób właśnie Champions League trzyma w N-ce :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba że nSport postawi na 'jakiś' inny sport niż piłka nożna.

Canal postawił na piłke, Polsat na siatkówke / piłke ręczną to może nSport postawi na np. rugby czy hokej (chociaż ten jest w TVPSport)

Jak widze ze sportem i pilką nożna w N tragicznie nie jest ( Eurosport2-bundesliga,TVPSport-1liga polska, SportKlub-Championship Angielska i l.belgijska) więc może nSport zaryzykuje i pokaże coś innego niż programy publicystyczne? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jeśli nSport miałby postawić na rugby to by długo nie pociągnął. Rugby nie jest za bardzo popularnym sportem w Polsce. Fakt, skoro stawia na NFL to może postawi na Rugby, a może też postawi na MLB. Wśród abonentów N-ki na pewno się znajdą fani tych sportów. Skoro nawet znaleźli się wielcy wyznawcy soocer-a (czytaj: football amerykański). :wink: Polsat postawił na siatkówkę czy piłkę ręczną gdyż reprezentacje tych dyscyplin odnoszą dość duże sukcesy, a śmie wątpić, że reprezentacja Polski w rugby może wygrać Puchar Sześciu Narodów. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Narzekacie na nSport? Oto jak się sam nSport przedstawia:

[flash=425,264]http://www.youtube.com/watch?v=jXvET1EC_ys&hl=pl&fs=1

Na pierwszym miejscu są transmisje? :)

Kiedyś kanał ten miał się nazywać TVN24 Sport, lecz pan Walter się nie zgodził na użycie marki TVN, bo nie było pewne, czy kanał się utrzyma. Ot błąd zrobili, przynajmniej nie byłoby takich komentarzy nt. oferty live...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jak N straci Ligę Mistrzów to nSport zniknąć powinien a powstać TVN Sport News

 

Jeśli by tak było, kanał i tak by zdechł. TVN nie potrafi zrobić wiadomości sportowych - główny ich punkt to legia i legia na okrągło. Stacja informacyjna (nawet sportowa) powinna być obiektywna. W przypadku TVN-u tak nie jest i nie będzie. Na dodatek z powodu konfliktu kibice Legii też nie chcą tego oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nawet znaleźli się wielcy wyznawcy soocer-a (czytaj: football amerykański).

Soccer to u nich piłka nożna. Futbol amerykański to football.

Ja tam nie miałbym nic przeciwko MLB w HD. Do tego jeszcze NASCAR i byłaby rewelacja jeśli idzie o sporty amerykańskie w Nce. No chyba że wreszcie wystartuje ESPN America HD i tam będzie można oglądać MLB, NHL, NFL i rozgrywki akademickie w HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Wiem o tym, że w USA soccer to piłka nożna a football to football amerykański, ale osobiście nie cierpię określania piłki nożnej mianem soccera a footballem jajowatej piłki noszonej pod pachą.

Jak tak dalej pójdzie to w N-ce będą same sporty amerykańskie i dla mnie już nic nie będzie ciekawego w nSport.

 

Odchodząc od tematu sportów amerykańskich ciekawi mnie dlaczego we środy na nSport nadawanym w TNK są te same mecze co na TVP2. Miałem nadzieję, że będę miał większy wybór a tu nici. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Chciałbym abyś rozwinął część swojego posta. Piszesz "nie chcą" podpierając się na konkretnych przykładach czy stwierdzasz co sam myślisz?

Stwierdzam, co sam myślę. Kibice Legii wprost "uwielbiają" ITI :lol2: Poza tym moim zdaniem przesadzają z tymi programami o Legii. Można by zrobić to inaczej, np. dogadać się z Lech TV czy Sport TV, ale nie po to ITI kanał, aby pokazywać konkurentów Legii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet w ostatnim Cafe Futbol była mowa o konflikcie kibiców LEGII z zarządem,a chodzi o trenera i :censored: przepis,który zabrania kibicom Legii wejść na stadion jeżeli udowodni się,że sie,że tak powiem obraziło pana Waltera.

A zauroczenie Lęgią w serwisach sportowych TVN'u jest naprawde bardzo duże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Weekend z nSportem (tylko transmisje live)

 

Sobota, 4.04.

01:00 Hokej na lodzie: liga NHL, mecz: Carolina Hurricanes - Pittsburgh Penguins

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem o tym, że w USA soccer to piłka nożna a football to football amerykański, ale osobiście nie cierpię określania piłki nożnej mianem soccera a footballem jajowatej piłki noszonej pod pachą.

Jak tak dalej pójdzie to w N-ce będą same sporty amerykańskie i dla mnie już nic nie będzie ciekawego w nSport.

