Skocz do zawartości

nSport+


Waldek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Karol nie oglądam Nsportu badziewia nie oglądam. Zresztą to pierwszy kanał świata który nie chce być w kablówkach wiec to samo mówi o tym kanale że chcą nadawać dla 100 tys osób

 

A co do prawa to może i kupili takie prawa i to świadczy tez na korzyść Polsatu. Ale był taki okres że podzielili się prawami z TVP. Polsat teraz weźmie Ligę Mistrzów i N może zwijać manatki. Bo na tej platformie nie ma nic ciekawego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem, że najlepiej dla Ciebie byłoby, gdyby był w największej platformie w Polsce, bo takową posiadasz...

I generalnie nie obchodzi Cię tych 500tys. abonentów "n"ki.

Nie zabrali nikomu dostępu - kup "n"kę (lub TNK) i będziesz miał LM.

 

Jakby CP zakupił LM i pokazywał na swoich kanałach Polsat Sport i Polsat Sport Extra, nie miałbyś nic przeciwko temu, mimo że, mówiąc Twoimi słowami, zabraliby kibicom (posiadającym "n"kę) LM.

 

Kupuje ten, kto ma pieniądze i wolę kupienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kablówkę a nie CP!!!!! Nie będę kupował TnK dla jednego kanału. Zabrać im LM sorry ale Polsat jest dostępny naziemnie dla wszystkich kupi prawa dla kodowanego Polsatu Sport i dla ogólnego Polsatu i nikt nic nie traci bo Polsat jest naziemny i dostępny dla wszystkich. Jeden właściciel stacji miał LM. Albo kupuje Polsat i Polsat Sport, albo TVN i nSport, albo TVP i TVP Sport. A jeśli ITI nie chce puszczać LM na kanale ogólnym to ma pecha. Bo tak to jest jeden wielki bajzel TVP kupuje mecz jeden w tygodniu, ITI kupuje prawa dla stacji kodowanej która dodatek ma tylko na platformie N może niech kupią LM i pokażą ja tylko swoim pracownikom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nadawał LM na otwartym kanale Polsatu albo odsprzedał je TVP. ITI kupowało LM jak nie miało wcale kanału. Druga sprawa nie potrafią wybrać meczu w kółko tylko Legia i Legia. Legia - Stal Sanok rozumiem że to był hit Pucharu Polski? Czy się [beep] im nie chciało ruszyć by pojechać na śląsk i dać mecz Ruch - Zagłębie Lubin. No tak najprościej tak że to SD a to HD dlatego lepiej zrobić kanał informacyjno - sportowy iść na łatwiznę co nie? Nie trzeba ruszac [beep] by zrobić transmisje w HD LM przecież jest gotowa. Solorz kupił druzyne w Cafe Futbol nawet słowa o tym nie powiedzieli.

 

Ale Polsat Sport jest skłonny pokazać wszystkie mecze ćwierćfinałowe w Pucharze Ekstraklasy, więc dlaczego nie może tego zrobić również nSport???

Wtedy nikt by nie narzekał, bo by były wszystkie mecze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne że można tylko ze to jest nSport? Legia - Stal Sanok wcale nie musiał być o 20:00 mógł być o 17:00. Jest się właścicielem stacji i właścicielem drużyny a nie potrafi się ustawić tak wszystkiego zęby dać oba mecze. To za duzo na inteligentnych fachowców nSport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kablówkę a nie CP!!!!! Nie będę kupował TnK dla jednego kanału. Zabrać im LM sorry ale Polsat jest dostępny naziemnie dla wszystkich kupi prawa dla kodowanego Polsatu Sport i dla ogólnego Polsatu i nikt nic nie traci bo Polsat jest naziemny i dostępny dla wszystkich. Jeden właściciel stacji miał LM. Albo kupuje Polsat i Polsat Sport, albo TVN i nSport, albo TVP i TVP Sport. A jeśli ITI nie chce puszczać LM na kanale ogólnym to ma pecha. Bo tak to jest jeden wielki bajzel TVP kupuje mecz jeden w tygodniu, ITI kupuje prawa dla stacji kodowanej która dodatek ma tylko na platformie N może niech kupią LM i pokażą ja tylko swoim pracownikom.

kolego przecież polsat sport pokazuje lige mistrzów , że w piątki ale pokazuje , nie lamentuj za rok tez bedzie z poślizgiem , bo cp lubi zanieść oferte po terminie / tak około 20 minut/ i znowu LM będzie w piątki i nie będziesz musiał kupować N , ktora pokazuje LM lepiej niz cp poprzednio.Ciekawa opinia mam cp i chce mieć LM bo mam ochote,bez dalszego komentarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się jeszcze okaże. Co do pokazywania LM to Polsat Sport bardzo dobrze ja pokazywał i komentarz był na poziomie. A jak potrafi sport pokazać N to widać było jak transmitowali kiedyś mecz Wisła - Real albo Finał Pucharu Polski. To była tragedia. Ja nie mam CP mam Polsat Sport w kablówce a nSprotu to nawet w kablówkach nie ma a sport ma być dla kibiców nie można nabijać sobie abon. kosztem kibiców. Poza tym nie jest powiedziane że LM nie będzie i w nSporcie i Polsacie. Bo wcale przedłużenie nie będzie takie proste statystyki mówią jasno że ciężko jest cokolwiek przedłużyć łatwo się to traci. Nie ma to jak nawalic kilka kanałów tylko na LM ciekawe jaka jakoś tego jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary, mam prośbę. Przestań się wypowiadać na temat kanału, którego nawet nie masz. nSport nie jest w kablówkach, ale w planach jest jego udostępnianie. Po 2-3 latach nadawania nawet Polsat Sport nie był dystrybuowany w kablu, wszystko TYLKO w Cyfrowym Polsacie. Więc z łaski swojej - weź się już odczep od tego nSportu, bo ciągle powtarzasz te same beznadziejne argumenty. Jestem skłonny opłacić Ci zestaw TnK na rok w przód, żebym już nie musiał czytać twoich postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NSport ze swoją ofertą transmisji sportowych nie jest kanałem wysokich lotów - to fakt i to trudno zaprzeczalny. Faktem jest, że know how dotyczące oferty sportowej jest w ITI na dosyć niskim poziomie, bowiem nigdy ta tematyka nie cieszyła się w ITI za dużym zainteresowaniem. Odbija się to na ofercie NSportu. Z drugiej strony czego się spodziewać po pakiecie za 16zł złożonym z zarówno NSportu, jak i sporej ilości innych kanałów sportowych. Dajmy na to sam Eurosport HD kosztuje w Cyfrze+ 6zł. N w tym pakiecie oferuje 2 kanały HD, a gdzie jeszcze opłata za inne kanały, zysk i koszty? To unaocznia dlaczego NSport wygląda tak, jak wygląda. Dlatego może niegłupim pomysłem byłoby wydzielenie NSportu do pakietu premium (w stylu np. brytyjskiego SKY) w zamian za większe zaangażowanie w pozyskiwanie transmisji telewizyjnych (np. ligi hiszpańskiej w tym roku). Natomiast rozbroił mnie komentarz o pozyskiwaniu abonentów na ofertę sportową. Przepraszam bardzo, ale ani CP, ani C+, ani nawet N, a z drugiej strony FIFA, UEFA to nie są przedsiębiorstwa charytatywne i już od dawna nie liczy się dla nich "odbiorca końcowy", a ilość fundusze jak są w stanie wydać/zarobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko Karol tylko czy przypadkiem Polsat nie ruszył w 2000 roku a Ligę Mistrzów miał od 2002 czyli po MŚ a wtedy Polsat Sport był już w kablówkach. Bo to kablówek wszedł właśnie z powodu MŚ, A TnK nie chce myślałem o tym z myślą o TVP Sport (polska liga koszykówki) ale teraz to bliższy jestem Cyfrowego Polsatu ale jak znajdę prace. Poza tym ja nie mówię ze Polsat musi przejąc cała Lm może wziąć chyba prawa dla TV naziemnej tylko nie wiem czy TV4 (nie jest wszędzie dostępny naziemne )mógłby puszczać mecze w środę bo Polsat we wtorki

 

Jeszcze są sponsorzy którym chyba zależy na tym by był jak największy zasięg dla LM

Ten nSport jako kanał premium byłby dobrym pomysłem stworzyć premium na wzór Canal +.

Filmowy - nFilm i Sportowy - nSport A w pakiecie sportowym dać TVN Sport z informacją i publicystka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt ale mogą sobie wybrać czy chcą we wtorek czy w środę a w tym sezonie będzie łatwiej awansować do LM polskim drużyną bo o awans będą walczyc regionami a wiec mistrz polski z między innymi drużynami z Czech, Słowacji i Litwy. A jak wejdzie nasz zespół to mecze będą raz wtorek raz środa czy TVP będzie transmitować mecze we wtorek czy dalej tylko te środowe.

 

A teraz cytat pana Tuzimka

 

Dariusz Tuzimek, szef sportu w nSport, uważa, że jego stacja ma również inne atuty. "Istotne będzie też to, ile meczów w technologii najwyższej jakości dana stacja jest w stanie pokazywać. Właśnie technologia jest naszym olbrzymim atutem, jesteśmy w ścisłej czołówce europejskiej" - zapewnia Tuzimek. "Poza tym argument o małym zasięgu też nie jest do końca trafiony. Jesteśmy częścią wielkiego koncernu, dlatego przy pokazywaniu Ligi Mistrzów współpracujemy z portalem onet.pl czy telewizją TVN"."

 

I pytanie w którym miejscu współpracują oni z TVN?