No jak dla mnie to akurat sporty amerykańskie to największy plus. Nawet Liga Mistrzów mnie tak nie kręci.

 

Odchodząc od tematu sportów amerykańskich ciekawi mnie dlaczego we środy na nSport nadawanym w TNK są te same mecze co na TVP2. Miałem nadzieję, że będę miał większy wybór a tu nici. :(

W tnk jest chyba tylko główny nSport a tam faktycznie często puszczają ten sam mecz co na TVP. Tyle że w Nce leci on w HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nSport ma bardzo słabą ofertę praw sportowych nie oszukujmy się ;) Taki Eurosport, Sportklub czy nawet TVP Sport mają ciekawszą ofertę wśród kanałów sportowych w N-ce. Ratuje ich jedynie Liga Mistrzów. Nie oceniam tu całej oferty kanałów sportowych N, bo prezentuje się ciekawie, tylko i wyłącznie nSport. Chociaż wiem, że niektórzy za wszelką cenę będą go bronić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja traktuje pakiet sportowy jako całość, a ten ma bardzo dobrą ofertę, faktycznie brakuje jakiejś ligi piłkarskiej w HD. nSport raczej się nie zmieni, będzie dalej stacją głównie informacyjną, przedłużą tylko prawa do LM i ewentualnie coś jeszcze dokupią, był natomiast pomysł (czy jeszcze jest nie wiem) aby w przyszłości stworzyć jeszcze jeden kanał sportowy, który w przeciwieństwie do nSportu miałby skupiać się głównie na transmisjach sportowych (coś jak Orange Sport i Orange Sport Info).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie podważam tego, że nSport jest słabym kanałem sportowym (jak każdy imo, mnie sport nie interesuje i ocenić taki kanał mogę oceniać jedynie na podstawie praw, z którymi jest kiepsko w ITI), ale niektórzy naprawdę powinni zbastować w tym wątku. Niektóre z wypowiedzi to zwykłe przepychanki w piaskownicy... no ale cóż - jak widać moderacja nie śpi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, prawda jest taka, że co niektórych kręci jedynie piłka nożna i tylko na jej podstawie oceniają ofertę nSport, a przecież wiadome jest, że nie samą piłką świat żyje. Ja osobiście nie lubię tej dyscypliny i wolę NHL czy NFL i dzięki temu mogę powiedzieć, że nSport prezentuje się nawet dobrze. Lubię też Żagle. :brawo:

 

I teraz w moich oczach nSport wypada lepiej niż Polsat Sport, który emituje praktycznie samą piłkę nożną 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, prawda jest taka, że co niektórych kręci jedynie piłka nożna i tylko na jej podstawie oceniają ofertę nSport, a przecież wiadome jest, że nie samą piłką świat żyje. Ja osobiście nie lubię tej dyscypliny i wolę NHL czy NFL i dzięki temu mogę powiedzieć, że nSport prezentuje się nawet dobrze. Lubię też Żagle. :brawo:

 

Tak w tygodniach, w których nie ma LM i Pucharu Polski, 2-3 transmisje na żywo w tygodniu budzą podziw :mrgreen:

Cudownie się oferta prezentuję ;)

 

I teraz w moich oczach nSport wypada lepiej niż Polsat Sport, który emituje praktycznie samą piłkę nożną 8)

 

Jakbyś oglądał to w weekendy piłki nożnej jest teraz naprawdę mało. Króluje siatkówka, piłka ręczna, F1 i boks ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, prawda jest taka, że co niektórych kręci jedynie piłka nożna i tylko na jej podstawie oceniają ofertę nSport, a przecież wiadome jest, że nie samą piłką świat żyje. Ja osobiście nie lubię tej dyscypliny i wolę NHL czy NFL i dzięki temu mogę powiedzieć, że nSport prezentuje się nawet dobrze. Lubię też Żagle. :brawo:

 

Tak w tygodniach, w których nie ma LM i Pucharu Polski, 2-3 transmisje na żywo w tygodniu budzą podziw :mrgreen:

Cudownie się oferta prezentuję ;)

Z tym że cały czas niektórzy zapominają że jest to kanał publicystyczno-sportowy. Takie TVN24 tyle że o samym sporcie. Gdyby nie dawali żadnych transmisji też teoretycznie nie można byłoby się do tego kanału przyczepić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastąpiło ponowne przeczyszczenie tematu. Usunięto bezsensowną kłótnię. Do trzech razy sztuka - nie będzie ostrzeżeń ... dla uczestniczących w sporze polecą bany z góry do dołu, niezależnie od wkładu. Jeszcze jedna uwaga, może ktoś niedowidzi - wątek nosi nazwę "[n] nSport" a nie Polsat Sport czy TVN24 czy inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...