Drugie pytanie ile meczy na żywo widz może obejrzeć w HD chyba wystarczy mu hit danej kolejki w tym systemie problem nSportu jest to ze oni bardzo często nie potrafią wybrać tego lepszego meczu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie 2 zł za kanał :D Za HD płacicie 5 zł za pozostałe 6 zł czyli Eurosport i Eurosport 2, Sport klub i Sport klub +. Wystarczy spojrzec na HBO za 3 kanały jest 20 zł za wszystkie z HD płacicie w N 25 zł czyli na tej zasadzie jest z pozostałymi pakietami/kanałami.

Ciekawe rozumowanie :lol2::lol2: .

 

Ja nie porównuje nSportu do Canal + Sport tylko do Polsatu Sport gdzie masz transmisji na żywo dwa razy tyle co na nSporcie sobota NSport jedna transmisja na żywo Polsat Sport 3 transmisje na żywo, Poslat Sport Extra 3 transmisje na żywo, niedziela nSport żadnej transmisji na żywo Polsat Sport 2 transmisje na żywo, Polsat Sport Extra 3 transmisje na żywo

A ja mam pakiet sportowy dla ESPN America i NHL oraz NFL w HD na nSport. Reszta to tylko dodatek. Biorąc to pod uwagę to żadna inna platforma nie daje mi pod tym względem lepszej oferty. Każdy bierze to co mu się podoba.

 

A nSport jak już mówiłem to stacja informacyjno-sportowa i jako taka jest całkiem niezła. Mogłyby tylko newsy być bardziej aktualne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Paweł85 chyba mi nie powiesz że Eurosport i Eurosport 2 są warte 4 zł? Sport klub i Sport klub + tez 4 zł?

 

Ja tam wole polski sport i teraz CP ma najlepsza ofertę z polskim sportem: siatkówka, piłka ręczna, koszykówka, hokej i 1 liga piłki nożnej.

 

A nie przypadkiem publicystyczno - sportowa? Ja w ramówce nSport nie widzę żadnego programu informacyjnego paska tez nie widziałem przynajmniej na meczach pucharu polski a ogladałem w necie. To już na TVP Sport jest pasek informacyjny na dole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dreamslon

kazdy oglada to co lubi,wiec lubisz PS to go sobie ogladasz jak dla mnie nic ciekawego tam niema i nie bylo,moze dlatego ze sport mnie nie interesuje...moze czasami cos sobie obejrze...na chwile obecna PS tez niema wiele do zaoferowania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker
A nie przypadkiem publicystyczno - sportowa? Ja w ramówce nSport nie widzę żadnego programu informacyjnego paska tez nie widziałem przynajmniej na meczach pucharu polski a ogladałem w necie. To już na TVP Sport jest pasek informacyjny na dole

Scroll na nSport podczas transmisji live nie jest nadawany. Zapraszam na stronę w podpisie - tam znajdziesz zapy.

Poza tym - dzięki oglądaniu "w necie" można sobie bardzo klarowną opinię o kanale wypracować, no nie ma co...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie przypadkiem publicystyczno - sportowa? Ja w ramówce nSport nie widzę żadnego programu informacyjnego paska tez nie widziałem przynajmniej na meczach pucharu polski a ogladałem w necie. To już na TVP Sport jest pasek informacyjny na dole

 

Czyli cały czas piszesz o czymś czego nie widziałeś? Pasek jest, wyłączają go tylko w czasie transmisji sportowych, co godzinę jest także serwis informacyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie przypadkiem publicystyczno - sportowa? Ja w ramówce nSport nie widzę żadnego programu informacyjnego paska tez nie widziałem przynajmniej na meczach pucharu polski a ogladałem w necie. To już na TVP Sport jest pasek informacyjny na dole

Zanim zaczniesz o czymś pisać to trzeba by było najpierw rozeznać się w temacie. To po pierwsze. A paska info podczas transmisji i ostatnio także podczas powtórek i reportaży w HD nie ma o co wiele osób na forum nki przez długi czas walczyło. Na TVP Sport też pasek info nie leci już non stop tylko co jakiś czas jest włączany i wyłączany.

 

No Paweł85 chyba mi nie powiesz że Eurosport i Eurosport 2 są warte 4 zł? Sport klub i Sport klub + tez 4 zł?

To jakieś twoje obliczenia. Ja płacę 16zł za 8 kanałów. Nie interesuje mnie czy płacę 15zł za Sportklub a za resztę kanałów 1zł czy może za każdy po 2zł. Co innego gdyby kanały były sprzedawane oddzielnie. Wtedy by mnie interesowała ich cena każdego z osobna ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dzisiaj przejrzałem program co by tu w weekend obejrzeć ze sportu. I co? Okazało się, że nie ma żadnej relacji na żywo. A weekend po to jest żeby oglądać sport. :wink: Spójrzcie na TVP Sport, Eurosport i Polsat Sport tu jest tyle relacji na żywo, że nie wiadomo co oglądać. Szkoda mi tego kanału pseudo sportowego. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...